Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 10:28


Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post14 sty 2015, 00:54

[Gruby Offtopic]
Nie wiem Panowie, ale widzę, że nie jesteście przyzwyczajeni, że są ludzie i taborety. Są ludzie, którzy sprzedają i kupują samochody, ale też są taborety, co próbują robić to samo. Nie raz sprzedawałem/kupowałem samochód i byli maruderzy albo goście co mówili kompletnie nie do rzeczy, tyle że przy tych drugich to wychodzi od razu. Kupowanie samochodu z którejś z kolei ręki ma to do siebie, że trzeba się naszukać i najeździć, żeby kupić coś dobrego. Nic łatwo nie przychodzi. Nie raz też jeździłem i oglądałem i leciały ostre ściemy, ale to wszystko od razu widać + sprawdzenie VINu przed wycieczką tylko pomoże. Ale na to trzeba się przygotować.

Przy sprzedaży tak samo. Sprzedawałem niedawno Megane I 1.6 beznyna, 2000 rok z 75 tysiącami przebiegu, po dziadku. Kupił paręnaście lat temu, jeździł czasami, ostatnie 3-4 lata stała ze względu na jego chorobę. Wyposażenie dobre, wszystko było na czas wymieniane, cena dość niska. No i było 2óch gości i narzekało, że to, że to i że jeszcze to. No dobra, tyle że wszystko było ujęte w ogłoszeniu, więc widziały gały co czytały. A jak nie widziały, to z takim człowiekiem nawet nie warto dyskutować, bo on musiał przyjechać i sobie z kimś pogadać, a zakupem jest kompletnie nie zainteresowany.

Do tego ostatnio z ojcem puszczaliśmy 2 LT35 po 850k+ przebiegu i goście dzwonili godzinę do dwóch po wystawieniu ogłoszenia i mówią 'Panie, ale czemu Pan wystawia z tak dużym przebiegiem? Nie boi się Pan, że ludzie nie będą chcieli kupić?'. Przepraszam, a po co mam kłamać? Jak się ma sprzedać to niech się sprzeda w takim stanie. Wolę komuś opuścić z ceny, żeby był zadowolony, niż mam kogoś okantować, bo cofnę blat o 500k i, nie daj Bożę, narobię sobie tylko problemów, bo ktoś się zdenerwuje. LTki w ostateczności poszły na kolejny dzień po wystawieniu ogłoszenia.

Reasumując, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, przy zakupie samochodu trzeba mieć dobre nastawienie, przy sprzedaży nie można kantować i odpowiednio wycenić samochód. A to, że raz czy dwa zdarzy czy się spotkać taboreta, stracisz na tym? Nie sądzę, prędzej on niż Ty.
[Koniec bajki]

E: A to z przebiegiem to przepraszam, myślałem, że masz rozdwojenie jaźni i raz aprobujesz a raz sprzeciwiasz się kręceniu licznika.
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post14 sty 2015, 08:08

No niestety. Taki mamy "motoryzacyjny klimat". ;-)

Utarło się jak wspominacie, że po magicznej granicy 200 tys. km samochód to już złom.. W dużym stopniu winni są sami "handlarze" bo na potęgę skręcali liczniki o grube wartości - bo to podnosiło wartość sprzedaży a wiadomo - zysk się liczy - a potem takiemu nabywcy-laikowi motoryzacyjnemu przychodzi wymienić pół samochodu części eksploatacyjnych - patrzy na przebieg a tam 120 tys. i sam podaje dalej opinie, że "panieeeee taki vw to do dupy bo nawet 200tkm nie wytrzyma". Przemnóżmy teraz taką sytuację przez sprzedane auta w ciągu 15-20 lat i mamy opinie jakie mamy..
Nieliczni nie patrzą na przebieg a na stan auta.. na jego historię serwisową.. bo takie zadbane i serwisowane auto nierzadko jest już po wymianie rozrządu, dwumasy, amorów i innych.. i jest gotowe na drugie tyle km (choć osobiście znam audi które dwumasę miało pierwszy raz zmienianą przy 380tys. - kłania się przysłowie "jak dbasz tak masz")

Zresztą wystarczy popatrzeć jakie przebiegi są na niemieckich stronach z ogłoszeniami. Bardzo mało Niemców kupi diesla by jeździć mniej niż 20.000km rocznie. To jakby nie było pragmatyczny naród.

Z drugiej strony trzeba przyznać że jest druga strona medalu.. i pogoń koncernów za zyskiem i eko wymysły unijne spowodowały, że określana żywotność silników zmniejszyła się z 500-700tys km do 300-500tys km.

PS - Jestem uczulony na takie "kobinatorstwo licznikowe" - sam nie oszukuję i nie lubię być oszukiwany. Stąd taka moja uszczypliwa reakcja wobec kolegi ktry. Jeśli uraziłem to też przepraszam.. :pub:
Offline

damian

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 12 sty 2015, 10:14
  • Online: 35m

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post14 sty 2015, 13:06

Wracajac do tematu;

To auto z polski bylo jakos dwa lata temu sprowadzone do pl i w pl do vinu ktos wbil 70 tys. Nie wiem czy da sie w polsce lewy win wbijac... Z Belgi czy holandi

Ten niemiec w benzynie mimo ze jest w Giessen, jest z wloch, z druigim silnikiem.

Fajnie ze mam tu kumpla w VW.

Szczerze jedyne na co teraz patrze to samochody oddane do autohausu przez niemcow. Tam masz te benzyniaki z faktycznie malym przebiegiem, ale drozsze. Trzeba wybierac
Offline

ktry

Aktywny

  • Posty: 123
  • Rejestracja: 26 sie 2013, 21:33
  • Online: 1d 2h 34m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Passat B7 1 6 tdi
  • Silnik: CAYC
  • Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post14 sty 2015, 18:33

Damian Jednak miałem rację.Że za piękne,aby było prawdziwe. Szymek nie uraziłeś, nie ma sprawy. Trzeba szukać,jeżdzić,oglądać długo ,aż coś się trafi normalnego. Ze sprawdzaniem w serwisie to tak już nie jest łatwo. Niemcy nie jest głupi.Nie kupi diesla jak robi mniej jak 30 tys.rocznie. To samo z serwisem potrafią liczyć.Wymiana oleju,klocków,czy pasków w nie autoryzowanym serwisie kosztuje połowe mniej.A przy granicy z polską jeszcze taniej. Zrobi se wycieczkę kupi fajki,zatankuje do pełna auto,wymieni olej ITP. Akurat tydzień temu byłem oglądać Audi A3 z 2013 roku z miesiąca czerwca 1,6 Tdi .Z oryginalnym przebiegiem 74 tys. Proszę se policzyć ile by miała po czterech latach.Jak by nie to że Niemcowi w dupę wjechali i polaczek kupił na handel.
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post14 sty 2015, 21:05

Niemcy tak naprawdę aż tyle nie jeżdżą. Średni roczny przebieg benzyny w Niemczech to niecałe 12 tys. km a diesla to niecałe 21 tys. km (dane za 2012 rok): http://www.diw.de/documents/publikationen/73/diw_01.c.411735.de/12-47.pdf. Inna sprawa, że auta z małymi przebiegami swoje kosztują.
Offline
Awatar użytkownika

marek_g

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 kwie 2013, 08:44
  • Online: 1h 35m 59s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Skierniewice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post19 sty 2015, 15:19

A 200 ttkm w 1.6 TDI to pikuś :) Ja robię ok. 50 tysięcy rocznie, po polskich drogach, DPF pusty, przy przyśpieszaniu nie kopci...
Tak jak kolega Szumek prawi: to co się w PL dzieje to tylko zasługa handlarzy i ludzi, którzy ponad wszystko patrzą w przebieg jak w swego rodzaju wyrocznię :)
Wg mnie ważny jest ogólny stan auta a nie tylko cyfry. Widziałem już w życiu kilka aut, które miały oryginalny przebieg poniżej 100 ttkm a stan techniczny wołał o pomstę do nieba (najtańsze przewody zapłonowe, filtr powietrza wytrzepywany a nie wymieniany, grzechoczący łańcuch rozrządu - nie wymieni bo łańcuch jest wieczny :shock: ).
koniec offtopa
Pzdr
Offline

Sialek

Aktywny

  • Posty: 147
  • Rejestracja: 21 paź 2014, 18:22
  • Online: 17d 18h 57m 43s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6tdi CAYC
  • Lokalizacja: Bialystok

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post21 sty 2015, 21:38

dla kupujących - polecam komis aut poleasingowych www.regner.otomoto.pl - swojego gola tam brałem, kolega też. Chłopaki bardzo dbaja o swoją reputacje, auta pochodzą w 99% z firmy leaseplan która mocno dba o auta. Jezeli chodzi o przebiegi to są 100% zgodne z vin, auta są z polski. To nie reklama ale sam z ciekawosci śledze ich poczynania i teraz mają np. fajnego 1.4tsi golfa VI.
Offline
Awatar użytkownika

marek_g

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 kwie 2013, 08:44
  • Online: 1h 35m 59s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Skierniewice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post22 sty 2015, 18:55

Potwierdzam - swojego golfa tez kupiłem u Regnera :-)
Offline

bj84

Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 18 sty 2015, 15:27
  • Online: 12h 5m 33s
  • Auto: VW V GTI RS4 B7
  • Lokalizacja: wroclaw

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post26 sty 2015, 08:14

Witam

Proszę bardzo o ocenę tego egzemplarza VI GTI

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-auto- ... 30750.html

Historia pewna, przebieg itp. Przy 53tys wymieniony silnik w ASO na nowy. Czy przebieg silnika to 30tys. Jest to chyba najbardziej napchane wersja jaka widziałem pod względem wyposażenia. Jedyna wada (bez oglądania auta) to cena ?! Sporo.

Dzieki za ocenę.
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post26 sty 2015, 10:49

bj84 po fotkach nic ciekawego nie widac, wersja faktycznie praktycznie max...

Co do auta widać z salonu pl, masz całą historię więc nie wiem co tu oceniać, a cena, dobrego auta nikt za półdarmo nie odda to tylko u nas sie przyjęło że auto ma być dobre i tanie...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post26 sty 2015, 13:50

Tak jak marmi napisał, nie ma tu nic do oceniania. Jak Cię stać na takie to bierz, jak nie to czekaj i szukaj okazji w lepszej cenie. Serwisowany w ASO to za dużo do wróżenia tutaj raczej nie ma.
Offline

azssms

Forumowicz

  • Posty: 503
  • Rejestracja: 16 sie 2014, 15:37
  • Online: 60d 7h 52m 6s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Bad Hersfeld

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post26 sty 2015, 17:20

Okazja w tych czasach kosztuje bardzo dużo 😃Autko pewne wiec jeśli w histori wszystko ok to tylko brać 💰
Offline

PiotrSL

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 27 sty 2015, 17:30
  • Online: 2h 49m 26s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: slask

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post27 sty 2015, 17:55

Witam,

co sądzicie na temat tego ogłoszenia? http://otomoto.pl/volkswagen-golf-vi-1- ... 58657.html Od razu zaznaczam, że 1.4 80 km to świadomy wybór, dużo się naczytałem na temat 1.4 TSI, a teraz rocznie będę robił zaledwie kilkanaście tysięcy km, więc diesel odpada. Samochód jest sprzedawany bezpośrednio przez salon, użytkowała go córka jednego z właścicieli. Rozrząd wymieniony profilaktycznie przy ostatnim przeglądzie (39 tyś km w lutym 2014). Z góry dziękuje za podpowiedzi :)
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post27 sty 2015, 22:31

Czarne szyby i te felgi to rzecz gustu.. najważniejsze jeśli auto ma potwierdzoną historię i faktycznie bezwypadkowe bo niestety większość sprowadzanych to "igły" ale raczej widły na które można się nadziać.. mimo wszstko "obadałbym" go miernikiem lakieru i na jakiejś stacji zobaczył od spodu - bo tam najczęściej widać wydatki lub niespodzianki..
Ze zdjęć takich małych to za dużo nie można powiedzieć.. ogólnie fajnie się prezentuje.. podjedź i zobacz na żywo.. powodzenia!
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post27 sty 2015, 22:33

Jesli ten silnik to świadomy wybór to nie ma czego tu oceniać... auto sprzedawane przez salon...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post28 sty 2015, 07:45

marmi pisze:Jesli ten silnik to świadomy wybór to nie ma czego tu oceniać... auto sprzedawane przez salon...

Przezorny ubezpieczony.. czasem i w salonie znajdują się ładne "kwiatki" ;-)
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post28 sty 2015, 09:17

szumek5837 pisze:
marmi pisze:Jesli ten silnik to świadomy wybór to nie ma czego tu oceniać... auto sprzedawane przez salon...

Przezorny ubezpieczony.. czasem i w salonie znajdują się ładne "kwiatki" ;-)

Nie wiem czy jakikolwiek salon brałby na siebie taką odpowiedzialność, bo trafi się jeden mądrzejszy i może ich doprowadzić do zwinięcia działalności :)
Offline
Awatar użytkownika

szumek5837

Stały Bywalec

  • Posty: 300
  • Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Online: 11d 8h 7m 38s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Renault Laguna Coupe
  • Silnik: FR4T 2.0T
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post28 sty 2015, 13:12

zoniiic pisze:
szumek5837 pisze:
marmi pisze:Jesli ten silnik to świadomy wybór to nie ma czego tu oceniać... auto sprzedawane przez salon...

Przezorny ubezpieczony.. czasem i w salonie znajdują się ładne "kwiatki" ;-)

Nie wiem czy jakikolwiek salon brałby na siebie taką odpowiedzialność, bo trafi się jeden mądrzejszy i może ich doprowadzić do zwinięcia działalności :)

Znane są w PL przypadki gdzie w salonie sprzedawano uszkodzone auto w transporcie (odmalowane) nie informując o tym klienta. Tak więc w PL mnie nic nie zdziwi.. 8-)
Offline

Sialek

Aktywny

  • Posty: 147
  • Rejestracja: 21 paź 2014, 18:22
  • Online: 17d 18h 57m 43s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6tdi CAYC
  • Lokalizacja: Bialystok

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post28 sty 2015, 14:24

Tak tak pochwaliłeś szumek - w Białymstoku w Sieńko i Syn kolega do dziś się w takiej sytuacji sądzi. Obowiązkowo sprawdzić lakier i spód + warto zainwestować ~50zł i niech przejdzie ścieżkę diagnostyczną - dowiesz się jakie ma zużycie i czy coś puka stuka.
Offline

PiotrSL

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 27 sty 2015, 17:30
  • Online: 2h 49m 26s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: slask

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post30 sty 2015, 22:07

Witam ponownie,

byłem, obejrzałem, wszystko sprawdziłem i kupiłem. Auto miało powtórnie lakierowane lewe drzwi, ale miałem wgląd w pełną dokumentację tej naprawy (wgniecenie i przerysowanie, bez kontaktu z innym pojazdem), włącznie z zapoznaniem z właścicielem salonu :) Przy okazji jeżeli ktoś jest z okolic Świdnicy czy Wrocławia to szczerze polecam korzystanie z usług tego salonu, bardzo sympatyczni i przede wszystkim rzetelni pracownicy. Salon jest oficjalnie otwarty do 18, ale z uwagi na to, że wszystko się przeciągnęło, zamknięcie godzinę później, po tym jak kupiłem Golfa, nie stanowiło dla nich żadnego problemu :) Do tego mogłem spokojnie obejrzeć mecz Polska-Chorwacja :) Pozdrawiam!
Offline
Awatar użytkownika

Pit

Stały Bywalec

  • Posty: 349
  • Rejestracja: 20 gru 2014, 22:26
  • Lokalizacja: Wlkp
  • Online: 11d 20h 45m 19s
  • Pochwały: 2
  • Auto: GOLF VI
  • Silnik: 2.0 TDI+
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post30 sty 2015, 22:15

Ktos cos może powiedzieć na temat tego auta?
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-duza- ... 18654.html
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post30 sty 2015, 22:21

Subiektywnie to:
- maska dziwnie leży z prawej strony
- duża rozbieżność szczelin przy błotnikach i drzwiach (nie chce nic tutaj mówić więcej, bo szczerze powiedziawszy nie patrzyłem jak w moim wygląda)
- wypas dość nietypowy jak na Polskę, więc możliwe że sprowadzany, a co za tym idzie warto by sprawdzić autentyczność przebiegu i historię
- poproś o VIN i sprawdź co o nim w sieci/salonie piszczy
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 lut 2015, 02:35

Ten egzemplarz wygląda na doposażonego Highline'a. Brakuje tylko chromu w dolnej części przedniego zderzaka. Jak kolega wyżej zauważył maska coś źle się układa. Być może był stuknięty z przodu i wstawiono zderzak z tańszej wersji.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 lut 2015, 11:04

To pewne jak brak chromu a w tej wersji a powinien być to był stuknięty ,a jak brak fotek z tego jak był stuknięty to ja bym sobie odpuścił bo nie wiadomo co tam jeszcze było a niestety samochody bite to szybko rdzewieją bo brak ocynku.
Offline

haka21

Aktywny

  • Posty: 178
  • Rejestracja: 16 lis 2014, 17:30
  • Online: 18d 18h 11m 1s
  • Pochwały: 14
  • Auto: Golf6
  • Silnik: CAXA 1.4 TSI 122km
  • Lokalizacja: Silesia Stela

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 lut 2015, 11:28

Higline bez chromu, ale i bez czujników z przodu i z tyłu. Maska przednia dopasowana przez kowala czytającego Brailem.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości