Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:30


HILL HOLD CONTROL

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Klocki, tarcze, bębny, szczęki, cylindry, linki, płyn hamulcowy, ABS, ESP, czujnik zużycia klocków.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rb.k

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53
  • Online: 6h 59m 26s
  • Auto: VW GOLF 6 PLUS
  • Silnik: 2.0 TDI CR 110KM
  • Lokalizacja: Mlopolska

HILL HOLD CONTROL

Post12 maja 2019, 12:40

Witam czy któryś z kolegów z forum orientuje się czy moim samochodzie( Golf plus z 2009r, skrzynia manualna ), jest możliwość ustawienia systemu hill hold control, nr. mojej pompy to: 1K0 907 379 CD ---ESP MK60EC1. Znalazłem w necie różne numery, które się do tego nadają i nie nadają, ale nigdzie nie mogę znaleźć swojej. Jeszcze jedno pytanko, jeśli moja pompa obsługuje hhc, to czy aktywuje to programem VCP( taki posiadam) czy udać się do kogoś z vcds-em?
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: HILL HOLD CONTROL

Post12 maja 2019, 15:13

Jak masz ori vcp to zakodujesz bo będziesz miał podpowiedzi . J
Zresztą jak wiesz gdzie to chinczykiem też zakodujesz.

Zakodujesz i sprawdź i po temacie .

warsztat/vcds-aktywacja-hill-hold-control-hhc-t250.html


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Offline

Rb.k

Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53
  • Online: 6h 59m 26s
  • Auto: VW GOLF 6 PLUS
  • Silnik: 2.0 TDI CR 110KM
  • Lokalizacja: Mlopolska

Re: HILL HOLD CONTROL

Post12 maja 2019, 15:38

Właśnie mam problem, bo po połączeniu się ze sterownikiem ABS programem VCP( chińczyk) mam nieaktywną opcje kodowania( nie można w nią wejść). Pewnie znajdę kogoś kto ma vcds-a i wtedy będzie Wszystko jasne

Wróć do Układ hamulcowy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości