Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 01:14


Urlop z Golfem

Informacje o utrudnieniach drogowych, zdjęcia i opis ciekawych miejsc, które odwiedziliście.
Regulamin forum Wrażeniami z podróży, opis ciekawych miejsc, polecane miejsca warte zobaczenia, informujemy o utrudnieniach drogowych, korkach...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: Urlop z Golfem

Post13 kwie 2017, 20:04

Saluto da piccolo tibet
Obrazek
My TSI
Offline

Maciek

Forumowicz

  • Posty: 881
  • Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
  • Online: 21d 46m 2s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAYC 1.6TDI
  • Lokalizacja: Mikolajki

Re: Urlop z Golfem

Post18 gru 2017, 14:53

Ja swoim miałem podróż z mikolajek do Litwy ma druskiewniki, niestety po około 100km przed Oleckiem golfik zawiódł :(
Nagle wpadł w tryb awaryjny mocy brak przy czterech osobach i bagażniku prawie pełnym nie dawało się ruszać, cały samochód strasznie się trząsł. MFA pokazało „Usterka start-stop, zatrzymaj pojazd” po podłączeniu komputera okazuje się ze winny temu jest wtryskiwacz na 3 cylindrze. Ogólnie jechało się dobrze nikomu nie było nie wygodnie, średnie spalanie 4.8l głównie drogi jednopasmowe prędkość do 120km/h. Golfik odjechał na lawecie i zarazem
Na niej przyjechał drugi samochód który dowiózł nas na Litwę.
Zdjęcie mam tylko takie jak już wrócił go ojczyzny i czekał na wtrysk który kupiłem zmieniłem i odpukać narazie jeździ
http://ifotos.pl/zobacz/77B2854E-_qxwwaax.jpg

Tutaj Jeszxze takie zdjęcie nie zbyt związane z podróżami ale z tym jak rozebrałem go do wymiany pokrywy zaworów bo była z wada i się pocila
https://zapodaj.net/fdfe332b444a9.jpg.html

Ps. Mimo wszystkie nie zraziłem się do golfik i wierze zd to tylko jednorazowa sytuacja 😜
Offline

piteks

Aktywny

  • Posty: 180
  • Rejestracja: 05 sty 2015, 15:42
  • Online: 3d 16h 9m 8s
  • Pochwały: 4
  • Auto: Golf 7.5
  • Silnik: 1.4 TSI 150KM
  • Lokalizacja: malopolska

Re: Urlop z Golfem

Post02 sty 2018, 22:08

Urlop z golfem :-k . No to taki urlop z kuzynem golfa (w końcu ta sama płyta podłogowa :lol: ).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Poprzednia

Wróć do Podróże w VW

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość