Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:14


VW GOLF 7 Sportsvan - 1,4 TSI 150KM DSG 7 - 2015 by Michał

Nasze auta - Golf 7
Regulamin forum Opis samochodu powinien zawierać informacje zgodnie z zaproponowanym szablonem

Temat: Model - Wersja silnika - Rok produkcji (opcjonalnie "by" _nazwa_użytkownika_)
np. VW Golf 7 - 1.4 TSI 112PS - 2013 by Ryszard

Treść postu:
Dane wymagane
    Marka/Model: np. VW Golf 7 GTI
    Rok produkcji: np. 2013
    Silnik/Pojemność/Moc: np. 2.0 TSI
    Zdjęcie - prezentujące samochód w dość przyzwoitej rozdzielczości

Dane opcjonalnie:
    Kolor: np. niebieski grafit perłowy
    Wyposażenie: np. Highline + ACC + Sign Assist + zawieszenie DCC
    Układ napędowy: np. DSG
    Zawieszenie: np. 19'' Talladega
    Car Audi: np. Discovery Media
    Opis: np. Auto odebrane w maju, w planach mam zmianę wydechu
    i inne ciekawe informacje

Pamiętaj:
- Jeżeli zmodyfikujesz coś w swoim aucie, umieść informacje o tym w pierwszym poście - do wprowadzenia zmiany użyj przycisku (Zmień).
- Jeżeli dodasz nowe zdjęcia, które Twoim zdaniem zasługują na szczególną uwagę (np. zdjęcie auta po wprowadzeniu modyfikacji), zamieść je również (przy pomocy BBCode [IMG]) w pierwszym poście.
- duże zdjęcia (powyżej 500kb) zmieść na serwerze zewnętrznym, a w swoim temacie zamieść bezpośredniego linka do zdjęcia (przy pomocy BBCode [IMG])
- to Ty jesteś właścicielem swojego tematu, i to Ty decydujesz o jego zawartości, tak więc masz pełne prawo moderować (przy pomocy moderatorów) zawartości swojego tematu.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Michal_Sportsvan

Nieśmiały

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 19 sty 2016, 11:09
  • Online: 14h 52m 8s
  • Auto: VW Golf 7 Sportsvan
  • Silnik: 1.4 TSI 150KM
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: VW GOLF 7 Sportsvan - 1,4 TSI 150KM DSG 7 - 2015 by Mich

Post09 maja 2018, 20:03

discover media tylko z dotykiem to owszem porażka.
ogolnie slyszalem opinie ze 1,4 tsi na pasku to bardzo udane silniki ze nic sie nie dzieje.... i u mnie nic sie nie dzieje...
1,5 tsi ogolnie ponoc bardziej mulasty, przez ekologie.
z tym wyciem to jakaś gruba przesada. moj 1,4 tsi jest ultra cichy. jezdzac spokojie mozna jezdzic praktycznie bezglosnie prawie jak elektrykiem... takie ja mam odczcia. jak depczesz oczywiscie bedzie slychac silnik ale delikatnie.

DSG to zaleta. dla mnie bez sensu jest kupowac to auto z manualem... ale co kto tam lubi.
Offline

obscurus

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 08 maja 2018, 10:12
  • Online: 48m 51s
  • Auto: Kia Soul
  • Silnik: 1.6 CRDI
  • Lokalizacja: mazowsze

Re: VW GOLF 7 Sportsvan - 1,4 TSI 150KM DSG 7 - 2015 by Mich

Post12 maja 2018, 10:14

Dziękuję za szybką odpowiedź. Ze względu na wymiary mojego garażu jestem miłośnikiem SUV-ów do 4.5 m. Golf Sportsvan by mi pasował idealnie, ale przyznam się że nie tego spodziewałem się po VW. A zaczyna się to już przy kontaktach z dealerami (wyprzedaż rocznika). Spotykam ogłoszenia „przynęty”, które po wyjaśnieniach telefonicznych okazuje się że dotyczą innego koloru, pojemności silnika i wyposażenia. Jeżdżę już drugim Soul-em i choć nie wiem co to są problemy z samochodem, to trochę mi się już opatrzył. Okazuje się, że rynek choć niby pełen małych SUV-ów to nie bardzo jest w czym wybierać. Zależy mi na dynamice, która jednocześnie nie rujnuje portfela. Dlatego moją uwagę przykuwa jeszcze np. BMW serii 2, który też ma problemy z trwałością ekonomicznych silników. A jak zakończyła się sprawa z głośnikiem i czy spalanie cały czas tak jak podałeś w 2016?
Poprzednia

Wróć do MK7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości