Dzisiaj jest 24 lis 2020, 22:26

Instalacja kamery cofania

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość

Mariusz123

Nowicjusz

• Online: 3h 6m 4s
  • Auto: vw golf 5 sportline
  • Silnik: bgu 102

Re: Instalacja kamery cofania

Post26 sie 2020, 16:54

Dzień dobry Mam pytanie.
Mam golfa 5 z kamerą w znaczku klapy z MK6 w wersji low. Trochę pochodziła i oczywiście przestała z powodu przetartego kabla obrazowego tuż przy samej kamerce. Stwierdziłem to po rozebraniu wszystkiego. Sama kamera jest integralnie związana z wiązką kabla obrazowego, kabla plusa itp. Moje pytanie jest następujące.
Czy jest możliwe kupienie samej kamery z tą wiązką, bez reszty mechanizmu i znaczka vw?
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

• Online: 45d 21h 44m 1s
  • Pochwały: 69
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: 1.4 16V CGGA

Re: Instalacja kamery cofania

Post26 sie 2020, 17:43

Mariusz123 pisze:Dzień dobry Mam pytanie.
Mam golfa 5 z kamerą w znaczku klapy z MK6 w wersji low. Trochę pochodziła i oczywiście przestała z powodu przetartego kabla obrazowego tuż przy samej kamerce. Stwierdziłem to po rozebraniu wszystkiego. Sama kamera jest integralnie związana z wiązką kabla obrazowego, kabla plusa itp. Moje pytanie jest następujące.
Czy jest możliwe kupienie samej kamery z tą wiązką, bez reszty mechanizmu i znaczka vw?

Kiedyś widziałem na allegro. Trzeba szukać.
ObrazekObrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Poprzednia

Wróć do Multimedia