Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 07:39


[Mazowieckie] BT Cars Radom

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

bzykofm

Aktywny

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 21 mar 2019, 15:28
  • Online: 8d 13h 16m 44s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Seat Leon 1P lift
  • Silnik: 1.9 TDI BLS 195.374
  • Lokalizacja: Wieniec/Wieliczka

BT Cars Radom

Post02 mar 2023, 22:30

Nie jest to warsztat ani komis, ale przepastny ocean części. Znalazłem u nich sterownik kamery cofania. Niestety odbiór osobisty, przynajmniej jeśli chodzi o elektronikę. Części głównie VW, Audi. W większości z aut przeznaczonych do rozbiórki z różnych powodów. Niektóre prawie nowe, ale nie rozbite.
Znają się na rzeczy. Pytali mnie jakie mam radio, krótkie rozeznanie czy część będzie pasować itd.

https://bt-cars.pl/
Offline

tatian

Aktywny

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 03 paź 2017, 20:30
  • Online: 8d 1h 13m 32s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: CRBC
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: BT Cars Radom

Post03 mar 2023, 23:21

Rzeczy blacharskie lepiej zobaczyć na żywo. Miałem kupić u nich swego czasu zderzak, na zdjęciach ideał, w rzeczywistości niekoniecznie.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość