Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:56


Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Tomczyk

Aktywny

  • Posty: 124
  • Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:29
  • Online: 5d 17h 21m 50s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: Swarzędz

Re: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Post01 gru 2020, 14:08

Dwa lata temu kupiłem przez internet, przyszedł w specjalnym plastykowym pojemniku, w którym też kurier zabrał stary akumulator. Zabezpieczony wzorowo, a masa raczej nie pozwala na rzucanie. Zresztą do sklepu też muszą jakoś dojechać. Teraz pojechałem do punktu zajmującego się sprzedażą aku, wszystko zależy jak szybko potrzebujesz akumulator.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 9m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Post08 gru 2020, 11:57

Różnica cenowa między ebayem a stacjonarnymi sklepami była ogromna, więc zamówiłem Exide 53 Ah przez neta i czekam.

Teraz pytanie z innej beczki: Szukam felg 19" na lato. Ma ktoś może dla mnie jakieś inspiracje albo pomysły jakie fele dobrze pasowałyby na białą szósteczkę? Wiem tylko że na pewno nie chcę czarnych ani srebrnych w połysku, myślałem o złotych albo szarych. Który kolor wygląda waszym zdaniem lepiej? Podoba mi się design w stylu OZ Superturismo, także Ultra Wheels UA4 to na razie mój faworyt, ale nie zdecydowałem jeszcze że na pewno będzie to taki styl, być może koniec końców wleci coś kompletnie innego :)

Obrazek
Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości