Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:53


[All Benzyna] Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

bartek961

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 22 lis 2020, 18:11
  • Online: 5h 39m 27s
  • Auto: Vw golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: Wrocław

Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Post22 gru 2020, 15:05

Witam czy juz ktoś wymienial dysze spryskiwqcza w lotce gti golf 6 i zechce podzielic sie wiedza
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Post22 gru 2020, 22:58

Nie wymieniał ale montował więc to to samo...

Na początek wyjmujesz światło stopu, pod spodem są dwie blaszki na końcach które trzeba podważyć w dół by wyszły troszkę, potem wyjmujesz stop i odpinasz jest z wtyczką połaczony z instalacją w klapie, spryskiwacz jest włożony w lotke na zwykły zatrzask, wyjmujesz i rozpinasz z rurką idącą z klapy, łącznik jest za światłem stopu, potem składasz, jedyna trudność to wtyczka stopu w lotce jest uchwyt do jej montażu, a kable króciutkie i trzeba się odrobinkę nagimnastykować.
Offline

bartek961

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 22 lis 2020, 18:11
  • Online: 5h 39m 27s
  • Auto: Vw golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: Wrocław

Re: Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Post23 gru 2020, 05:42

Czy jest tam swobodny dostęp?

-- 23 gru 2020, 05:57 --

I jak wygląda sytuacja z wodą miał ktoś kiedyś problem z klapa dostawała się woda przez lotke lub swiatlo stopu
Offline
Awatar użytkownika

kamjan92

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 07 sty 2017, 11:37
  • Online: 4d 17h 16m 32s
  • Auto: VW GOLF VI STYLE
  • Silnik: 1.6 TDI CAYC
  • Lokalizacja: KOL

Re: Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Post25 gru 2020, 09:14

bartek961 pisze:Czy jest tam swobodny dostęp?

-- 23 gru 2020, 05:57 --

I jak wygląda sytuacja z wodą miał ktoś kiedyś problem z klapa dostawała się woda przez lotke lub swiatlo stopu





Witaj. Przez światło stopu mi się nie dostawała woda, natomiast w klapie przewód od płynu pękł i zalewał mi klapę oraz bagażnik. Nie obyło się bez demontażu tapicerki klapy oraz tapicerki słupka C .

A wyglądało to tak jakby kapało z okolic światła stopu.
Offline

bartek961

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 22 lis 2020, 18:11
  • Online: 5h 39m 27s
  • Auto: Vw golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: Wrocław

Re: Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Post25 gru 2020, 12:56

A jak wygląda wymiana dyszy spryskiwaczy w lotce gti mam już upatrzana klapę tylko nie wiem jak z ta dysza da się ja normalnie wymienić?
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Dysza spriskiwacza golf 6 gti tylna klapa

Post25 gru 2020, 20:11

Tak normalnie kupujesz dyszę z rurką i spinką (jest jako komplet) i wymieniasz, wyżej napisałem jak...

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości