Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 06:48


Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 lut 2015, 11:34

swietlik pisze:ja bym sobie odpuścił bo nie wiadomo co tam jeszcze było a niestety samochody bite to szybko rdzewieją bo brak ocynku.
Generalnie większa częśc przodu jest na śrubach i jest wymienna i póki nie były ruszone elementy trwałe nadwozia to nie ma co tam rdzewieć...



haka21 pisze:Higline bez chromu, ale i bez czujników z przodu i z tyłu.
Czujniki parkowania nawet w highl nie zawsze były wyposażeniem standardowym.
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline
Awatar użytkownika

Pit

Stały Bywalec

  • Posty: 349
  • Rejestracja: 20 gru 2014, 22:26
  • Lokalizacja: Wlkp
  • Online: 11d 20h 45m 19s
  • Pochwały: 2
  • Auto: GOLF VI
  • Silnik: 2.0 TDI+
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 lut 2015, 11:34

Tak tez myślałem że nie jest on bezwypadkowy, oglądałem juz wiele aut i tylko jeden był faktycznie bezwypadkowy, żaden element nie był malowany tylko był strasznie sponiewierany.
Powiem tak ze do 40 tys ciężko kupić 2,0 TDI 140 km z klimatronikiem z przebiegiem poniżej 150tys
Offline
Awatar użytkownika

lukasik69

Stały Bywalec

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
  • Online: 9d 5m 30s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
  • Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Slask

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post01 lut 2015, 13:18

Komis Tip Top ma złe opinie piszą o nim na bezwypadkowy.net. Często wystawiają auta które nie istnieją. Wystarczy zadzwonić i zadać trudne pytanie i od razu właściciel kręci, że nie pamięta, ma sporo aut na placu itd. Polecam zapytać pana czy auto ma wszystkie szyby oryginalne :D Acha wyznają zasadę, że jak jak nikt w aucie nie zginą to bezwypadkowy :lol:
Offline

Porter

Nieśmiały

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 03 mar 2014, 13:08
  • Online: 10d 19h 52m 14s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105 PS
  • Lokalizacja: Polska

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 11:23

http://rzemro.otomoto.pl/volkswagen-gol ... 06392.html

2013 rok i 85 tys km to są realne przebiegi diesla
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 12:42

Wyposażenie fajne ale ten przebieg ja bym brał z małym przebiegiem coś podobnego bo to tylko rok a już ma tyle nabite.
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 13:32

Jak rok? Data rejestracji 03/2013, więc 85k km w prawie 2 lata. Przebieg jak najbardziej rzeczywisty i odpowiedni dla diesla. Ludzie nie kupują diesla, żeby robić 10k km rocznie po mieście, tyle żeby zmniejszone koszty spalania zwróciły ewentualną eksploatację i wymianę części. Nie tylko Niemiaszki i Holendrzy latają tyle samochodami, Polska to nie kraj 3ciego świata :)

Polecam przejrzeć otomoto, to pewnie trafisz jakiegoś 10 letniego rodzynka w dieslu ze 100k km przebiegu, niebitego z Niemiec 8-)
Offline
Awatar użytkownika

looki8329

Gadatliwy

  • Posty: 234
  • Rejestracja: 27 lis 2014, 12:40
  • Online: 13d 4h 20m 25s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4TSI 122PS
  • Lokalizacja: VWlkp

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 15:20

W Polsce najlepsze jest to, że ludzie jeszcze wierzą, że takie okazje się zdarzają. Jasne, są wyjątki od reguły ale to rzadkość. Trochę mnie to bawi jak widzę diesla z Niemiec, który ma około 10 lat,a na blacie niecałe 200kkm. Ostatnio oglądałem golfa 7, który miał chyba 11 miesięcy i przebieg 54kkm...
Lepiej stracić sekundę z życia niż życie w ciągu sekundy...
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 16:12

Moje osobiste zdanie taki przebieg i ten rocznik to był eksploatowany na maksa .Każdy samochód co ma 100000km a jeszcze na naszych drogach to zawieszenie już za ciekawie nie wygląda,może mnie to tyko przeraża bo wszystko co miałem to było nowe,a silnik to nie wszystko.
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 16:23

jakby skręcił licznik na 20 tys to od ręki by poszedł :)
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 17:22

swietlik pisze:Moje osobiste zdanie taki przebieg i ten rocznik to był eksploatowany na maksa .Każdy samochód co ma 100000km a jeszcze na naszych drogach to zawieszenie już za ciekawie nie wygląda,może mnie to tyko przeraża bo wszystko co miałem to było nowe,a silnik to nie wszystko.

Eksploatowany na maksa? Nie rozumiem. W sensie, że kierowca uprawiał nim rajdy w lasach? Czy używany był przy okazji jako ruchomy cel na poligonie wojskowym? W firmie mam Sprintera 2010 z Niemiec, który w momencie zakupu 02.2014 miał ponad 500k km przelatane. To można nazwać konkretnym użytkowaniem. A nie 40k km rocznie, co jest normalnym wynikiem dla takiego samochodu. Nie mówię, że kupiłbym ten egzemplarz, gdyż pomimo dobrego wyposażenia to cena jest wysoka.
Offline

ktry

Aktywny

  • Posty: 123
  • Rejestracja: 26 sie 2013, 21:33
  • Online: 1d 2h 34m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Passat B7 1 6 tdi
  • Silnik: CAYC
  • Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 21:24

Polska powoli staje się normalna. Jeszcze z 10 lat wybudują z 10 autostrad,kilka ekspresówek i przebiegi rzędu 50 tys. rocznie zaczną być normalne i nie będą nikogo szokować. 200-300 km. w jedną stronę do pracy to będzie normalka. Tak jest w Europie. Nas to szokuje,jeszcze. Polska to kraj z najmniejszymi przebiegami w autach w całej unii. Najgorsze jest to że jest jeszcze tak wielu naiwniaków że w to wieżą. Fajne auto przebieg normalny,tylko cena trochę wysoka.
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 22:08

looki8329 pisze:W Polsce najlepsze jest to, że ludzie jeszcze wierzą, że takie okazje się zdarzają. Jasne, są wyjątki od reguły ale to rzadkość. Trochę mnie to bawi jak widzę diesla z Niemiec, który ma około 10 lat,a na blacie niecałe 200kkm. Ostatnio oglądałem golfa 7, który miał chyba 11 miesięcy i przebieg 54kkm...


ktry pisze:Polska powoli staje się normalna. Jeszcze z 10 lat wybudują z 10 autostrad,kilka ekspresówek i przebiegi rzędu 50 tys. rocznie zaczną być normalne i nie będą nikogo szokować. 200-300 km. w jedną stronę do pracy to będzie normalka. Tak jest w Europie.


To są mity. W Niemczech aż tyle się nie jeździ mimo dużej ilości autostrad. Średni roczny przebieg diesla w Niemczech w roku 2012 wyniósł niecałe 21 tys. km: http://www.diw.de/documents/publikationen/73/diw_01.c.411735.de/12-47.pdf
Offline

ktry

Aktywny

  • Posty: 123
  • Rejestracja: 26 sie 2013, 21:33
  • Online: 1d 2h 34m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Passat B7 1 6 tdi
  • Silnik: CAYC
  • Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 22:34

Tog masz rację, ale to jest średni.Tak jak w naszym kraju płaca średnia. Prawie nikt jej nie ma.Tylko te auta które nabijają tą średnią to w 90 % trafiają właśnie do Polski,bo są tanie i Niemiec za takie auto nie zapłaci nawet tyle co Polak jest w stanie dać i jeszcze zarobić.Odsprzedając je po odmłodzeniu. Wyjątkiem są rozbitki,ale to jeszcze gorsze zło jak przebieg. Aczkolwiek rozbitki z udokumentowanym małym przebiegiem po naprawie w naszym kraju jada z powrotem na Niemcy i są sprzedawane za grube Euro Niemcom.
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 lut 2015, 22:42

Może nie aż tak normalny ten przebieg ale standardowy, auto jest po to by jeździło...

Niestety u nas na rynku nie liczy się stan auta a jedynie przebieg...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 00:06

marmi pisze:Może nie aż tak normalny ten przebieg ale standardowy, auto jest po to by jeździło...


Policz sobie ile potrzeba samochodów z relatywnie niskim przebiegiem żeby zrównoważyć jedno robiące 40 tys. km aby na koniec średnia dla wszystkich wyszła 21 tys. km. 40 tys. km dla samochodu to nie jest standardowy przebieg.
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 00:36

tog_vw pisze:
marmi pisze:Policz sobie ile potrzeba samochodów z relatywnie niskim przebiegiem żeby zrównoważyć jedno robiące 40 tys. km aby na koniec średnia dla wszystkich wyszła 21 tys. km. 40 tys. km dla samochodu to nie jest standardowy przebieg.
Watro byłoby tylko zaznaczyć że ten ich średni przebieg wychodzi z iluś tam badanych aut a nie z ogółu wszystkich aut, więc dla mnie podawane średnie przebiegi nie są zbyt wiarygodne...


Na swoim przykładzie auta używam normalnie nie jeżdżę służbowo a pracuję ok 5km od domu a roczny przebieg i tak nabijam ponad 30 tyś...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 00:44

Przysłowiowy dziadek, który jeździ tylko po bułki i do kościoła nie został wyssany z palca, więc bardzo się mylisz. Tym bardziej, że na zachodzie bardzo duży odsetek starszych ludzi używa samochodu ze względu na lepsze standardy życia. Mam rodzinę w Niemczech i wiem od nich jak wyglądają typowe przebiegi samochodów ludzi, którzy użytkują je codziennie + wyjazdy wakacyjne. I uwierz mi, 40kkm w samochodzie prywatnym nie jest wygórowanym wynikiem.

Ktoś wyżej to dobrze ujął, że średni przebieg jest jak średnia płaca - jest ustalony, ale prawie nikt go nie ma, bo większość ma poniżej, ale nietrudno znaleźć kogoś kto robi 500% normy. Fikcyjna liczba.

Dobrze, że nie sugeruję się żadnymi badaniami, bo jeszcze by mi ludzie dowiedli, że kupno GTIka przy rocznym przebiegu 20-25kkm to był błąd życia :lol:
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 01:38

marmi pisze:Watro byłoby tylko zaznaczyć że ten ich średni przebieg wychodzi z iluś tam badanych aut a nie z ogółu wszystkich aut, więc dla mnie podawane średnie przebiegi nie są zbyt wiarygodne...


Takich zestawień nie robi się wysyłając ankiety do 1000 właścicieli samochodów i pytając się ile kilometrów przejechali. Dane można zbierać na przykład z okresowych przeglądów technicznych albo przebiegów spisywanych przy wizytach u mechaników. Dodatkowo można je weryfikować sprawdzając sprzedawaną ilość paliw.

-- 08 lut 2015, 02:49 --

zoniiic pisze:Mam rodzinę w Niemczech i wiem od nich jak wyglądają typowe przebiegi samochodów ludzi, którzy użytkują je codziennie + wyjazdy wakacyjne. I uwierz mi, 40kkm w samochodzie prywatnym nie jest wygórowanym wynikiem.


Tylko widzisz, to nie jest jakaś grupa szczególnie reprezentatywna dla społeczeństwa niemieckiego. Sporo ludzi, szczególnie w dużych miastach, korzysta na co dzień z komunikacji publicznej a na wakacje lata samolotami.
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 02:29

marmi pisze:Na swoim przykładzie auta używam normalnie nie jeżdżę służbowo a pracuję ok 5km od domu a roczny przebieg i tak nabijam ponad 30 tyś...


Do przejechania 30 tys. km przy średnim zużyciu 7 litrów potrzeba 2100 litrów benzyny a na to do niedawna potrzeba był coś w okolicach 11-12 tys. zł rocznie. To oznacza, że na sama benzynę szło prawie 1000 zł miesięcznie. Jakoś nie wydaje mi się, żeby przeciętnego Kowalskiego stać na przejeżdżanie 30 tys. km rocznie.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 11:18

zoniiic pisze:
swietlik pisze:Moje osobiste zdanie taki przebieg i ten rocznik to był eksploatowany na maksa .Każdy samochód co ma 100000km a jeszcze na naszych drogach to zawieszenie już za ciekawie nie wygląda,może mnie to tyko przeraża bo wszystko co miałem to było nowe,a silnik to nie wszystko.

Eksploatowany na maksa? Nie rozumiem. W sensie, że kierowca uprawiał nim rajdy w lasach? Czy używany był przy okazji jako ruchomy cel na poligonie wojskowym? W firmie mam Sprintera 2010 z Niemiec, który w momencie zakupu 02.2014 miał ponad 500k km przelatane. To można nazwać konkretnym użytkowaniem. A nie 40k km rocznie, co jest normalnym wynikiem dla takiego samochodu. Nie mówię, że kupiłbym ten egzemplarz, gdyż pomimo dobrego wyposażenia to cena jest wysoka.


Ja bym też się już pozbył go bo wolę nowy a nie z takim przebiegiem i pytanie czemu Niemcy się tak szybko pozbywają samochodów bo mają przebiegi jak z kosmosu i wiedzą że za chwilę to się dopiero zacznie wymiana podzespołów ,a w ogóle to jest krajowy golf,a nie dziwi to że w całej Europie twierdzą że Polska to śmietnik Europejskich samochodów.
Offline

azssms

Forumowicz

  • Posty: 503
  • Rejestracja: 16 sie 2014, 15:37
  • Online: 60d 7h 52m 6s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Bad Hersfeld

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 12:15

Polska to śmietnik samochodów ????!!!! Co to za stwierdzenie ?Nawet nie masz pojęcia jak wymagający jest polski handlarz w Niemczech. Od jakiś trzech lat wole handlować z Litwinami Ukraińcami lub Czechami niż z naszymi rodakami.A Niemcy zmieniają auta jak rękawiczki bo ich po prostu na to stac ! A to ze kupują wszystko co popadnie na kredyt to juz nikt nie widzi! A my Polacy kupujemy to na co nas stać .A stać nas na używki to kupujemy w większości używane samochody. A używane to nie znaczy źle czy wyeksploatowane na maksa.
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 12:42

azssms pisze:A Niemcy zmieniają auta jak rękawiczki bo ich po prostu na to stac !


Średnio samochód zmienia właściciela w Niemczech co 6-7 lat.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 12:54

azssms pisze:Polska to śmietnik samochodów ????!!!! Co to za stwierdzenie ?Nawet nie masz pojęcia jak wymagający jest polski handlarz w Niemczech. Od jakiś trzech lat wole handlować z Litwinami Ukraińcami lub Czechami niż z naszymi rodakami.A Niemcy zmieniają auta jak rękawiczki bo ich po prostu na to stac ! A to ze kupują wszystko co popadnie na kredyt to juz nikt nie widzi! A my Polacy kupujemy to na co nas stać .A stać nas na używki to kupujemy w większości używane samochody. A używane to nie znaczy źle czy wyeksploatowane na maksa.


Temat śmietnika to nie tylko moje zdanie ale media cały czas o tym mówią w kraju jak i zagranicą.
Offline
Awatar użytkownika

lukasik69

Stały Bywalec

  • Posty: 367
  • Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
  • Online: 9d 5m 30s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
  • Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Slask

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 13:39

azssms pisze:Nawet nie masz pojęcia jak wymagający jest polski handlarz w Niemczech.


Są bardzo wymagający bo szukają takiego na którym da się zrobić jakiś przekręt i dobrze zarobić :D
Polecam
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 lut 2015, 13:54

lukasik69 pisze:
azssms pisze:Nawet nie masz pojęcia jak wymagający jest polski handlarz w Niemczech.


Są bardzo wymagający bo szukają takiego na którym da się zrobić jakiś przekręt i dobrze zarobić :D
Polecam http://m.youtube.com/watch?v=jA4MWR09XK ... e=youtu.be


Niestety Polska rzeczywistość większość to złom i tyle.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość