Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:35


OBDeleven

Moderator: flo

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość

UserRetired

OBDeleven

Post31 paź 2016, 12:11

Witam

Panie i Panowie zastanawiam się na zakupem takiego urządzenia. czy ktoś spotkał się już z tym ? Czy lepszy będzie kabelek i VCDS ?

http://www.ebay.pl/itm/OBDeleven-Androi ... Sw~bFWPk4H

tutaj taki film pokazowy



pozdrawiam Mariusz
Offline

.Mateusz.

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 26 wrz 2016, 13:07
  • Online: 19h 33m 43s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: Starachowice

Re: OBDeleven

Post31 paź 2016, 22:56

VCDS to jednak VCDS - tego przebić nie przebije nic tak łatwo.

OBDEleven - miałem okazję pobawić się tym cudem w moim MK6 - odczyt błędów, bloki pomiarowe - bez problemu.
Adaptacji nie próbowałem robić.Trochę długo schodzi mu ze skanem wszystkich sterowników na raz, po minucie miałem może 3 sterowniki przeskanowane (a gdzie reszta...?).

UserRetired

Re: OBDeleven

Post01 lis 2016, 15:27

czyli co Mateusz odradzasz ? mi to tam tylko parę kodów trzeba a później będzie pewnie leżeć w kącie

pozdrawiam
Offline

.Mateusz.

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 26 wrz 2016, 13:07
  • Online: 19h 33m 43s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: Starachowice

Re: OBDeleven

Post02 lis 2016, 21:45

Nie odradzam ani nie polecam. Jak dla mnie VCDS lepszy ale to inna półka cenowa...
Offline

piwo76

Nieśmiały

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 12 sie 2014, 15:01
  • Online: 22h 8m 9s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf VI Highline
  • Silnik: CAYC 1.6 TDI
  • Lokalizacja: dolnys

Re: OBDeleven

Post21 gru 2016, 20:16

Mam vcds oryginał z Adako a dziś przyszła paczka z obdeleven pro.Zarejstrowałem się wpisałem kod i działa.Aplikacja zrobiona bardzo fajnie z wyglądu,dużo opcji i parametrów auta w czasie rzeczywistym,wykresy,opisy kodów silnika w jakich autach i rocznikach,opisy wyposażenia,nastawy podstawowe,adaptacje,numery vin .W wersji pro nawet kodowania każdego sterownika szkoda że bez opisu jak w vcds ale za taką cenę dla posiadacza auta grupy Vag i chcącego lub umiejącego co nie co jak najbardziej.Nie dostałem tylko 200 kredytów o których jest mowa przy zakupie ale napisałem maila i czekam na odpowiedź
Offline

Jacko

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 29 sty 2015, 21:21
  • Online: 3d 8h 52m 49s
  • Pochwały: 4
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: wlkp

Re: OBDeleven

Post07 maja 2017, 21:59

Ja polecam Obdeleven ("OBD11"). Ostatnia aktualizacja przyśpiesza działanie aplikacji, w tym skanowanie.
Bez problemu wykonałem nim kodowanie i adaptacje klimatronika i nawigacji.
Również po nieszczęsnej zabawie w tzw. "zielonym menu" zniknęły mi różne funkcje, dzięki ODBeleven i wcześniejszej kopii zapasowej udało mi się wszystko przywrócić do stanu pierwotnego :-)

Jest funkcja backupu modułu i historia operacji - to wszystko zapisuje się w "chmurze", wystarczy na innym urządzeniu Android zalogować się do aplikacji i wszystkie dane łącznie z listą skanowanych aut tam będą.
Jest jest też wewnętrzna zakładka "Aplikacje" - pozwala jednym przyciskiem aktywować jakąś bardziej lub mnie złożoną funkcję, kompletnie bez znajomości szczegółów technicznych np. deaktywacja Start-Stop.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości