Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:10


Migająca kontrolka świec żarowych

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Skrzynie biegów (manualne i automatyczne), koło dwumasowe, łożyska oporowe, docisk sprzęgła, przeguby, mosty, półosie, dyferencjały, wał napędowy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Bolo85

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 21 cze 2020, 01:33
  • Online: 13h 42m 49s
  • Auto: VW GOLF VI Trendline
  • Silnik: 1.6 90 KM TDI
  • Lokalizacja: Bytom

Migająca kontrolka świec żarowych

Post19 sie 2020, 23:10

Witam , dziś miałem dziwną sytuacje już obawiałem się że będę musiał skorzystać z gwarancji mobilności bo odrazu skojarzyłem że coś może być nie tak z silnikiem , a więc rano gdy wracałem do domu co dojechałem i czekałem na światłach podwyższone obroty silnika , myślę ok wypala się może filtr , tuż przed dojazdem do domu na desce pojawiła się migająca kontrolka świec żarowych.
Jak wróciłem do domu zajrzałem do instrukcji tam piszę że migająca kontrolka świec żarowych oznacza sterowanie silnika nie sprawne , więc nie zastanawiając się długo złapałem za telefon i dzwonię do ASO by mi to sprawdzili. Podjechałem po południu do nich , podpieli komputer jednak zero błędów , sprawdzili także czy coś z DPF jednak wszystko było ok filtr wypalił mi się 252 km temu ilość popiołu ok czyli te podwyższone obroty rano umie to nie DPF też teraz zastanawia dlaczego były obroty były takie jak przy wypalaniu filtra.
Według komputera jest wszystko ok.
Macie pomysł co to mogło być? Może coś się pochrzaniło w czujnikach i wywalił błąd? Mieliście może taki przypadek? Pozdro

Wróć do Układ napędowy i skrzynia biegów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość