Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 22:25


Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Moderator: flo

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Szamper

Nieśmiały

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 11 sty 2016, 14:16
  • Online: 7d 6h 13m 28s
  • Auto: Golf 7R Variant
  • Silnik: CJXC
  • Lokalizacja: Krapkowice

Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post18 lis 2019, 16:24

Witam,

Jak wygląda sprawa wymiana lusterka przedliftowego na polift? Pasuje p&p?
Wymieniał ktoś u siebie i może się podzielić wiedzą na ten temat?


Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

WuBu

Stały Bywalec

  • Posty: 322
  • Rejestracja: 07 maja 2016, 21:21
  • Online: 16d 23h 47m 39s
  • Pochwały: 7
  • Auto: VW Golf VII GTD
  • Silnik: CUNA 184 KM TDi
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post18 lis 2019, 16:40

Cześć. Ja wymieniałem. Ale zależy to od wielu czynników; czy z kamerą sztab, czy nie, jaki uchwyt, czy ma light assist, etc...
Generalnie, wszystko sie da. zapraszam na mój profil; tam sa zdjęcia z wymiany i opis.
Offline

Szamper

Nieśmiały

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 11 sty 2016, 14:16
  • Online: 7d 6h 13m 28s
  • Auto: Golf 7R Variant
  • Silnik: CJXC
  • Lokalizacja: Krapkowice

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post18 lis 2019, 16:42

U siebie mam fotochrom z czujnikiem deszczu / zmroku. Bez kamer.
Offline
Awatar użytkownika

flo

Senior Moderator

  • Posty: 379
  • Rejestracja: 07 sie 2013, 13:21
  • Online: 6d 53m 9s
  • Pochwały: 37
  • Auto: Golf 7 2016
  • Silnik: CZCA
  • Lokalizacja: Wrocław

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post19 lis 2019, 07:15

Też jestem po takiej wymianie, również bez kamer ale fotochrom, wszystko pasuje, ale plastiki masz do wymiany i nie będą idealnie pasować do łączenia z podsufitką, będzie ok centymetra przerwy, jednak z pozycji kierowcy nie widać tej szczeliny i w niczym nie przeszkadza
Offline

Szamper

Nieśmiały

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 11 sty 2016, 14:16
  • Online: 7d 6h 13m 28s
  • Auto: Golf 7R Variant
  • Silnik: CJXC
  • Lokalizacja: Krapkowice

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post19 lis 2019, 12:42

flo pisze:Też jestem po takiej wymianie, również bez kamer ale fotochrom, wszystko pasuje, ale plastiki masz do wymiany i nie będą idealnie pasować do łączenia z podsufitką, będzie ok centymetra przerwy, jednak z pozycji kierowcy nie widać tej szczeliny i w niczym nie przeszkadza


Jest możliwość abyś mi zrobił zdjęcie te przerwy?
Offline
Awatar użytkownika

flo

Senior Moderator

  • Posty: 379
  • Rejestracja: 07 sie 2013, 13:21
  • Online: 6d 53m 9s
  • Pochwały: 37
  • Auto: Golf 7 2016
  • Silnik: CZCA
  • Lokalizacja: Wrocław

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post20 lis 2019, 06:03

Tak to wygląda:
https://zapodaj.net/2f17a26ae76dd.jpg.html
https://zapodaj.net/f896c46db26d7.jpg.html

Nie chciało mi się już bawić w szukanie, o ile w ogóle jest, pasującego elementu podsufitki. Tak jak wspominałem, nie widać tego z poziomu kierowcy więc mi to nie przeszkadza. Nie odpada, nie stuka, trzyma się na miejscu. Ta przerwa jest jednak większa niż podałem, jest ok 2-2.5cm a nie 1 jak pisałem.
Offline

Szamper

Nieśmiały

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 11 sty 2016, 14:16
  • Online: 7d 6h 13m 28s
  • Auto: Golf 7R Variant
  • Silnik: CJXC
  • Lokalizacja: Krapkowice

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post25 lis 2019, 13:11

Dzięki za zdjęcia!
W takim razie zakładam u siebie polifta. Kupie od razu lusterko z LightAssist i sie zrobi mały retrofit :)
Offline

Kokosvag

Nieśmiały

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 02 sie 2019, 12:05
  • Online: 1d 3h 32m 11s
  • Auto: Golf 7 GTI
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wymiana lusterka wewnętrznego przedlift na polift

Post02 kwie 2020, 20:01

Witam kupiłem lusterka wewnętrzne z kamera, pacjent golf 7 gti, wcześniej miałem zwykle fotochrom. Czy ktoś może mi pomóc jak to podłączyć,gdzies widziałem taki opis modyfikacji ale w passacie cc. Czy ja tez muszę dołożyć 2 kable do wiązki tzn od wtyczki 8 pinowej w lusterku do wtyczki w can gatewey 20 pinowej. W mojej wtyczce tej w lusterku 8 pinowej miałem zajęte 4 piny A 4 miałem wolne,kable były w pinie 1, 2, 3, 6. Ktoś pomoże to podłączyć.
Lusterko mam z golfa 6 Cabrio czy dlatego nie mogę go aktywować. Podłączyłem 2 kable tak jak trzeba, w van Gateway w lista połączeń dodałem asystent swiatel drogowych, kod został przyjęty ale wyskoczył blad brak komunikacji. W 09 nie mogę w długim kodowaniu zaznaczyc bit 3 w baty 11 w lcode2 nie chce wejść zeby tm zaznaczyc bit 3. Co jest nie tak?

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość