Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 06:50


Ustawienia dźwięku wariują w mk7 bluemotion

Moderator: flo

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

wolfmar

Sympatyk

  • Posty: 62
  • Rejestracja: 29 kwie 2019, 09:49
  • Online: 18d 10h 20m 33s
  • Auto: Golf 6 i Golf 7
  • Silnik: 1.6 i 1.5 TSI
  • Lokalizacja: Śląsk

Ustawienia dźwięku wariują w mk7 bluemotion

Post18 paź 2021, 07:24

Witam
piszę w tym dziale bo... nie wiem w którym innym powinienem to uczynić.
Statystycznie 1-2x w roku znienacka pojawia się u mnie dziwne zjawisko.
Po uruchomieniu zapłonu podczas wykonywania ruchów kierownicą czasem pojawiają się dziwne odglosy przypominające metaliczne skrzypienie? Czasem tych odgłosów nie ma ale bez względu na te odgłosy po włączeniu radia nie mam basów. Suwak basów leży na dole skali i nie daje się inaczej ustawić uparcie opadając na dół. Pozostałe suwaki są OK.
Chwilowe wyłączenie i włączenie zapłonu/silnika nie pomaga chyba że... robię postój co najmniej kilkuminutowy.
Wtedy po uruchomieniu zapłonu/silnika wszystkie te dziwne objawy zanikają i dzwięk daje się dowolnie ustawić. Po prostu jakby wcześniej nie było żadnego problemu.
ASO nie dało rady zdiagnozować problemu (oczywiście po dojechaniu do nich objawu nie było). Autko ma "już" skonczone 3 lata eksploatacji i ok 50 tys km przebiegu...
Proszę o rady...
Offline
Awatar użytkownika

pab567

Stały Bywalec

  • Posty: 482
  • Rejestracja: 27 lip 2015, 20:01
  • Online: 24d 16h 40m 54s
  • Pochwały: 31
  • Auto: QNIK
  • Silnik: 5.0 Coyote 421KM
  • Lokalizacja: Warszafka

Re: Ustawienia dźwięku wariują w mk7 bluemotion

Post18 paź 2021, 16:28

Numer urządzenia i wersja softu?

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

wolfmar

Sympatyk

  • Posty: 62
  • Rejestracja: 29 kwie 2019, 09:49
  • Online: 18d 10h 20m 33s
  • Auto: Golf 6 i Golf 7
  • Silnik: 1.6 i 1.5 TSI
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Ustawienia dźwięku wariują w mk7 bluemotion

Post18 paź 2021, 21:38

Nr urządzenia: 3Q0035846B
Sprzęt: H41
Oprogramowanie: 0472

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości