Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:52


Dołożenie MFA

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Doposażenie samochodu, wymiana na nowsze elementy/systemy, montaż asystentów (Park Assist, Light Assis, ACC, itp.) – czyli wszelkie modyfikacje wpływające na polepszenie funkcjonalności).

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Dołożenie MFA

Post29 gru 2019, 17:35

Adamslodz pisze:No dobra, to jak ugryźć ten temat, abym mógł za nie duże pieniądze wymienić ten licznik? Oczywiście gdy chciałem sprawdzić nowy licznik, czy działa, to jednocześnie wywaliłem pompę ABS, więc teraz już całkowicie mnie to wkurza. Czy ktoś to pokonał za rozsądne pieniądze? jeśli tak to proszę o pomoc :D
Czytaj między wierszami. Pisz do kolegi wyżej. Macie blisko siebie.

Wysłane z mojego T8s przy użyciu Tapatalka
Poprzednia

Wróć do Retrofitting

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości