Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:30


Szarpanie podczas jazdy

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

M@ciej

Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 27 paź 2016, 18:49
  • Online: 6d 20h 31m 7s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: WLKP

Szarpanie podczas jazdy

Post12 gru 2020, 16:52

Witam,
Mam problem zalałem do pełna polską ropę którą teściu leje do swojego Nissana. Zrobiłem trasę 650 km po czym auto stało 2 dni. Dziś wyruszyłem w miasto i po ujechaniu ok 5 km auto zaczęło szarpać i się dławić l. Włączyłem awaryjki zatrzyml się Pan i zaproponował zholowanie na pobliski parking ew stację. Zacząłem wkręcać hak i auto cały czas cały czas chodziło. Coś natknęło mówię a zobaczę może ujade jeszcze kawałek i odziwo ruszyłem pan za mną i wszytko było Oki. Po przejechał uu ok 2 km znowu zaczeło się szarpanie. Znowu stanąłem i po chwili ruszyłem. Podjechałem pod stacje zalałem verwy by wymieszać pół na pół paliwo. Ruszyłem ze stacji myśląc że będzie Oki i znowu po przejechaniu ok km znowu szarpanie. Fart że to było blisko lokum gdzie się zatrzymaliśmy. Jestem z Giżycka a przebywam do wtorku w Szczecinie.
Co może być usterką?? Czyżby paliwo ew wymienić filtr. Żadna kontrolka się nie pali... Może jest tu ktoś co miał podobny problem ew że Szczecina i pomógłby mi. Byłbym wdzięczny.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości