Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 01:34


VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Nasze auta - Golf 7
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Golf 7 - 1.4 TSI 112PS - 2013 by Ryszard

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Golf 7 GTI
    Rok produkcji: np. 2013
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 2.0 TSI
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + ACC + Sign Assist + zawieszenie DCC
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. Discovery Media
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę wydechu
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post26 paź 2013, 18:15

Leeso pisze:
mocomus pisze:Ja osobiście wolę jeździć bardzo dobrze wyposażonym kompaktem niż biednym autem klasy średniej.



To zdanie najlepiej podsumowuje moje podejście do tematu.

Podzielam Twoje zdanie.
P.S Bardzo ładnie prezentuje się GOLF VII w tym kolorze ...nie spodziewałem się :pub:

mój Golf + :lol: to szary metalik więc roboty nie mam za dużo :) a jak z utrzymaniem Twojego w czystości ?
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post28 paź 2013, 09:21

czarek01 pisze:
Leeso pisze:
mocomus pisze:Ja osobiście wolę jeździć bardzo dobrze wyposażonym kompaktem niż biednym autem klasy średniej.



To zdanie najlepiej podsumowuje moje podejście do tematu.

Podzielam Twoje zdanie.
P.S Bardzo ładnie prezentuje się GOLF VII w tym kolorze ...nie spodziewałem się :pub:

mój Golf + :lol: to szary metalik więc roboty nie mam za dużo :) a jak z utrzymaniem Twojego w czystości ?



Nie ma z tym problemu. Nawet po 2 tygodniach ma się wrażenie, że jest w miarę czysty. Wcześniej miałem czarnego, więc po pierwszym deszczyku był dramat. Moim zdaniem ten niebieski jest łatwy w utrzymaniu. A jak jest po myciu i stoi w słońcu to aż miło popatrzeć. Fajnie się rozjaśnia ;)
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post28 paź 2013, 21:52

Leeso pisze:
czarek01 pisze:
Leeso pisze:
mocomus pisze:Ja osobiście wolę jeździć bardzo dobrze wyposażonym kompaktem niż biednym autem klasy średniej.



To zdanie najlepiej podsumowuje moje podejście do tematu.

Podzielam Twoje zdanie.
P.S Bardzo ładnie prezentuje się GOLF VII w tym kolorze ...nie spodziewałem się :pub:

mój Golf + :lol: to szary metalik więc roboty nie mam za dużo :) a jak z utrzymaniem Twojego w czystości ?



Nie ma z tym problemu. Nawet po 2 tygodniach ma się wrażenie, że jest w miarę czysty. Wcześniej miałem czarnego, więc po pierwszym deszczyku był dramat. Moim zdaniem ten niebieski jest łatwy w utrzymaniu. A jak jest po myciu i stoi w słońcu to aż miło popatrzeć. Fajnie się rozjaśnia ;)


Dzięki za odp. Mocno się zastanawiam nad kolorem :P szukam kompromisu między wyglądem i odzwierciedleniem różnic do VI :tongue: a funkcjonalnością . Wersję silnikową, wyposażenie oraz dodatki generalnie już wybrane ale ten kolor :-k ( czarny raczej odpada choć ładnie wygląda, biały ....nie bo nie). hmm :-k :-k

P.S byłem w salonie we Wrocławiu i nie przyjmują już zamówień (nie licząc tego co na placu) :banghead: pani prosiła o kontak w połowie grudnia, wtedy też ma się zmienić cennik [-X . Ciekawe czy na lepsze ??

Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post29 paź 2013, 07:56

czarek01 pisze:wtedy też ma się zmienić cennik [-X . Ciekawe czy na lepsze ??

Słyszałem ploty że ceny nie będą niższe :( - ale pożyjemy zobaczymy :D
My TSI
Offline
Awatar użytkownika

tomekb29

Stały Bywalec

  • Posty: 439
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 11:39
  • Online: 23h 21m 45s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post29 paź 2013, 10:58


Dzięki za odp. Mocno się zastanawiam nad kolorem :P szukam kompromisu między wyglądem i odzwierciedleniem różnic do VI :tongue: a funkcjonalnością . Wersję silnikową, wyposażenie oraz dodatki generalnie już wybrane ale ten kolor :-k ( czarny raczej odpada choć ładnie wygląda, biały ....nie bo nie). hmm :-k :-k

P.S byłem w salonie we Wrocławiu i nie przyjmują już zamówień (nie licząc tego co na placu) :banghead: pani prosiła o kontak w połowie grudnia, wtedy też ma się zmienić cennik [-X . Ciekawe czy na lepsze ??


Zawsze możesz kupić ode mnie :D Tylko musisz przemalować :D
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post29 paź 2013, 20:21

kakaruto pisze:
czarek01 pisze:wtedy też ma się zmienić cennik [-X . Ciekawe czy na lepsze ??

Słyszałem ploty że ceny nie będą niższe :( - ale pożyjemy zobaczymy :D


:lol: jak dla mnie ...oby nie było drożej [-X
może pojawią się jakieś nowe pakiety :-k

-- 29 paź 2013, 21:44 --

tomekb29 pisze:

Dzięki za odp. Mocno się zastanawiam nad kolorem :P szukam kompromisu między wyglądem i odzwierciedleniem różnic do VI :tongue: a funkcjonalnością . Wersję silnikową, wyposażenie oraz dodatki generalnie już wybrane ale ten kolor :-k ( czarny raczej odpada choć ładnie wygląda, biały ....nie bo nie). hmm :-k :-k

P.S byłem w salonie we Wrocławiu i nie przyjmują już zamówień (nie licząc tego co na placu) :banghead: pani prosiła o kontak w połowie grudnia, wtedy też ma się zmienić cennik [-X . Ciekawe czy na lepsze ??


Zawsze możesz kupić ode mnie :D Tylko musisz przemalować :D


:lol: tak łatwo chcesz się z nim rozstać ? #-o Jestem umówiony ze sprzedawcą na tel jak coś się zmieni tym grudniem.
Offline
Awatar użytkownika

marcin79

Aktywny

  • Posty: 149
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 21:01
  • Lokalizacja: Zabrze
  • Online: 21d 23h 20m 28s
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: CMBA 90 KW
  • Lokalizacja: Zabrze

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post29 paź 2013, 22:22

kakaruto pisze:
czarek01 pisze:wtedy też ma się zmienić cennik [-X . Ciekawe czy na lepsze ??

Słyszałem ploty że ceny nie będą niższe :( - ale pożyjemy zobaczymy :D

Ceny nie beda napewno nizsze bo za dobrze sie sprzedaje VII
byl golf2 ,golf3 ,golf4 ,golf6 ,golf6 jest golf7 wszystkie 3d
Offline
Awatar użytkownika

tomekb29

Stały Bywalec

  • Posty: 439
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 11:39
  • Online: 23h 21m 45s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI

Re: VW Golf 7- 1.4 TSI 140KM DSG Pacific Blue

Post29 paź 2013, 22:43

:lol: tak łatwo chcesz się z nim rozstać ? #-o Jestem umówiony ze sprzedawcą na tel jak coś się zmieni tym grudniem.
[/quote]


Łatwo nigdy nie jest ale szukam nowego włąściciela dla białasa ? Następny.. także MK7 :twisted:
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post02 lis 2013, 21:49

Cześć,

Kilka szybkich pytań związanych z nawigacją:
1) Jak oceniasz możliwości tego produktu, w odniesieniu do innych narzędzi dostępnych na naszym rynku (np. AutoMapa, Yanosik, etc.). Jak często wydawane są aktualizacje ?
2) Czy wiesz, jak "zachowa się" nawigacja po 3-letnim okresie bezpłatnych uaktualnień ? Będzie działać (bez płatnego uaktualnienia), czy zatrzyma się "na amen" ?
3) Znasz już koszt przedłużenia uaktualnień ? Opłata będzie obejmować kolejne 3 lata, czy też to będzie opłata coroczna ?

Pozdrawiam.
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post04 lis 2013, 09:38

Wojtass pisze:Cześć,

Kilka szybkich pytań związanych z nawigacją:
1) Jak oceniasz możliwości tego produktu, w odniesieniu do innych narzędzi dostępnych na naszym rynku (np. AutoMapa, Yanosik, etc.). Jak często wydawane są aktualizacje ?
2) Czy wiesz, jak "zachowa się" nawigacja po 3-letnim okresie bezpłatnych uaktualnień ? Będzie działać (bez płatnego uaktualnienia), czy zatrzyma się "na amen" ?
3) Znasz już koszt przedłużenia uaktualnień ? Opłata będzie obejmować kolejne 3 lata, czy też to będzie opłata coroczna ?

Pozdrawiam.


1) Uważam, że jest bardzo dobra. Wyszukiwanie, prowadzenie, komendy głosowe bardzo ułatwiają dotarcie do celu i są na wysokim poziomie. Ciężko porównywać mi z innymi bo nie miałem okazji z nich korzystać. Co do aktualizacji to nie wiem jak często będą wydawane (nie zawracam sobie tym głowy zwłaszcza, że aktualizacja trwa podobno ładnych parę godzin)
2) Wydaje mi się, że będzie działała normalnie.
3) Nie znam kosztów, nie pomogę.

Pozdrawiam
Offline

P3C1U

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 lut 2014, 20:35
  • Online: 2h 29m 52s
  • Auto: POLO
  • Silnik: 1.4 TDI

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post19 lut 2014, 20:40

golf mega... szkoda ze pakiet techniczny wprowadzili później... dużo osob jest wkurzonych o ten pakiet... (bezkluczykowy dostep i odpalanie, tylne lampy led z gti, tablica oswietlona w technologii led, xenon basic)... tylne lampy robia duza robote
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post29 sty 2015, 09:22

P3C1U pisze: szkoda ze pakiet techniczny wprowadzili później...


No szkoda :)
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post29 sty 2015, 20:27

Witam i jak po takim czasie sprawuję ci się system rozpoznawania znaków drogowych,skrzynia DSG 7 biegowa,oraz radio Discover Pro,i Lane Assist,bo się przymierzam do tych systemów jest to warte? jakieś uwagi????
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 12:47

DSG bez zarzutów (przejechane 21 tyś. km) , nie zamieniłbym na manuala. Discover Pro, duży czytelny wyświetlacz, z nawigacji nie korzystam zbyt często bo poruszam się po znanych mi scieżkach, jestem też bardzo zadowolony z systemu audio, jak na standardowe wyposażenie to głośniki są wystarczająco dobre. Lane assist działa dobrze, na autostradzie przydatna sprawa, człowiek czasami lubi się zagapić. Te 3 opcje zdecydowanie poleciłbym innym. Jeśli chodzi natomiast o rozpoznawanie znaków to uważam to za zbędny gadżet. Sam system radzi sobie dobrze, czasem jednak potrafi się pomylić przy oznaczeniu na mostach gdzie np. dopuszczalne obciążenie to 30 t. Wtedy potrafi to odczytać jako ograniczenie prędkości do 30. Jeśli chcesz, żeby na ekranie wyświetlały Ci się znaki i "ozdabiały" MFA, i przede wszystkim masz na to pieniądze to jak najbardziej bierz :)

Pozdrawiam!
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 13:16

Zastanawiam się nad tymi dodatkowo pakietami

Pakiet 1

Pakiet Innowacyjny dla "Discover Pro" - dla pakietu "Technicznego"
- "Lane Assist" - asystent toru jazdy
- "Dynamic Light Assist" - czujnik dynamicznego sterowania światłami drogowymi
- reflektory bi-ksenonowe Top ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED
- spryskiwacze reflektorów
- kontrolka poziomu płynu spryskiwaczy
- dynamiczna regulacja zasięgu
- dynamiczne i statyczne doświetlanie zakrętów
- funkcja rozpoznawania znaków drogowych

Pakiet 2

Pakiet Komfort dla "Discover Pro"
- Aktywny tempomat z automatyczną regulacją odległości ACC i systemem Front Assist
- funkcja zatrzymania samochodu (tylko dla samochodów z DSG)
- funkcja awaryjnego hamowania przy niskich prędkościach (do 30 km/h)
- Przednia szyba podgrzewana bezprzewodowo i odbijajaca promienie podczerwone
- Instalacja telefoniczna Komfort
- funkcja ładowania telefonu
- złącze multimedialne AUX-IN z USB oraz możliwością podłączenia urządzeń typu iPod
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 13:27

Jeśli fundusze pozwalają to pewnie, że brać. Nie miałem do czynienia z ACC. Ale podgrzewana szyba przednia to na pewno przydatna rzecz. Natomiast Dynamic Light Assist działa perfekcyjnie. Jedziesz w trasę odpalasz długie i światła robią resztę za Ciebie. Z tego dodatku też jestem zadowolony. Co do kontrolki poziomu spryskiwaczy to jest problem z czujnikiem przy zimowym płynie z Orlenu. Nie wykrywa, że płyn jest w zbiorniku.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 13:40

A jak te twoje fotele wygodne są nic się nie wyciera bo bardzo mi się podobają ale się jakoś boję bo skóra.
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 13:51

skóra tylko na bokach foteli. Nic się nie wyciera a specjalnie o nie nie dbam ;). A jeśli chodzi o elementy skóry w drzwiach to są jak nowe. Na wygodę nie narzekam, jest duża możliwość ustawienia ich pod siebie. Z masażu nie korzystam (z 10 razy się zdarzyło).
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 14:04

Bo te co teraz mam to jestem bardzo zadowolony z wygody i super trzymają na boki, ale jak paczę na fotki to te ergo wyglądają jak w jakieś limuzynie,zastanawia mnie jeszcze jedno czy te nagłośnienie jest takie same w radiu pro jak i media???
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post30 sty 2015, 14:38

Ciężko mi powiedzieć...
Offline

navwiedzony

Nieśmiały

  • Posty: 31
  • Rejestracja: 23 lip 2013, 06:32
  • Online: 1d 10h 45m 43s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: CHPA
  • Lokalizacja: Zabrze

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post02 lut 2015, 08:26

swietlik pisze:A jak te twoje fotele wygodne są nic się nie wyciera bo bardzo mi się podobają ale się jakoś boję bo skóra.
Wybaczcie, że się wcinam, ale co do Ergo Activ'ów to moim zdaniem obawy kolegi swietlik są uzasadnione. Nie chodzi tu jednak o wycieranie tylko odkształcenia i ogólny wygląd boczków foteli. Chociaż na wycieranie też przyjdzie później czas...
Poniżej fotka z auta o przebiegu 5700 km.
Obrazek

Zwykłe fotele highline'owe mają dokładnie taki sam kształt, więc jeśli chodzi o wygodę pewnie jest na tym samym poziomie. Ergo na plus mają masaż i wysuwaną podpórkę pod uda.
Ja tam bym ich nie chciał nawet za darmo, ale oczywiście to tylko moje zdanie.
Offline

Leeso

Sympatyk

  • Posty: 72
  • Rejestracja: 10 maja 2013, 15:58
  • Online: 2d 20h 48m 17s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW GOLF 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM DSG
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post02 lut 2015, 10:47

Mówiłem o fotelach w swoim egzemplarzu. Po 22 tysiącach nie zauważyłem podobnych zniekształceń. Wszystko jest tak jak należy. Być może zależy to od postury człowieka. Ja jestem szczupły i mieszczę się między boczkami bez problemu (nie rozlewam się na nich ;) ). Tak czy inaczej nie powinno być tak jak pokazałeś to na zdjęciu.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post02 lut 2015, 11:01

Czyli jeden ma tak a jeden tak z waszych opisów , tak czy inaczej to jest dla osób szczupłych i z nimi trzeba jak z jajkiem,ja jestem pedantem jak mi by to się tak miało zagniatać to by mnie krew zalała,jeszcze to przemyślę,ale jak oglądałem fotki na otomoto to wszyscy tak mają pozagniatane nawet nowe samochody w salonie oczywiście salonowe pokazowe,ja mam te z alcantary i jest dalej jak nowe.
Offline

navwiedzony

Nieśmiały

  • Posty: 31
  • Rejestracja: 23 lip 2013, 06:32
  • Online: 1d 10h 45m 43s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: CHPA
  • Lokalizacja: Zabrze

Re: VW Golf 7 - 1.4 TSI 140KM DSG - 2013 Pacific Blue

Post02 lut 2015, 13:31

Z fotelami niestety już tak jest, że dużo zależy od sposobu wsiadania i wysiadania - zwłaszcza gdy chodzi o fotele o zabarwieniu sportowym (wiem, że w zwykłej siódemce nie są one stricte takie, ale jednak są dobrze wyprofilowane i lekko, nazwijmy to, kubełkowe). Sama masa czy gabaryty ludzia, który to czyni już nie są tak istotne.
W poprzednim aucie miałem sportowe, skórzane Recaro i mój byłby jak nówka, ale wystarczyło zostawić auto na chwilę w serwisie i już pojawiały się zagniecenia, odkształcenia i inne tego typu historie. Ja opanowałem technikę wsiadania i wysiadania jak najmniej szkodzącą wyglądowi fotela, ale pasażerów nie wszystkich mogłem wyszkolić i ich fotel zużywał się znacznie szybciej.
Dodatkowo w przypadku nowych aut duże znaczenie ma też jakość skóry, z której są fotele zrobione. Wszystko teraz jest przecież eko, więc o jakości jak za dawnych czasów można tylko pomarzyć. Jak przeglądam np. mobile.de i widzę siódemki z pełnymi skórzanymi fotelami o symbolicznych przebiegach, to wolę nawet sobie nie wyobrażać jak to będzie wyglądało za 100 tys km.
Oki, tyle moich wywodów.
Pozdrawiam i życzę jak najlepszego wyglądu stołków przez jak najdłuższy czas :pub:
Poprzednia

Wróć do MK7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron