Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 17:30


Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 07:49

Witam

Mam pytanie ponieważ szukam drzwi w kolorze LA7T - słyszałem że jest kilka odcieni, ale nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi jakie, sprzedawca, który mi chce sprzedać ma drzwi w ideale ale mówi że jest to LA7T GT i to jest mój odcień

Tutaj wlepka z mojego bagażnika

Obrazek

Drzwi, które chce kupić wyglądają tak
Obrazek

A samochód wygląda tak
Obrazek

Sprzedawca zapewnia mnie, że tak - czy to jest ten sam kolor czy były jakieś odcienie ? Jak mam się upewnić, żeby nie wydać na darmo pieniędzy ?
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 20h 33m 33s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 12:02

Nie sadze zeby bylo kilka odcieni, jakby tak bylo to bylyby inne kody, to raczej kwestia zdjec, swiatla, zuzycia lakieru
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 13:14

greg2 pisze:Nie sadze zeby bylo kilka odcieni, jakby tak bylo to bylyby inne kody, to raczej kwestia zdjec, swiatla, zuzycia lakieru

czyli mogę brać śmiało bez obawy ze będzie inny odcien
Offline

Josh.kowalski

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 02 lis 2018, 16:48
  • Online: 6d 11h 15m 17s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 14:03

Odcień może być inny , bo auta mogły być użytkowane w innych warunkach, z inną intensywnością. Może być konieczne ścieniowanie drzwi żeby pasowały.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 18:21

Josh.kowalski pisze:Odcień może być inny , bo auta mogły być użytkowane w innych warunkach, z inną intensywnością. Może być konieczne ścieniowanie drzwi żeby pasowały.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Mowa jest tutaj o drzwiach oryginalnych fabrycznie lakierowanych ( wady typu drzwi porysowane od myjni czy wypłowiały lakier bo ktoś nie dbał mnie nie interesują bo przywrócę to przy pomocy Detailingu do stanu fabrycznego )

Moje pytanie jest czy może być inny odcień LA7T niż ten, który mam podany wyżej.

Drzwi lakierowane ani cieniowanie mnie nie interesuje bo tego koloru nie da się trafić bez cieniowania połowy samochodu temat przerabiany i wałkowany kilka razy, proszę mi tez nie mówić, że to od lakiernika zależy bo nie temat znam bardzo dokładnie. Interesuje mnie tylko czy ten kolor miał kilka odcieni czy wychodziły z fabryki tylko w jednym.
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 20:20

Kolego nie ma czegoś takiego jak dany kolor VW w innych odcieniach nakładany fabrycznie.
Jest jeden kolor o jednym kodzie VW-owskim (tak to napiszę), jeżeli jest inny odcień to VW automatycznie nadaje inny kod koloru.
Co do kupna elementu lakierowanego przez fabrykę to chyba nie zrozumiałeś co miał na myśli kolega, który pisał wcześniej posta. Możesz kupić element np. wymontowany z auta które jeździło we Włoszech, a więc co za tym idzie słońce oddziaływało bardziej na lakier i sam lakier nie będzie już identyczny jak element który pochodzi z auta jeżdżącego np. z Niemiec czy Polski.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post01 paź 2020, 22:07

"Kolego nie ma czegoś takiego jak dany kolor VW w innych odcieniach nakładany fabrycznie.
Jest jeden kolor o jednym kodzie VW-owskim (tak to napiszę), jeżeli jest inny odcień to VW automatycznie nadaje inny kod koloru."
Czy aby napewno wiesz o czym mówisz?
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post02 paź 2020, 07:55

Tomasz_W-wa pisze:Kolego nie ma czegoś takiego jak dany kolor VW w innych odcieniach nakładany fabrycznie.
Jest jeden kolor o jednym kodzie VW-owskim (tak to napiszę), jeżeli jest inny odcień to VW automatycznie nadaje inny kod koloru.
Co do kupna elementu lakierowanego przez fabrykę to chyba nie zrozumiałeś co miał na myśli kolega, który pisał wcześniej posta. Możesz kupić element np. wymontowany z auta które jeździło we Włoszech, a więc co za tym idzie słońce oddziaływało bardziej na lakier i sam lakier nie będzie już identyczny jak element który pochodzi z auta jeżdżącego np. z Niemiec czy Polski.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa


Mówisz o wypalonym lakierze ? Stanie się to przy dwu składnikowych lakierach ( np. czerwone UNI/ żółte ) nie zadbany wypłowieje, tak samo przy mocnej chemii może wpłynąć negatywnie na stan lakieru. Drzwi są z Angli więc poza deszczem to raczej nie widziały słońca :lol:
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post02 paź 2020, 18:07

A Ty kolego czy aby na pewno czytasz ze zrozumieniem ????

Kody kolorów VW (są to kody chyba do MK7):

https://bt-cars.pl/info/15-kody-kolorow

Masz tam jakieś kody kolorów pośrednie czyli kilkunastu literowe, tak jak Ty podałeś ????????
Jak tak bardzo chcesz się przekonać to jedź sobie do ASO VW i sobie wyjaśniaj.
Dobra tyle ode mnie.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post02 paź 2020, 19:09

Tomasz_W-wa pisze:A Ty kolego czy aby na pewno czytasz ze zrozumieniem ????

Kody kolorów VW (są to kody chyba do MK7):

https://bt-cars.pl/info/15-kody-kolorow

Masz tam jakieś kody kolorów pośrednie czyli kilkunastu literowe, tak jak Ty podałeś ????????
Jak tak bardzo chcesz się przekonać to jedź sobie do ASO VW i sobie wyjaśniaj.
Dobra tyle ode mnie.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa

Pracowalem kiedys jako lakiernik,ale ze brakowalo mi cierpliwosci,zmienilem zawód.
Do jednego kodu lakieru (tego literowego) przypadajá czasami 3,4 a czasami i wiecej odcieni.Krew zalewa,jak wyciágniesz te wszystkie karty (jeden i ten sam kod lakieru) i musisz zdecydowac który bedzie najlepszy.W sloncu dobry,w cieniu tragedia...
Kolor kolorem,do tego jeszcze dochodzi grubosc ziarna....
To z metallicami,ze zwyklymi troche latwiej.
Nie wierzysz,popytaj lakierników.

Ok,sá kolory z jednym tylko odcieniem,ale sá tez z kilkoma.
Slyszales o cieniowaniu sásiadujácych elementów? Po co myslisz to sie robi?
Jesli jeden kolor,jeden kod lakieru,to maluje przednie drzwi,a blotnik i tylne drzwi pasujá,tak? No,napewno.
Masz wátpliwosci,popytaj lakierników,a nie wklejasz cos, o czym tylko gdzies cos slyszales.
Tez pozdrawiam.
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post02 paź 2020, 23:15

KOLEGO nie mówimy o lakierach dorabianych tylko w oryginalne i VW tu jasno stawia sprawę jeden odcień lakieru to jeden kod lakieru.
Kupujesz w ASO VW lakier o danym kodzie i masz zawsze ten sam, dorabiasz sam kolor to możesz mieć 1000 odcieni.
Ale chyba nie muszę tego pisać dla byłego lakiernika.
Nie mówię tu o malowaniu auta kilku letniego nowym oryginalnych lakierem bo zawsze będzie różnica na elementach, dlatego nie raz się cieniuje.

Dobra kończę.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 06:58

Hahaha,chcesz powiedzieć,ze w aso nie cieniują?
Tylko biorą lakier z puszki którą przywiózł kurier prosto z Wolfsburga, malują jeden element i wszystko pasuje?
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 10:22

Kolego maverick chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Przeczytaj sobie pierwszy post autora tematu, a może dojdzie w końcu do twojej głowy (nie będę obrażać kolegi z forum i nieładnie pisać) że tu nie chodzi o elementy malowane powtórnie, a o element malowany w fabryce o danym kolorze i który będzie przeszczepiany do drugiego auta, który ma mieć taki sam kolor.
A Ty ciągle piszesz o malowaniu elementu, o odcieniach itp. do tego nakręciłeś się że ktoś tu może wiedzieć więcej niż Ty (lakiernik który nie wykonuje już swojego zawodu). :shock:
Chyba kolega sobie chce nabijać ilość postów :lol:

Dobra do sedna tematu.
Treys ja wymieniałem kilka lat temu w swoim wcześniejszym aucie (VW Touran) przednie drzwi bo ktoś mi cofając walnął kulą od haka i za dużo roboty by było żeby teraz to wyciągać i malować.
Kupiłem drugie drzwi w kolorze i wyszło spoko, nie musiałem nawet polerować itp.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiście wszystko jest zależne w jakim stanie kupisz element malowany i jaki masz stan lakieru u siebie.
Elementy lakierowane pod auto najlepiej kupować osobiście i porównywać w słońcu, a nie wysyłkowo, chociaż wiem że nie raz się tak nie da bo sprzedający mieszka po drugiej stronie Polski.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 10:55

Kolega zadal pytanie : "Moje pytanie jest czy może być inny odcień LA7T niż ten, który mam podany wyżej."
Ja mówie,ze moze byc inny odcien,ty twierdzisz,ze nie.
Wiec jeszcze raz pytam,zajezdzasz do aso z uszkodzonymi tylnymi drzwiami.Malujá tylko te jedne drzwi,czy sásiadujáce elementy takze?
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 11:56

A ja jeszcze raz Ci pisze, że kolega nie kupuje NOWYCH DRZWI Z ASO tylko UŻYWANE w kolorze.
Nie łapiesz tego ???????????

Jak by kupował Nowe z ASO VW to by nie były w kolorze tylko w podkładzie bo tak sprzedaje Nowe oryginalne elementy blacharskie VW.

A ten swoje, no nie łapie kolega :lol:

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 12:17

Wydaje mi sie,ze zaczynasz mnie obrazac.Ja tego nie robie.Jeszcze.

Tak jak piszesz,kolega kupuje nie nowe,a uzywane drzwi,i pyta,czy lakier o numerze LA7T moze miec kilka odcieni.
Ja mówie,ze moze miec kilka odcieni,ty zas twierdzisz,ze nie,ze jest tylko jeden odcien,który napewno bedzie pasowal,bo jak twierdzisz,gdy jest jeden kod lakieru,to jest tylko jeden odcien.
Wtedy ja pytam,czy jesli jest tak jak piszesz,to czy (teoretycznie) wymieniajác jedne drzwi w ASO,sásiadujáce elementy bedá cieniowane,czy kolor bedzie pasowal.Bazujác na tym co piszesz,powinien pasowac.Wiec ja znowu pytam,czy bedzie?

Na to ty,zeby potwierdzic,ze masz racje,wrzucasz galerie zdjec Tourana w kolorze czarnym,nie wiadomo nawet czy to metalic,twierdzác,ze odcien napewno bedzie pasowal,bo kiedys wymienilec jedne drzwi które kupiles "w kolorze",i bylo dobrze.

Kolor o numerze LA7T,nie jest nawet zblizony do koloru drzwi w twoim Touranie,wiec pytam,na podstawie jakich wniosków smiesz twierdzic,ze LA7T ma tylko jeden odcien?

I to wszystko napisala osoba,która twierdzi,ze ja "nie lapie" i tylko nabijam posty.
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 12:44

Jest to mój ostatni post w tym temacie i już nic nie dodam.
Bo widzę że kolega się nakręcił i zaczyna się irytować.
Napisze to tak jak bym tłumaczył dla mojego 8 letniego syna ;)

Jeżeli kupujemy oryginalny element MALOWANY z rozbiórki, który nie był nigdy malowany i jest w oryginalnym kolorze, który szukamy do swojego auta to kolor MUSI być identyczny (CHODZI O BARWĘ).
Ze względu na czynniki zewnętrzne (słońce, chemia itp.) może jego kolor ulec nieznacznemu pogorszeniu.
NIE WYSTĘPUJE W ORYGINALE O TYM SAMYM KODZIE KOLORU KOLOR O INNYM ODCIENIU.
Ja tu nie piszę co robimy jak podmieniamy drzwi i kolor nie pasuje itp. Nie poruszamy tego tematu bo kolega w pierwszym poście o to się nie pyta tylko ty dodałeś woje trzy grosze i trzymasz się tego kurczowo. NIE MA TO ZNACZENIA W TYM PYTANIU.
Do tego kolega nie będzie wymieniał drzwi w żadnym ASO tylko chce sam wymienić drzwi w kolorze żeby ich nie malować, zrobić to tanim kosztem i mieć element w tym samym kolorze i nie malowany (tak jak ja pokazem ze swoim starym autem).

Co do VW Tourana to nie rób idiotów z ludzi, przecież kolor czarny nie jest kolorem szary, wrzuciłem zdjęcia dla kolegi żeby pokazać że ktoś już robił tak jak sam chce zrobić i wyszło OK, ale napisałem kilka słów od siebie.
ALE KOLEGA OCZYWIŚCIE TEŻ MUSIAŁ NIE ZROZUMIEĆ INTENCJI PISZĄCEGO I SIĘ PRZYCZEPIĆ - OMG

Kolega chyba nie łapie że rozpatrujemy tu nie od strony lakiernika i malowaniach elementów ponownie tylko od strony elementu oryginalnie malowanego przez fabrykę VW gdzie kolor o kodzie LA7T musi być identycznym kolorem LA7T nawet jak wychodzi 10.000 egzemplarz auta z fabryki.

Jeżeli kolega dalej nie załapie w czym rzecz i o co chodziło koledze który zadał pytanie na początku tego tematu to jak WYMIĘKAM.

A tak od siebie dodam że jeżeli chodzi o malowanie ponownie już samemu to kolor LA7T ma on 4 odcienie:

LA7T - podstawowy
LA7T(D) - ciemniejszy
LA7T(L) - jaśniejszy
LA7T(L1) - inny jaśniejszy
LA7T(R) - złamany czerwonym


Pozdrawiam i już się nie udzielam w tym poście.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa


Pochwały przyznane za posta: 2
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 12:49

Tomasz_W-wa pisze:Kolego nie ma czegoś takiego jak dany kolor VW w innych odcieniach nakładany fabrycznie.
Jest jeden kolor o jednym kodzie VW-owskim (tak to napiszę), jeżeli jest inny odcień to VW automatycznie nadaje inny kod koloru.
Co do kupna elementu lakierowanego przez fabrykę to chyba nie zrozumiałeś co miał na myśli kolega, który pisał wcześniej posta. Możesz kupić element np. wymontowany z auta które jeździło we Włoszech, a więc co za tym idzie słońce oddziaływało bardziej na lakier i sam lakier nie będzie już identyczny jak element który pochodzi z auta jeżdżącego np. z Niemiec czy Polski.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa


Qurwa mac,niedawno pisales,ze nie ma czegos takiego jak kolor w innych odcieniach,a teraz okazalo sie,ze jest?
Piszesz,ze LA7T fabrycznie wychodzi w jednym tylko odcieniu,ale do malowania "samemu" mamy do dyspozycji 4 inne odcienie tego koloru?
Po jaká cholere,bo nie wiem?

Jest moze na tym forum jakis moderator?
Offline

Arczi1997

Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 26 gru 2019, 21:12
  • Online: 7d 1h 20s
  • Auto: Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post03 paź 2020, 18:23

Kolega widzę że ma problemy z czytanie ze zrozumieniem, tak napisał że ten dany kolor wychodzi tylko w jednym odcieniu Z FABRYKI VW. Natomiast jeśli chodzi o ponowne malowanie gdzieś u lakiernika można dobrać jaśniejszy bądź ciemniejszy, ponieważ z czasem i pod wpływem czynników atmosferycznych kolor delikatnie sie zmieni o czym również Tomasz_W-wa wspominał w wcześniejszym poście ale Ty i tak zinterpretowałeś to sobie inaczej. Ode mnie również tyle bo jakakolwiek dyskusja z Kolegą nie ma sensu, bo i tak wiadomo że wiesz lepiej...
Offline

Treys

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 07 lut 2019, 18:31
  • Online: 11h 53m 29s

Re: Golf MK6 - LA7T - kilka odcieni ? Ważne

Post04 paź 2020, 15:09

Oj wywiązała się tutaj ciekawa dyskusja :) sprawa wygląda tak - drzwi zamówiłem mają pasować do mojego koloru.

Mój samochód ma lakierowane drzwi i były dobierane odcienie jest to taki kolor, gdzie lakiernik powiedział że na ostro nie wjedzie - Aso tak samo i bez cieniowania połowy samochodu się nie obejdzie - co do odcieni to tak mój kolor jest jaśniejszy przy pewnej porze dnia, ale gdy słońce pada odpowiednio praktycznie nie widać różnicy.

Wygląda to tera tak :
Obrazek

Drzwi są jaśniejsze przy tym świetle, pada czasami tak że nie idzie rozróżnić.

Ja kupiłem drzwi mam nadzieje ( w stanie oryginalnym z fazy produkcyjnej jak szło w fabryce więc w 99% powinny pasować ). Lakier oczywiście mam wylizany i drzwi też będę musiał odpowiednio wylizać maszyną polerską.

Także chodziło mi dokładnie o to czy kolor fabryczny LA7T UnitedGray wychodził w innych odcieniach - ale widzę, że wychodził tylko standardowo w jednym fabrycznie.

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości