Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 14:49


Serwis Volkswagena dla zainteresowanych

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

rabcio

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 10 sie 2013, 18:30
  • Online: 0s
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.8 TSi 160
  • Lokalizacja: SPI

Serwis Volkswagena dla zainteresowanych

Post14 sie 2013, 12:59

Witam wszystkich,

Na forum jestem od paru dni i naprawdę się cieszę, że na was trafiłem :) fachowa i szybka pomoc sprawiła, że w piątek odbieram mojego Mk6 :) Jako, że jest to mój pierwszy kontakt z tą marką musicie uzbroić się w cierpliwość :lokej: z czasem na pewno zacznę pomagać i w waszych problemach ( Najpierw nauka obsługi samochodu )
Natomiast już teraz chciałbym zaoferować pomoc nie jest to w żadnym wypadku próba zareklamowania firmy dlatego też nie podaję jej nazwy oficjalnie, pracuję w jednym z autoryzowanych serwisów Volkswagena na Śląsku dlatego też gdyby ktoś chciał coś załatwić ( ceny, termin itp ) walić do mnie na priva !! to samo tyczy się części.

Pozdrawiam
Rabcio :D

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość