Dzisiaj jest 28 mar 2024, 09:25


Co wybrać Golf 6 R vs Golf 7 GTI

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Qarol19

Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 28 cze 2019, 18:50
  • Online: 8d 2h 25m 35s
  • Auto: VW Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Mazowieckie

Co wybrać Golf 6 R vs Golf 7 GTI

Post17 cze 2020, 13:05

Witam
Przymierzam się do zakupu Golfa i nie wiem czy kupić Golfa 6 R czy Golfa 7 Gti z początków produkcji 14/15r
Co wy byście zrobili, bo mam mętlik w głowie :?
Offline
Awatar użytkownika

mati5123

Aktywny

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 17 gru 2014, 10:41
  • Online: 3d 16h 29m 46s
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: CFGB2.0TDI 170KM GTD
  • Lokalizacja: pomorskie

Re: Co wybrać Golf 6 R vs Golf 7 GTI

Post18 cze 2020, 07:28

R to R jeżeli lubisz napęd na 4 buty to 6 spoko . Szkoda ,że nie ma V-ki.

Jednak ja bym wybrał 7 w GTI dlatego ,że bardzo mi się podoba. Moim zdaniem ma lepsze rysy. Środek dużo bardziej do mnie przemawia zwłaszcza te czarne lakierowane elementy kokpitu . No i dodatki GTI robią różnicę :D
Ponoć fajna zabawa w GTI bo R7- niektórzy mówią ,że jest taki super ,że aż nudny :)
Offline

miken

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:05
  • Online: 2h 21m 14s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: czewa

Re: Co wybrać Golf 6 R vs Golf 7 GTI

Post18 mar 2024, 12:51

Ja bym zdecydowanie brał 7, ale to kwestia doświadczenia. Brał miał problemy z 6, ale może po prostu tak trafił?

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości