Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:44


Regulator natężenia i wysokości świateł - problem

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

golfiasz

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 12 lis 2017, 13:43
  • Online: 2d 5h 30m 9s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0

Regulator natężenia i wysokości świateł - problem

Post15 lip 2018, 15:07

Witajcie, mam problem z ustawianiem wysokości świateł halogenowych ( zwykłe lampy na żarówki H7). Regulacja po prostu nie reaguje mimo przestawienia z pozycji 0 na 1-2-3, rozjaśnianie/ściemnianie podświetlania wnętrza np. zegarów - działa.
Zmieniłem regulator na OE. 5KO941333, wcześniej miałem OE. 1K0941334B (bez regulacji). Może ktoś z was podpowie co zrobić lub jak zaprogramować to żeby działało.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Regulator natężenia i wysokości świateł - problem

Post15 lip 2018, 15:21

Układ jest prosty jak konstrukcja cepa.
Był już podobny temat i wrzucałem osobiście schemat wiec poszukaj na forum. Tam się nic nie kodu je. Układ jest taki sam jak w golfie 3

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline

golfiasz

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 12 lis 2017, 13:43
  • Online: 2d 5h 30m 9s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0

Re: Regulator natężenia i wysokości świateł - problem

Post15 lip 2018, 19:08

Lampy nie są seryjne (stylizowane od GTI 7) - zakodowałem całe od nowa działają jak powinny oprócz tego regulowania wysokości. Poszukam i zobaczę ten wątek.

Edit:
post34612.html?hilit=regulacja%20%C5%9Bwiate%C5%82#p34612

Moje lampy nie wydają żadnych dźwięków. Jedynie mogę sprawdzić podłączenie w kostce przy lampie.
Offline

golfiasz

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 12 lis 2017, 13:43
  • Online: 2d 5h 30m 9s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0

Re: Regulator natężenia i wysokości świateł - problem

Post22 lip 2018, 20:46

Ok - według schematu brakuje 2 przewodów w każdej lampie, teraz chcę poprowadzić po dwa brakujące kabelki z lamp do... Czego? Bezpośrednio do przełącznika regulacji tych świateł? czy do jakiejś centralki/modułu? i w które piny się wpiąć? :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

Dawidgti6

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 27 mar 2022, 07:55
  • Online: 2h 17m 54s
  • Auto: Vw Golf 6
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Małopolska

Re: Regulator natężenia i wysokości świateł - problem

Post03 lip 2022, 06:59

golfiasz pisze:Ok - według schematu brakuje 2 przewodów w każdej lampie, teraz chcę poprowadzić po dwa brakujące kabelki z lamp do... Czego? Bezpośrednio do przełącznika regulacji tych świateł? czy do jakiejś centralki/modułu? i w które piny się wpiąć? :D


Pin z wtyczki lampy 1 to + idzie do bezpiecznika 1 i do PINu 1 w wtyczce regulatora
Pin z wtyczki lampy 2 idzie do regulatora do PINu 2
Pin z wtyczki lampy 3 to masa idzie do punktu masowego i do PINu 4 w wtyczce regulatora.

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości