Dzisiaj jest 29 mar 2024, 08:44


Nowe radio do GOLF VI

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

SLOMA

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 21 lis 2021, 23:14
  • Online: 6h 3m 44s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Opole, Opolskie

Nowe radio do GOLF VI

Post22 lis 2021, 15:57

Witam, chciałbym zakupić nowe radyjko do w/w samochodziku, dodam że jest to wersja comfortline (o ile ma to jakieś znaczenie) z 2011 roku. Od siebie dodam że cena maksymalna to około półtora tysiąca złotych, zależy mi na dobrym sprzęcie, głównie rozchodzi się o dobry dźwięk audio - nie musi on być lepszy od fabrycznego radia, ale na pewno nie chciałbym by był "gorszy". O nawigacji nie wspomnę bo to chyba standard, dobrze by było by z instalacją nie było większego problemu.

Pozdrawiam!

//edit: myślę o czymś takim: https://marsdev.pl/radia-android-do-VW- ... 61626.html
Offline

hans5

Aktywny

  • Posty: 166
  • Rejestracja: 22 sie 2012, 09:52
  • Online: 19d 23h 47m 31s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: CGGA 1.4 80 KM
  • Lokalizacja: wlkp

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post23 lis 2021, 07:58

Na Ali są dużo tańsze
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 9m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post23 lis 2021, 10:28

Jak zależy ci na dźwięku to ważne aby takie radio miało DSP. To z twojego linka ma, ale PX5 prędkością nie powala + cena jest za wysoka jak na ten model. Szukaj PX6, Isudar z kodem rabatowym da się dostać bodajże za 1100 zł z ich strony


Autor postu otrzymał pochwałę
Offline

SLOMA

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 21 lis 2021, 23:14
  • Online: 6h 3m 44s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Opole, Opolskie

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post23 lis 2021, 16:42

hans5 pisze:Na Ali są dużo tańsze


Zależy mi na PL sprzedawcy i czegoś gdzie jest większe gwarancja że nie leci w kulki, oraz że nie da mi czegoś całkowicie innego - wole dopłacić.
Offline

hans5

Aktywny

  • Posty: 166
  • Rejestracja: 22 sie 2012, 09:52
  • Online: 19d 23h 47m 31s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: CGGA 1.4 80 KM
  • Lokalizacja: wlkp

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post25 lis 2021, 12:44

Mam takie z 1 GB Ram i trochę przymula ale Yanosik się włącza automatycznie i to jest najważniejsze. Do tego fajny launczer np. Carwebguru i jest ok. Główny problem to słabe radio fm.
Offline
Awatar użytkownika

maartinj

Forumowicz

  • Posty: 559
  • Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:42
  • Online: 9d 11h 14m 7s
  • Pochwały: 20
  • Auto: VW
  • Silnik: 2.0 TDI CFGC
  • Lokalizacja: PL

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post25 lis 2021, 13:31

podstawowe pytanie ...do ilu $$$ ?
Offline

ufolsky

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 21 paź 2018, 19:15
  • Online: 1d 18h 44m 28s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 2.0 TDI CFHC
  • Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post28 lis 2021, 11:34

cześć, apropos radia z marsdev to poczytaj sobie kilka ostatnich postów w tym wątku https://forum.golf6.pl/post80773.html#p80773
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post28 lis 2021, 12:56

Witam. Jeżeli kupisz radio nie oryginalne VW to musisz PAMIĘTAĆ że MOŻESZ mieć problem z zasięgiem ANTENY . { jeżeli masz zewnętrzną antenę albo w tylnej szybie to oryginalne radio współpracuje ze wzmacniaczami które są w samochodzie } przerabiałem temat i wymieniałem kilka radyjek które miały różne bajery ale jak tylko wyjechałem z miasta gubiło fale i dlatego wróciłem do oryginału } mam zamontowane RNS 510 i wszystko działa poprawnie ale życzę powodzenia . Acha żadne separatory nie pomogły . Pozdrawiam
Offline

SLOMA

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 21 lis 2021, 23:14
  • Online: 6h 3m 44s
  • Auto: VW Golf VI
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Opole, Opolskie

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post16 gru 2021, 13:43

maartinj pisze:podstawowe pytanie ...do ilu $$$ ?


Myślę że do 1500pln, znajdę coś ciekawego. Zależy mi na płynności, więc te 4gb to pewnie "must have"

-- 16 gru 2021, 13:46 --

Rysiek pisze:Witam. Jeżeli kupisz radio nie oryginalne VW to musisz PAMIĘTAĆ że MOŻESZ mieć problem z zasięgiem ANTENY . { jeżeli masz zewnętrzną antenę albo w tylnej szybie to oryginalne radio współpracuje ze wzmacniaczami które są w samochodzie } przerabiałem temat i wymieniałem kilka radyjek które miały różne bajery ale jak tylko wyjechałem z miasta gubiło fale i dlatego wróciłem do oryginału } mam zamontowane RNS 510 i wszystko działa poprawnie ale życzę powodzenia . Acha żadne separatory nie pomogły . Pozdrawiam


Dzięki za "przestrogę", z tym że głównie będę słuchać swojej muzyki, zależy mi raczej na multimediach - janosik/nawigacja, youtube. Tak by wszystko było w jednym miejscu, by w razie czego nie zerkać na telefon w czasie podróży, gdy odpali się reklama w YT. :D Co do "oryginalnych" radyjek, to które będzie "najlepsze"? RNS 510? Mówimy oczywiście do golfika VI. Aha i jeśli radio jest dedykowane, to będzie dobrze współgrało z Golfem - chodzi oczywiście już o te tradycyjne radio, bo słyszałem żeby najlepiej celować w dedykowane.
Offline

sorek123

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 17:35
  • Lokalizacja: Dolny Śląsk
  • Online: 2h 22m 55s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4-80 km
  • Lokalizacja: polska

Re: Nowe radio do GOLF VI

Post18 kwie 2022, 16:10

SLOMA pisze:Witam, chciałbym zakupić nowe radyjko do w/w samochodziku, dodam że jest to wersja comfortline (o ile ma to jakieś znaczenie) z 2011 roku. Od siebie dodam że cena maksymalna to około półtora tysiąca złotych, zależy mi na dobrym sprzęcie, głównie rozchodzi się o dobry dźwięk audio - nie musi on być lepszy od fabrycznego radia, ale na pewno nie chciałbym by był "gorszy". O nawigacji nie wspomnę bo to chyba standard, dobrze by było by z instalacją nie było większego problemu.

Pozdrawiam!

//edit: myślę o czymś takim: https://marsdev.pl/radia-android-do-VW- ... 61626.html


9" Radio 2din Android 10 VW PASSAT GOLF 4/64GB DSP CarPlay PX5-mam od roku-tylko....odłączyć kabelek ,,canbus,,bo rozładuje akumulator

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości