Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 21:23


VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Nasze auta - Golf 7
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Golf 7 - 1.4 TSI 112PS - 2013 by Ryszard

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Golf 7 GTI
    Rok produkcji: np. 2013
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 2.0 TSI
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + ACC + Sign Assist + zawieszenie DCC
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. Discovery Media
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę wydechu
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

DKdamian

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 12 lut 2019, 19:54
  • Online: 3d 37m 33s
  • Auto: GOLF 7
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: Mińsk Maz

VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post31 mar 2020, 21:10

Marka/Model: WV Golf 7
Rok produkcji: 2015
Silnik/Pojemność/Moc: 1.8 TSI, 170KM

Kolor: Bialy
Układ napędowy: manual, 5 biegow
Zawieszenie: Standardowe, felgi 18'
Car Audio: composition media
Wyposażenie: absolutna podstawa

Modyfikacje zrealizowane:
Lampy led tyl
Felgi 18' cali Carbonado
Owiewka szyba tyl

Modyfikacje planowane:
Wymiana lamp przednich - propozycje?
Obnizenie

Słów kilka o moim golfie. Nie bylem nigdy wielkim fanem tej marki i tego modelu. Złożyło sie jednak tak, ze mialem do kupienia w dobrych pieniadzach ten samochod. I zakupu nie żałuję bo samochod mam 2 lata i sprawuje sie super. Jest to wersja z Kanady jak pewnie widac po beznadziejnym wyposazeniu. Na poczatku mi to nie przeszkadzalo, z czasem jednak zaczyna brakowac wielu funkcji i ciekawszego wnetrza. Ja bardziej przykladam wage do wyglądu zewnetrznego i tego jak sie sprawuje. Nie jestem gadzieciarzem i telewizji i pieciu tabletow w srodku nie potrzebuje :)

Nie ma się za wiele nad czym rozpisywać. Może nie jest to jakiś przepiękny egzemplarz ale jako samochód na co dzień i do pracy sprawuje się idealnie. Jeśli macie jakieś uwagi i propozycję co powinienem poprawic w wyglądzie mojego auta to bardzo chętnie wysłucham. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat obniżenia samochodu. Bo wg mnie przy tych felgach przydałby się go lekko obniżyć bo ta duża przerwa między oponą a nadkolem nie wygląda najlepiej. Ja w tych tematach jestem zielony takze fajnie byloby wysluchac rad doswiadczonych w temacie osob. Pozdrawiam :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 paź 2020, 13:54 przez DKdamian, łącznie zmieniany 1 raz
Offline
Awatar użytkownika

pablop

Nieśmiały

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 23 gru 2013, 21:48
  • Online: 1d 2h 40m 46s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 1.2 TSI 105 KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska, Śrem

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post14 paź 2020, 07:08

Nie wiem, czy tylko u mnie nie można, ale nie ma możliwości podglądu załączonych przez Ciebie zdjęć. Chyba musiałbyś coś poprawić lub wstawić ponownie.
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 12h 8m 18s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post14 paź 2020, 08:57

Potwierdzam,nie można otworzyć fotek.
Offline
Awatar użytkownika

DKdamian

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 12 lut 2019, 19:54
  • Online: 3d 37m 33s
  • Auto: GOLF 7
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post17 paź 2020, 13:55

Zdjęcia zaktualizowane
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 721
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 20h 8s
  • Pochwały: 103
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post17 paź 2020, 14:27

Auto wygląda bardzo fajnie, na duży plus aluski to chyba Pretorie =D>
Z tyłu widzę wymienione lamy na Ledy z polifta =D>
Co do wyposażenia to jak widzę klima pół automatyczka (czytaj climatic), bez multi itp, ale o tym pisałeś.
Nie wiem jak to jest ale widziałem już kilka aut np. z USA i tam właśnie w większości jest montowa klima półautomatyczna, nawet w takich wersjach jak GTI.
Czyżby dla nich climatronic to już za skomplikowane urządzenie w aucie :oops:
Jeżeli chciałbyś pomodzić to naprawdę fajne auto żeby się w to pobawić, jest moc, zawias pewnie też nie do końca standardowy, wymienić zderzaki np. od GTI, w środku można pomodzić i było by SUPER.

Co do przednich lamp to ja bym wymieniał na Twoim miejscu tylko na Osram LEDriving, trochę kosztują ale auto wygląda po wymianie MEGA, zmiana wizualna i jakość oświetlenia przesiadając się ze zwykłych lamp na te jest Bardzo duża.

Życzę powodzenia w eksploatacji i bezawaryjności :pub:
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline
Awatar użytkownika

DKdamian

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 12 lut 2019, 19:54
  • Online: 3d 37m 33s
  • Auto: GOLF 7
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post18 paź 2020, 08:08

Ze wszystkim się zgadzam natomiast czy jest sens doinwestowywać tak ubogą wersję wyposażenia? Bo w środku nie za wiele da się zrobić (podsufitka już wymieniona na czarną). Na zewnątrz natomiast jest ogromne pole do popisu czyli obniżenie, zmiana zderzaka i lamp, podniesienie mocy(a można sporo km jeszcze wykrzesać) tylko czy to ma sens przy takim wyposażeniu?

Odnośnie felg to takie podróbki Pretorii pod względem wyglądu 😄
A co do tej klimatyzacji półautomatycznej to coś jest na rzeczy bo zwykle golfy to 3/4 są w takiej wersji a GTI też w połowie z taką klimą. Ale to zaobserwowałem na rynku kanadyjskim bo sama Ameryka to przeważnie bogate wyposażenie jest
Offline
Awatar użytkownika

pablop

Nieśmiały

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 23 gru 2013, 21:48
  • Online: 1d 2h 40m 46s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 1.2 TSI 105 KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska, Śrem

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post18 paź 2020, 11:54

Bardzo dobrze się prezentuje, tylne lampy wyglądają super. Teraz do kompletu brakuje faktycznie przednich, takich, jak u mnie. Ciemne szyby też dodają uroku.
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 721
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 20h 8s
  • Pochwały: 103
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post18 paź 2020, 13:15

DKdamian co do środka to nie do końca się z Tobą zgodzę.
Podsufitkę wymieniłeś na czarną (duży plus), a więc pewnie i resztę plastików (osłony słupków) wymienisz na czarne żeby wszystko dobrze współgrało.
Do tego wymienił bym oczywiście dekory z tych aluminiowych na czarne, bądź z jakimś wzorkiem (jest kilka wersji czarnych, czy to bez wzorków czy z wzorkami), sam tak zrobiłem i auto o wiele lepiej wygląda w środku.
Założyć podstopnice + pedały w chromie.
Wymienić siedzenia na kubełkowe np. z wersji GTI.
I ja bym na pewno dołożył multifunkcję, jak byś nie chciał wydawać dużo kasy na kierę i poduchę z wersji GTI/R to nawet normalną kierownicę z multifunkcją, autko w środku o wiele lepiej wygląda, ale chodzi również o komfort użytkowania ale i o bezpieczeństwo w czasie jazdy bo nie musisz odrywać wzroku od jezdni żeby coś przełączyć np. w radiu.
Klimy nie wymienisz na automatyczną bo to po prostu bardzo duże koszty, chociaż też się da zrobić.

Jesteś z Wawy jak by co mogę pomóc w niektórych sprawach.
Siedzenia od GTI będę miał do sprzedania w dobrych pieniążkach jak byś był zainteresowany, kierownicę multi z poduchą i wiązką do poduszki również bo właśnie zmieniam na GTD w swoim aucie i zwykła multi będzie do sprzedania w bardzo dobrym stanie.

Wszystko rozbija się czy chcesz wydawać kasę na mody w aucie, bo jedni nie mają z tym oporu (np. ja :lol: ) a inni nie chcą tego robić.

A co do samych aut z USA to tak jak piszesz, wyposażenie dość bogate, a klima półautomatyczna, zobacz sobie nawet filmy na YouToube z różnych napraw, przeróbek z Golf-em 7 i nakręcanych w USA.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline
Awatar użytkownika

DKdamian

Nieśmiały

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 12 lut 2019, 19:54
  • Online: 3d 37m 33s
  • Auto: GOLF 7
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post18 paź 2020, 14:10

Tą kierownicą bardzo mnie zainteresowałeś lecz będę potrzebował porady jak to ogarnąć samemu czy lepiej od razu do kogoś kto się na tym zna. Co do siedzeń to raczej będzie za duży koszt bo starałem się unikać drogich modyfikacji bo przy sprzedaży samochodu później tego nie odzyskam nawet w połowie. Ale tak z ciekawości to poznałbym cenę za jedno jak i drugie ;)
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 721
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 20h 8s
  • Pochwały: 103
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: VW Golf 7 - 1.8 TSI 170KM

Post18 paź 2020, 14:59

Napisałem Ci wszystko na PW (prywatna wiadomość na forum).

Co do wydatków to raczej w tym aucie nic tanio nie zrobisz, jest to jeszcze za nowy model żeby ceny części z odzysku były małe.
Jeżeli chcesz podmienić zderzaki np. takie od GTI to tanio tego nie zrobisz bo zawsze części od Topowych wersji były i są drogie.
Co do doposażenia auta to zależny jak na to patrzeć, kupiłeś auto fajne ale brakuje w tym egzemplarzu kilku rzeczy i dokładając robisz auto pod siebie, VW ma to do siebie że można dużo rzeczy dołożyć do auta, nie tak jak w innych markach.

Co do włożonej kasy w auto to cóż czy jest to VW czy inna marka nie odzyskasz całej kwoty w sprzedaży bo nikt nie doceni tego, oczywiście szybciej i pewnie ciut drożej sprzedaż auto, które ma kilka bajerów niż totalnie golasa.
Ja np. jak szukałem swojego Golfa to omijałem szerokim łukiem auta, które nie miał na pokładzie multi, automatycznej klimatyzacji, xenonu, fajnym dodatkiem było grzane fotele czy grzałka PTC, dodatkowe boczne poduchy boczne drugiego rzędu np. dla podróżujących z tyłu moim pociech, no i wszystko to mam w moim aucie, czyli są osoby które kupując auto patrzą na przebieg czy serwis, ale są też takie co patrzą też na wyposażenie i nieraz wolą kupić ciut droższe auto ale, które nie jest golasem.

Tak to wygląda.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa

Wróć do MK7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości