Pakiety przeglądów
Moderator: rafaello
Regulamin forum
Serwisowanie samochodu, klimatyzacji, dobór oleju, wycieraczek itp. materiałów eksploatacyjnych, czyli bieżące sprawy eksploatacyjne.
Pamiętaj:
Serwisowanie samochodu, klimatyzacji, dobór oleju, wycieraczek itp. materiałów eksploatacyjnych, czyli bieżące sprawy eksploatacyjne.
Pamiętaj:
- Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
- W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
- Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
- Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
Pakiety przeglądów
Czy ktoś korzystał z promocyjnych pakietów przeglądów? Wszedłem na stronę vw porsche Tychy i wyskoczył baner z promocyjnymi pakietami przeglądów. Zaskoczyła mnie cena, bardzo korzystna. Jutro będę dzwonić, żeby się wypytać jak to w praktyce wygląda.
Robocizna + części: 639,98 zł
Co zawiera nasza oferta:
Olej Castrol
Filtr oleju
Filtr powietrza
Filtr paliwa
Robociznę wyspecjalizowanej kadry
Kontrolę jakości
Mycie i odkurzanie samochodu
Robocizna + części: 639,98 zł
Co zawiera nasza oferta:
Olej Castrol
Filtr oleju
Filtr powietrza
Filtr paliwa
Robociznę wyspecjalizowanej kadry
Kontrolę jakości
Mycie i odkurzanie samochodu
- marmi
- Mieszkaniec
- Posty: 2398
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
- Lokalizacja: katowice
- Lokalizacja: Katowice
Re: Pakiety przeglądów
Nie wiem co w tym pakiecie takiego hura super, na wolnym rynku kupisz dużo lepszy olej od castrola + te filtry i zapłacisz połowe jak nie mniej 
Robocizna wyspecjalizowanej kadry
to mi się bardzo podoba, tylko problem w tym gdzie w aso pracuje jakiś dobry specjalista 
Robocizna wyspecjalizowanej kadry
Re: Pakiety przeglądów
Za taki sam przegląd, bez filtra paliwa, zawsze płacę ponad 800 zł. .
-
Arek_VI
- VIP
- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 cze 2012, 19:54
- Auto: Golf VI
- Silnik: TSI 122
- Lokalizacja: Wroclaw
Re: Pakiety przeglądów
Bez filtra paliwa z dużo lepszym olejem Neste koszt wyniesie ok. 240,00 zł + piwo + godzina własnej pracy łącznie z relaksem.
Masakryczne ceny
-- 20 mar 2016, 22:05 --
-- 20 mar 2016, 22:07 --
Masakryczne ceny
-- 20 mar 2016, 22:05 --
mich jesteś cudownym klientem dla koncernów samochodowych.mich pisze:Za taki sam przegląd, bez filtra paliwa, zawsze płacę ponad 800 zł. .
-- 20 mar 2016, 22:07 --
Olej "wyssany" rurką a nie uczciwie spuszczony korkiem.marmi pisze: Robocizna wyspecjalizowanej kadryto mi się bardzo podoba, tylko problem w tym gdzie w aso pracuje jakiś dobry specjalista
Re: Pakiety przeglądów
Chyba większość właścicieli mk 6 , w szczególności z przedłużoną gwarancją, jeździ na przeglądy do ASO 
- Pit
- Stały Bywalec
- Posty: 349
- Rejestracja: 20 gru 2014, 22:26
- Auto: GOLF VI
- Silnik: 2.0 TDI+
- Lokalizacja: Wlkp
- Lokalizacja: Wlkp
Re: Pakiety przeglądów
Spytaj sie ile wezma za przegląd jak kupisz wlasny olej i filtry.
Przeglądy w Aso mają jeden plus, czyli zagwarantowana mobilnośc w całej europie jak Ci sie zepsuje auto i to za free podobno
Przeglądy w Aso mają jeden plus, czyli zagwarantowana mobilnośc w całej europie jak Ci sie zepsuje auto i to za free podobno
Mój Golf - GTD/R-line style... Loading
http://forum.golf6.pl/vw-mk6-profil/vw- ... t2593.html
http://forum.golf6.pl/vw-mk6-profil/vw- ... t2593.html
- melon84
- Aktywny
- Posty: 196
- Rejestracja: 22 lut 2015, 12:55
- Auto: Golf 6 GTI
- Silnik: 2.0 TSI
- Lokalizacja: Lublin
Re: Pakiety przeglądów
No właśnie a czy jak juz sie gwarancja skończy [3lata+2lata przedłużenia] to robiąc w dalszym ciagu przeglądy w ASO (bez wymiany filtrów, olejów, poprawek znalezionych w trakcie przeglądów napraw itd...) nie ma przypadkiem szans na partycypację ASO w ewentualnych kosztach "nieprzewidzianych grubszych" napraw?Pit pisze:Spytaj sie ile wezma za przegląd jak kupisz wlasny olej i filtry.
Przeglądy w Aso mają jeden plus, czyli zagwarantowana mobilnośc w całej europie jak Ci sie zepsuje auto i to za free podobno
Ktoś wie jak to jest? Ktoś miał z tym do czynienia?
- marmi
- Mieszkaniec
- Posty: 2398
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
- Lokalizacja: katowice
- Lokalizacja: Katowice
Re: Pakiety przeglądów
Zapomnij żeby importer partycypował Ci w kosztach naprawy 5-cio letniego auta, to nie ameryka gdzie wszystko stoi na głowiemelon84 pisze:No właśnie a czy jak juz sie gwarancja skończy [3lata+2lata przedłużenia] to robiąc w dalszym ciagu przeglądy w ASO (bez wymiany filtrów, olejów, poprawek znalezionych w trakcie przeglądów napraw itd...) nie ma przypadkiem szans na partycypację ASO w ewentualnych kosztach "nieprzewidzianych grubszych" napraw?
Ktoś wie jak to jest? Ktoś miał z tym do czynienia?
Nie kumam po co płacić za przeglądy taką kupę kasy, za to że przyjdą podłączą kompa, wejdą pod auto popatrzą i napiszą że ok??
- szumek5837
- Stały Bywalec
- Posty: 300
- Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
- Auto: Renault Laguna Coupe
- Silnik: FR4T 2.0T
- Lokalizacja: Koszalin
- Lokalizacja: Koszalin
Re: Pakiety przeglądów
Wyrabiasz historię serwisową (udokumentowany przebieg), którą można odtworzyć.. co ma znaczenie przy odsprzedaży dla kupujących.. ja np kupuję auta tylko takie których historię serwisową jestem w stanie zweryfikować.. a sprzedając auto możesz oczekiwać wyższej ceny a i o sprzedaż łatwiej.. przynajmniej ja mam takie doświadczenia 
- shark__
- Stały Bywalec
- Posty: 393
- Rejestracja: 22 paź 2012, 09:54
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: 1.4 TSI 122KM
- Lokalizacja: Piekary Slaskie
Re: Pakiety przeglądów
Historię serwisową możesz sobie tworzyć wymieniając w ASO żarówkę. Tak samo zapiszą Ci przebieg w ich statystykach i będziesz miał dowód prawdy 
W moim przypadku robocizna za wymianę 4 filtrów oraz oleju 36 zł.
W moim przypadku robocizna za wymianę 4 filtrów oraz oleju 36 zł.
- szumek5837
- Stały Bywalec
- Posty: 300
- Rejestracja: 16 sie 2012, 08:39
- Auto: Renault Laguna Coupe
- Silnik: FR4T 2.0T
- Lokalizacja: Koszalin
- Lokalizacja: Koszalin
Re: Pakiety przeglądów
\shark__ pisze:Historię serwisową możesz sobie tworzyć wymieniając w ASO żarówkę.
A wymieniaj.. nikt Ci nie broni, twój cyrk twoje małpy.. znaczy samochód
- arturro
- Gadatliwy
- Posty: 220
- Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
- Auto: Golf 6
- Silnik: 1.4 TSI
- Lokalizacja: B-stok
Re: Pakiety przeglądów
Tylko ze kazdy kumaty zauwazy roznice w historii auta gdzie w ciagu roku robiona jest pierdola typu zarowka bez przegladu. Dla mnie takie auta szybciej odpadaja od aut bez historii, zreszta sa przypadki uwiarygodniania cofania licznika w ten sposob.shark__ pisze:Historię serwisową możesz sobie tworzyć wymieniając w ASO żarówkę. Tak samo zapiszą Ci przebieg w ich statystykach i będziesz miał dowód prawdy [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE]
W moim przypadku robocizna za wymianę 4 filtrów oraz oleju 36 zł.
ASO jakie jest takie jest, grunt trafic na uczciwy zaklad wowczas mozesz przelknac dodatkowych kilka stowek raz na rok.
Ja dzieki regularnym przegladom mialem wymieniany dwa razy rozrzad w aucie za praktycznie free, moglem zrezygnowac z assistance w AC na rzecz gwarancji mobilnosci a takze jakby nie bylo usluge na wyzszym poziomie (mam na mysli auto zastepcze, jesli cos spapraja co kazdemu sie zdarza powiedza Ci i to wymienia np polamany plastyk, itd. itd.)
- spwod
- Stały Bywalec
- Posty: 304
- Rejestracja: 11 lut 2014, 08:39
- Auto: VW Golf VIII 2024
- Silnik: 2.0 TDI 150KM
- Lokalizacja: Pomorskie
Re: Pakiety przeglądów
Nie wiem czy akurat w dobrym miejscu pytam, myślę, że tak.
Mianowicie wyskoczył mi serwis za 28 dni, a z kilometrów wychodzi 6200 km do przeglądu.
Wiadomym jest, że chciałbym przejeździć te 6200 km i dopiero wtedy udać się na przegląd. Auto oczywiście ma gwarancję. Jak to jest - czy muszę w ciągu tych 28 dni się stawić w serwisie, czy mogę sobie te 6200 km dojechać, nie tracąc przy tym warunków gwarancji.
Ktoś ma w tym temacie doświadczenia?
Z góry dzięki za informację.
Mianowicie wyskoczył mi serwis za 28 dni, a z kilometrów wychodzi 6200 km do przeglądu.
Wiadomym jest, że chciałbym przejeździć te 6200 km i dopiero wtedy udać się na przegląd. Auto oczywiście ma gwarancję. Jak to jest - czy muszę w ciągu tych 28 dni się stawić w serwisie, czy mogę sobie te 6200 km dojechać, nie tracąc przy tym warunków gwarancji.
Ktoś ma w tym temacie doświadczenia?
Z góry dzięki za informację.
- arturro
- Gadatliwy
- Posty: 220
- Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
- Auto: Golf 6
- Silnik: 1.4 TSI
- Lokalizacja: B-stok
Re: Pakiety przeglądów
Poczytaj warunki gwarancji ale z reguly jest ze jednym z warunkow jest zrobienie przegladu co 15tys lub raz w roku bez wzgladu na przebieg (okres i km x2 dla trybu LL).
