Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:27


Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kocur89

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 14 kwie 2019, 22:10
  • Online: 3h 20m 30s
  • Auto: golf vi
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: Małoposlkie

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post16 kwie 2019, 17:11

A-R-T-U-R pisze:Rozkoduj vin to będziesz wiedział co to za wersja auta jest i po kłopocie


-- 16 kwie 2019, 17:13 --



-- 16 kwie 2019, 17:14 --



-- 16 kwie 2019, 17:16 --

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline

A-R-T-U-R

Stały Bywalec

  • Posty: 389
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 08:50
  • Online: 18d 13h 25m 27s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf VI Match
  • Silnik: CAXA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post16 kwie 2019, 17:30

No i masz już jasną sprawę.
Podoba się to sprawdzaj i kalkuluj czy warto. 70% aut na tym forum ma pozakładane inne zderzaki i lampy.
był mk5, jest mk6 1.4 TSI

Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post17 kwie 2019, 10:59

Przecież od razu widac bez vin że to standardowa wersja auta tylko lekko zmieniona, jak sporo aut gdzie ludzie coś dokładają, przerabiają itd...
Offline

Golfinho

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 15 lip 2019, 05:45
  • Online: 5h 57m 37s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 Mpi
  • Lokalizacja: Gliwice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post16 lip 2019, 21:50

Witam

Jestem bliski zakupu Golfa VI 1.6 Mpi w związku z wstępnymi oględzinami wg, których samochód spełnia oczekiwania i podane informacje przez obecnego właściciela. Jednak mimo wszystko chciałem jeszcze spróbować skonsultować temat na forum.

https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-go ... 42753dbe50

Auto jest z Polskiego salonu, cały czas w rękach jednej właścicielki - starszej kobiety, która samochód wykorzystywała na dojazd do pracy. Na miejscu oględzin kobieta udostępniła pełną dokumentację serwisową + faktury zakupu itp. Niestety wykonała w ASO tylko dwie pierwsze przeglądy (w okresie gwarancyjnym) i są one wpisane do książki (rzeczywiście zgodnie z danymi tam zawartymi jeżdziła około 6 tyś km/rok) + akcja serwisowa, która polegała na wymianie maty grzewczej w fotelu kierowcy. Niewielkie przebiegi potwierdza również raport w CEPIKU.

Z tego co twierdzi właścicielka samochód był odstawiany jedynie na wymianę oleju i opon ponieważ nic więcej nie wymagało naprawy poza lakierowaniem tylnych drzwi od strony pasażera po otarciu o słupki parkingowe (o czym sama na wstępie poinformowała odp na pytanie czy coś było blacharsko naprawiane). Obecny przebieg Golfa to 68 tyś km. Samochód w środku naprawdę nosi znikome ślady zużycia. Na kierownicy pojedyncze zadrapania na skórze (podejrzewam paznokcie lub biżuterię - pani jest właścicielką salonu kosmetycznego :D ) poza tym gałka zmiany biegów, pedały w stanie bardzo dobrym. Wnętrze ogólne bardzo czyste i zadbane, choć nie było to klasyczne wypucowane i wyplakowane auto pod oględziny, zresztą nie zdążyła by tego zrobić ponieważ samochód oglądałem po godzinie od zamieszczenia ogłoszenia na OLX. Posiadam nr VIN samochodu, czy jest na forum ktoś kto potrafi pozyskać jeszcze ewentualnie jakiś wiarygodny raport w stylu autobazy (o których czytałem złe opinie). Umówiony jestem na sprawdzenie samochodu w ASO i po pozytywnym przeglądzie na ostatczne podpisanie umowy. Proszę o opinie.
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post17 lip 2019, 09:03

Masz auto z polskiego salonu, w aso dwie wizyty na gwarancji co wcale mnie nie dziwi bo koszty aso sa astronomiczne...

Jak auto ma 68 tyś to trudno sie dziwić by cos poza wymianą filtrów i oleju miało byc robione w nim, szczególnie przy tym silniku, tam nie ma nic praktycznie do zepsucia się.

Aso potwierdzi ci dane z przeglądu, resztę sprawdzisz w cepiku nie ma innych baz żeby sprawdzić auto z pl, poza zniżkami w ubezpieczalni i historią szkód...

Jakoś po opisie wątpie by ktoś coś przy tym kombinował...

slady używania zawsze jakies będą w końcu to nie nowe auto tylko juz kilkunastoletnie
Offline

siwek92

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 30 maja 2018, 14:24
  • Online: 19h 17m 55s
  • Auto: VW
  • Silnik: 1.9tdi
  • Lokalizacja: Gce

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post28 lip 2019, 13:47

Cześć panowie, jako że chciałbym zmienić moją piątkę na coś nowszego to rozglądam się już jakiś czas za szóstka w wersji gtd. Co myślicie o tej aukcji?

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... C8ppq.html



Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Offline

Rezzor

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 lip 2019, 15:45
  • Online: 54m 9s
  • Auto: Golf
  • Silnik: 1.4 80km
  • Lokalizacja: Podkarpackie

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 sie 2019, 15:07

Opłaca się kupić golfa 6 5d biały 1.4 80km + LPG przebieg 290k rok 2011 biały za 24k od osoby prywatnej jeżeli nie to ile wart +/-
Offline

chudy94

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 10 wrz 2017, 09:53
  • Online: 5d 2h 39m 28s
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post07 sty 2020, 22:12

Offline
Awatar użytkownika

Diesel

Aktywny

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 05 sty 2019, 17:24
  • Online: 8d 8h 59m 28s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB+ 129kW
  • Lokalizacja: Legnica

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 sty 2020, 06:44

Wygląda ładnie, ale:
1) ten silnik jest bardzo czuły na paliwo niskiej jakości oraz miewa problem z wtryskiwaczami. Należy to bardzo dokładnie sprawdzić.
2) ten rocznik, ten przebieg, kombi, auto sprowadzone. Ja bym dokładnie sprawdził, czy nie było kręcone.
3) sprzedający kłamie w opisie. Auto nie posiada fabrycznej nawigacji, szyberdachu, podgrzewanej przedniej szyby (co najwyżej nawiew), a także świateł do jazdy dziennej (po prostu żarówki świecą się cały czas, kiedy zapłon jest uruchomiony. Tak zwane Day Running Light).
Offline

chudy94

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 10 wrz 2017, 09:53
  • Online: 5d 2h 39m 28s
  • Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 sty 2020, 13:43

Diesel pisze:Wygląda ładnie, ale:
1) ten silnik jest bardzo czuły na paliwo niskiej jakości oraz miewa problem z wtryskiwaczami. Należy to bardzo dokładnie sprawdzić.
2) ten rocznik, ten przebieg, kombi, auto sprowadzone. Ja bym dokładnie sprawdził, czy nie było kręcone.
3) sprzedający kłamie w opisie. Auto nie posiada fabrycznej nawigacji, szyberdachu, podgrzewanej przedniej szyby (co najwyżej nawiew), a także świateł do jazdy dziennej (po prostu żarówki świecą się cały czas, kiedy zapłon jest uruchomiony. Tak zwane Day Running Light).


1 - osobiście zawsze tankuje na „lepszych” stacjach wiec w przyszłości nie będzie z tym problemu ;)

2 i 3- dziękuje z pomoc, odpuszczę sobie tą sztukę.

Trzeba będzie szukać dalej, niestety strasznie mało jest wersji z silnikiem 2.0 w takim budżecie.
Offline

hans5

Aktywny

  • Posty: 166
  • Rejestracja: 22 sie 2012, 09:52
  • Online: 19d 23h 47m 31s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: CGGA 1.4 80 KM
  • Lokalizacja: wlkp

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 sty 2020, 13:44

Przębieg wątpliwy - ja mam benzyne z tego roku i mam 150 000
Offline
Awatar użytkownika

Diesel

Aktywny

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 05 sty 2019, 17:24
  • Online: 8d 8h 59m 28s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB+ 129kW
  • Lokalizacja: Legnica

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post08 sty 2020, 18:31

Jeżeli nie masz daleko, to możesz podjechać, obejrzeć. Możesz też powiedzieć sprzedającemu o niepoprawnym opisie (nawigacja w radiu RNS510 powinna mieć 8 przycisków, zamiast 6. Dodatkowo "TRAFFIC" oraz "NAV"). Brak podgrzewanej przedniej szyby oraz szyberdachu rzuci Ci się w oczy i możesz wypomnieć to sprzedającemu. Zawsze będzie to okazja do negocjacji ceny ;-)
Zapytaj o numer VIN, datę pierwszej rejestracji oraz o aktualne numery rejestracyjne. Historię pojazdu możesz sprawdzić tutaj: https://historiapojazdu.gov.pl/
Autko jest naprawdę fajnie wyposażone i być może nie warto go od razu skreślać. Większość Golfów, które ja oglądałem, zanim kupiłem swój, to były golasy.
Offline

chudy94

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 10 wrz 2017, 09:53
  • Online: 5d 2h 39m 28s
  • Lokalizacja: Śląsk

Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego auta

Post12 sty 2020, 21:15

Poprzedniego jednak odpuściłem, nie przemawiał do mnie.
Wpadł mi w oko taki golf:


https://www.olx.pl/oferta/zapraszam-obs ... CXCS6.html
Offline

B_arti

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 23 sty 2020, 12:44
  • Online: 1h 6m 20s

Zakup Golfa GTD

Post23 sty 2020, 12:56

Witam,

Planuje kupić Golfa GTD jednak mam 2 egzemplarze na oku:

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... COJib.html

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... CrwiD.html

Pierwotnie w planach był ten z 2016r. ponieważ zależy mi na DSG (auto będzie jeździć głównie po mnieście, weekendami w trasy) jednak od wczoraj w grę wchodzi ten po lifcie w lepszym wyposażeniu etc. Jedyny minus że w manualu.
Pytanie czy warto dołożyć te kilkanaście tysięcy na tego po lifcie i zrezygnować z DSG czy jednak zostać przy DSG. Boję się że będę żałować że wziąłem manuala. Słyszałem też że DSG nie wykorzystuje w pełni potencjału tego silnika. Jakby ktoś z doświadczenia wiedział co i jak byłbym wdzięczny za odpowiedź.
Offline

DawidM92

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 23 sty 2020, 17:20
  • Online: 15m 42s
  • Auto: VW Golf VI
  • Lokalizacja: Lublin

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post23 sty 2020, 17:25

Witam,

Proszę o ocenę tego auta mam około 290 km do miejsca gdzie się znajduje. https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... acb4a736c2 Proszę o rade to mój pierwszy golf, jak sprawują się te silniki, czy warto w ogóle jechać ?
Offline
Awatar użytkownika

jarekgk

Forumowicz

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 17 paź 2015, 05:28
  • Online: 59d 4m 8s
  • Pochwały: 31
  • Auto: VW GOLF VII i VII FL
  • Silnik: 2.0TDI CRLB 1.4 CZDA
  • Lokalizacja: łódzkie

Re: Zakup Golfa GTD

Post23 sty 2020, 18:23

Ja proponuję żebyś kupił tego po lifcie.
Po pierwsze Salon PL więc przebieg raczej pewny.
Po drugie auto po lifcie wygląda lepiej, jest po prostu świeższe.
Po trzecie różnica w cenie jest niewielka.
Po czwarte przyzwyczaisz się do manuala, wiadomo dsg wygoda ale ewentualne naprawy to klika tyś zł.
Po piąte jak bardzo chcesz z dsg to się nie śpiesz, poszukaj i kup z dsg po lifcie.
Ja rok temu kupiłem 2016 rok przed liftem i teraz jakbym kupował auto to kupiłbym po lifcie.


Autor postu otrzymał pochwałę
Offline

Mlody123

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 25 lut 2020, 08:34
  • Online: 1h 11m 15s
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post25 lut 2020, 08:45

Witam, zastanawiam się nad kupnem tego konkretnego samochodu. Czy ktoś go kojarzy, zna? Czy warto?
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... CRsCr.html

Z góry dzięki za każdą pomoc.
Offline
Awatar użytkownika

Diesel

Aktywny

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 05 sty 2019, 17:24
  • Online: 8d 8h 59m 28s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB+ 129kW
  • Lokalizacja: Legnica

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post25 lut 2020, 22:42

Cześć,
Zwróć uwagę na zegary. Temperatura wody i prędkościomierz są wyskalowane w jednostkach imperialnych (miłe na godzinę i Fahrenheity). Autor ogłoszenia nie pisze nic, że auto pochodzi z poza kraju. Sprawdź to dokładnie.
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 12h 32m 47s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post26 lut 2020, 06:52

brak climatronica w gti to wskazuje na auto z usa, druga sprawa ze nie widze zeby bylo napisane ze jest to auto bezwypadkowe czyli tez wskazuje ze cos tam sie moglo z nim dziac
Offline

laciaty

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 18 mar 2020, 19:29
  • Online: 20h 59m 1s
  • Auto: vw golf 6
  • Silnik: CGGA 1.4 80km
  • Lokalizacja: Krk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post18 mar 2020, 23:35

Poluje na golfa 6 max. 10latek z 1.4 lub 1.6 mpi docelowo do gazowania, 5d, do 20tys
co myslicie o:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... AJIOM.html?
wiem ze golas straszny, ile można by zbić? (w dobie koranowirusa i kryzysu gospodarczego za kilka miesięcy? ) :P
Offline
Awatar użytkownika

Diesel

Aktywny

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 05 sty 2019, 17:24
  • Online: 8d 8h 59m 28s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB+ 129kW
  • Lokalizacja: Legnica

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post19 mar 2020, 10:40

Golasa z 1.4 może być Ci ciężko sprzedać. Kolega męczył się z takim prawie rok od momentu wystawienia. Spróbuj znaleźć 1.6 MPI.
Offline

laciaty

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 18 mar 2020, 19:29
  • Online: 20h 59m 1s
  • Auto: vw golf 6
  • Silnik: CGGA 1.4 80km
  • Lokalizacja: Krk

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post19 mar 2020, 11:57

Chce go za 3-4 lata dać rodzicom. Im potrzebne tylko klima, elektryczne szyby, zamek z pilota i wiekszy komfort czyli to co golf ma w standardzie. Jezdza teraz polo iv. Wracajac do tematu, odn tej oferty? Na ile wyceniacie go? Ja tak na 17 albo 18 tys
Offline

Krystias13

Nieśmiały

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 27 maja 2015, 16:07
  • Online: 13d 22h 50m 6s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CZCA
  • Lokalizacja: TM/ŁÓDŹ

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post15 kwie 2020, 09:16

Witam, mam na oku zakup golf 7 1.4 TSI 140 km z dsg 120000 przebiegu z 2013, warto kupić z tą skrzynią biegów? Czy jest awaryjna?
Offline

Krystias13

Nieśmiały

  • Posty: 44
  • Rejestracja: 27 maja 2015, 16:07
  • Online: 13d 22h 50m 6s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI CZCA
  • Lokalizacja: TM/ŁÓDŹ

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post06 maja 2020, 08:33

Witam, rozglądam się za golfem 7, znalazłem takiego, co sądzicie o tym egzemplarzu, auto niby ściągnięte z Niemiec rok temu, jakby ktoś mógł mógł sprawdzić numer vin czy jest poprawny i pasuje do tego modelu.
Wklejam nr vin z ogłoszenia
WVWZZZAUZFW029953

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... D57mw.html
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 718
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 18h 39m 4s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy warto kupić to auto. Tu prosimy o ocenę konkretnego

Post06 maja 2020, 20:17

Krystias13 tak na szybko zerknąłem.
Kolego w środku to trochę składak jakiś.
Wersja R a z R to mało co jest, tylko czarna podsufitka (i to nie jestem pewny bo jak się dobrze przyjrzałem to nie do końca jestem przekonany że jest koloru czarnego)
Dekory kokpitu są chyba w Piano, chociaż zdjęć dokładnych nie ma, ale boczki to już czesane aluminium i listwa na konsoli w miejscu pasażera również czesane aluminium, tak nigdy VW nie zakładał ktoś tu coś kombinował i raczej nie kupował sobie tańszych listew w czesane aluminium żeby zamienić je z droższych na tańsze, druga sprawa kierownica, która pochodzi od normalnego Golf-a 7 a nie od wersji R (zobacz sobie jak wygląda kokpit od GTI/GTD/GTE/TCR/R), fotele również są nie od wersji R tylko od GTD bo sam na takie właśnie poluje. Licznik zwykły kolor (licznik od R ma niebieskie wskazówki), nagłośnienie raczej musi być Dynaudio lub Fender, a tu nic takiego nie ma (na maskownicach głośników na słupkach przy przedniej szybie nie ma napisu Dynaudio lub Fender), emblematy z tyłu auta, wersja R ma tylko R nic więcej.

Wersje foteli:
- fotele GTI kratka z czerwonymi przeszyciami
- fotele GTD kratka z szarymi przeszyciami
- fotele GTE kratka z niebieskimi przeszyciami
- fotele R - na oparciu wyszywany haft "R"

Zobacz sobie zdjęcie z przodem auta przerwy maski do błotników lewa strona super prawa przerwa dość duża jak się patrzy na lewą (patrzymy na zdjęcie - str. lewa, str prawa) no chyba że to tak zrobione zdjęcie.
Felgi również nie są od R.
No i chyba w R nie montowano diesel-ów.

Moim zdaniem wygląda to na auto, które ktoś stylizował na R i powymieniał niektóre elementy ale nie zrobił tego do końca.
Jak by to była oryginalnie wersja R to same wymontowane części od "R", jak: kierownica z poduszką, fotele, felgi, licznik, zestaw nagłośnienia to dobre kilka tysięcy złotych do przodu dla handlarza i mówię o cenach części używanych.

Jeżeli pasuje Ci te auto to masz Vin i sprawdź dokładnie czy to R i historię serwisową nawet tą w Niemczech.
Są sposoby na sprawdzenie auta po Vin nawet jak nie jesteś właścicielem ;)

Porównaj sobie dokładnie z tym autem:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... CIiA7.html

Ja osobiście bym z miejsca omijał takie oferty, ale to jest tylko moje zdanie.
Ale mogę się mylić :lol:

P.S. teraz doczytałem "oryginalnym pakiecie R Line" :lol: nie ma takie czegoś, no chyba że sprzedający nazywa tak części założone do tego auta, które pochodzą z R-ki, ale to tylko slogan sprzedającego.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości