Dzisiaj jest 29 mar 2024, 06:01


[2.0 TDI 140KM] Mikrostyk,zamek drzwi przednich brak oświetlenia.

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

LaCl219

Sympatyk

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 14 paź 2016, 23:00
  • Online: 16d 3h 39m 12s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 VARIANT DSG
  • Silnik: 2.0 140KM CBD
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Mikrostyk,zamek drzwi przednich brak oświetlenia.

Post08 lip 2020, 08:15

Cześć.
Nie znalazłem podobnego tematu więc pozwoliłem sobie założyć nowy.
Problem polega na tym,iż po otwarciu drzwi kierowcy nie świeci się oświetlenie wnętrza,oświetlenie pod drzwiami,na FIS brak wskazania otwartych drzwi,reszta drzwi działa ok,domyślam się że chodzi o mikrostyk w zamku,czy ktoś się orientuje czy mogę kupić sam mikrostyk czy potrzeba wymienić caly zamek?Wolę sie przygotować do tematu przed rozbieraniem drzwi.
Z góry dzięki za info😉
Offline
Awatar użytkownika

LaCl219

Sympatyk

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 14 paź 2016, 23:00
  • Online: 16d 3h 39m 12s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 VARIANT DSG
  • Silnik: 2.0 140KM CBD
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mikrostyk,zamek drzwi przednich brak oświetlenia.

Post12 lip 2020, 21:15

Nikt nic?;)
Offline
Awatar użytkownika

LaCl219

Sympatyk

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 14 paź 2016, 23:00
  • Online: 16d 3h 39m 12s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 VARIANT DSG
  • Silnik: 2.0 140KM CBD
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Mikrostyk,zamek drzwi przednich brak oświetlenia.

Post17 gru 2020, 23:02

Wymieniłem zamek drzwi na nowy,oświetlenie działa po otwarciu drzwi,bardzo łatwo wymienić samemu taki zamek ściągając płat drzwi z zewnątrz,zamontowałem zamek marki SKV,narazie moge polecić,śmiga,zobaczymy jak długo,a koszt 1/3 nowego z ASO.

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 5 gości