Dzisiaj jest 29 mar 2024, 07:33


VW Golf VII - 1,4 TSI 140KM DSG - 2014 Highline - Limestone

Nasze auta - Golf 7
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Golf 7 - 1.4 TSI 112PS - 2013 by Ryszard

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Golf 7 GTI
    Rok produkcji: np. 2013
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 2.0 TSI
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + ACC + Sign Assist + zawieszenie DCC
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. Discovery Media
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę wydechu
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: VW Golf VII - 1,4 TSI 140KM DSG - 2014 Highline - Limest

Post21 mar 2016, 19:30

swietlik pisze:A jak u ciebie z tymi amorkami spawa wygląda nic nie stuka ci ? :-k :-k


Po wymianie na amorki w ASO wydawało się że jest lepiej ale tylko na chwilę. :cry:
Stuki są mniejsze ale są ....może dlatego że mają już trochę kilometrów i się "wypracowały" ...zmiękły :roll:

Generalnie latam po Drogach "S" i autostradach więc nie odczuwam dyskomfortu.... a nawet jeśli są jakieś drogowe przeszkody w jezdni :x to jedna lub dwie osoby na pokładzie niwelują stuki do zera..,

Generalnie nie jest to coś co sprawi że powiem coś złego o Golfiku. Polecam każdemu kto chce kupić ten model ... :lokej:

-- 21 mar 2016, 20:31 --

Maylo pisze:Fajne autko i piękny kolor (coś o tym wiem, bo sam taki wybrałem :D ). Oby nadal dzielnie służył i tak jak do tej pory nie kaprysił:)



Dzięki i Tobie również tego życzę :D
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: VW Golf VII - 1,4 TSI 140KM DSG - 2014 Highline - Limest

Post22 mar 2016, 20:01

czarek01 pisze:Po wymianie na amorki w ASO...

Z ciekawości spytam... Przy jakim kilometrażu zdecydowałeś się na wymianę amortyzatorów?
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: VW Golf VII - 1,4 TSI 140KM DSG - 2014 Highline - Limest

Post22 mar 2016, 20:46

Hej Wojtass było to już w innym wątku
post27963.html#p27963

[-(
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: VW Golf VII - 1,4 TSI 140KM DSG - 2014 Highline - Limest

Post01 mar 2018, 16:16

Długo nie zaglądałem na mój profil .... ;)

Golf przejechał 98tys bez szemrania =D> Tylko Paliwo, przeglądy i nabijanie kolejnych kilometrów. Jeśli się dba to się ma. :tongue:

#-o zapomniałem ....wymiana tylnych amortyzatorów (opisywana sprawa na forum) oraz problem z wodą pojawiającą się uszczelkach drzwi tylnych ( opisywana sprawa na forum)

Nie mając innych "większych" problemów nie miałem też powodów zaglądać na forum i szukać pomocy.

Nadszedł jednak czas na wymianę Golfa na coś innego ..... też VW :lokej: Nie będzie to raczej kolejny Golf. Nie dlatego, że nie spełnił moich oczekiwań, wręcz przeciwnie ale wymiana Golfa VII na Golfa VII FL mi się nie uśmiecha. Poczekam na VIII - kę. Ma się pojawić w IV kwartale 2018 ( taką informację otrzymałem w kilku salonach) =D> Niestety nie mogę tyle czekać a kupowanie nowego modelu w pierwszym roku produkcji wiąże się z wiadomo czym :despair: Koniec końców zdecydowałem się na trochę inny segment.

PS Gdyby ktoś znał kogoś szukającego pewnego i zadbanego Golfika proszę o inf na PW
Poprzednia

Wróć do MK7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości