Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 00:17


Cennik Golfa 7

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

barthez

Sympatyk

  • Posty: 79
  • Rejestracja: 28 sie 2012, 08:17
  • Online: 13m 22s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: 2.0 tsi
  • Lokalizacja: Warszawa

Cennik Golfa 7

Post18 wrz 2012, 08:30

Na stronie vw.pl pojawił sie cennik i konfigurator golfa 7.

Pierwsze egzemplarze nowego golfa będą w salonach ok połowy pażdziernika.

W większosco będa to 1.4 tsi (140 km) w highline z dsg i dużą nawigacją. Z tego co wiem na salon chyba tylko takie były dostepne do zamówienia. Cena z taką konfiguracją ok 108 tysi.
Offline

mich

Stały Bywalec

  • Posty: 468
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 15:06
  • Online: 4d 18h 35m 38s
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: 1.4 122 TSI

Re: Cennik Golfa 7

Post18 wrz 2012, 16:26

No i co powiecie o cenach nowego golfa? Cena 1.4 tsi 122 highline wydaje się być bardzo atrakcyjna, lecz po doliczeniu tego co mamy dzięki pakietowi 990 w mk6 cena mk 7 robi się taka sama. Jaką ma przekątną RCD 510? Te nowe radia jakieś takie małe się wydają, a mają one niby 5 cali.
Offline

skajar

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:48
  • Online: 0s
  • Lokalizacja: Kolobrzeg

Re: Cennik Golfa 7

Post18 wrz 2012, 20:25

Jutro o ~17:00 jadę zamówić golfa VII. Najprawdopodobniej będzie to wersja COMFORTLINE "1.4 TSI 140 KM, BlueMotion Technology, DSG, 7 stopniowa". Skłaniał bym się bardziej do Diesla.. ale 105KM to jednak mało, a za 150KM TDI trzeba wyłożyć już ok. 100 000 no i była by to już wersja HIGHLINE.
Będzie to mój pierwszy samochód.. macie jakieś cenne uwagi? O co warto powalczyć w wyposażeniu dodatkowym, a co sobie ew. odpuścić? Mam już mniej-więcej zarys ale chciałbym usłyszeć zdanie bardziej doświadczonych kierowców.
Pozdrawiam.
Offline
Awatar użytkownika

tomekb29

Stały Bywalec

  • Posty: 439
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 11:39
  • Online: 23h 21m 45s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI

Re: Cennik Golfa 7

Post18 wrz 2012, 22:05

skajar pisze:Jutro o ~17:00 jadę zamówić golfa VII. Najprawdopodobniej będzie to wersja COMFORTLINE "1.4 TSI 140 KM, BlueMotion Technology, DSG, 7 stopniowa". Skłaniał bym się bardziej do Diesla.. ale 105KM to jednak mało, a za 150KM TDI trzeba wyłożyć już ok. 100 000 no i była by to już wersja HIGHLINE.
Będzie to mój pierwszy samochód.. macie jakieś cenne uwagi? O co warto powalczyć w wyposażeniu dodatkowym, a co sobie ew. odpuścić? Mam już mniej-więcej zarys ale chciałbym usłyszeć zdanie bardziej doświadczonych kierowców.
Pozdrawiam.


Zamów tak żeby auto miało 2013 rok, jak odbierzesz w grudniu to już na starcie tracisz na roczniku, może poczekaj na wyprzedaż rocznika. Szedł bym raczej w highline, za te pieniądzę które wydajesz. Ponadto pamiętaj że w highlinie masz już dużo rzeczy w standardzie za które musisz dopłacić decydując się na comfortline np. kiera wielofunkcyjna, climatronic, czujnik deszczu,lepsze siedzenia i kilka innych detali , które nadają wnętrzu prestiż, chociaż by wewnętrzna konsola w kolorze czarnych z tzw. szkła fortepianowego ( nie jestem pewien ale w konfiguratorze w comfortlinie jest srebrna, co moim zdaniem gorzej wygląda) no chyba, że takich rzeczy nie potrzebujesz. Powodzenie w negocjacjach. Jak tylko znajdę kupca na mojego białasa to także się wybieram.

Pozdro
Offline
Awatar użytkownika

jmf

VIP

  • Posty: 441
  • Rejestracja: 25 cze 2012, 17:58
  • Online: 9d 18h 33m 54s
  • Pochwały: 9
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM DSG
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Cennik Golfa 7

Post18 wrz 2012, 22:48

Do tego co napisał tomekb29 dodałbym pytanie: czy warto już teraz zamawiać samochód, którego nie można aktualnie nawet obejrzeć w salonie? ;)
Offline

skajar

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 01 wrz 2012, 20:48
  • Online: 0s
  • Lokalizacja: Kolobrzeg

Re: Cennik Golfa 7

Post19 wrz 2012, 07:57

Wielkie dzięki za odpowiedzi, bardzo mi pomogły!
Byłem 3tyg. temu oglądać Golfa VI.. nawet nim jeździłem, świetny samochód.. od razu się w nim zakochałem. Ale gdy miałem go zamawiać wyszedł Golf VII. Z tego co widziałem i czytałem to wersje te aż tak bardzo od siebie nie odbiegają. Z tym HIGHLINE i rocznikiem macie rację. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość