Dzisiaj jest 05 maja 2024, 19:31


pozew zbiorowy przeciw Volkswagen Group Polska

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

lech

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 07 lut 2015, 09:27
  • Online: 1h 50m 37s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie

pozew zbiorowy przeciw Volkswagen Group Polska

Post12 lut 2015, 15:31

Widzę, że bardzo wielu właścicieli porusza temat wadliwego sprzęgła w samochodach z silnikiem 1.4 tsi 122 Km. Ja mam identyczny problem. Po roku użytkowania na biegu jałowym pojawiło się stukanie/łomotanie w okolicach sprzegła/skrzyni biegów. Pracownicy Serwisu powołując się na TPI Producenta wmawiają wszystkim, że to "normalne" odgłosy eksploatacyjne i odmawiają wykonania naprawy gwarancyjnej. Mogą wykonac usługę ale odpłatnie i od razu dodają, że po roku problem wróci. Dla każdego normalnego mechanika jest jasne że takie łomotanie jest normalnym odgłosem eksploatacyjnym ale sprzęgła uszkodzonego!!!! Problem sprzęgła jest dla mnie ewidentnie wadą konstrukcyjną do której VW nie chce się przyznać. Może wytoczenie im sprawy z powództwa zbiorowego zmusiłoby ich do lepszego traktowania swoich klientów. Co wy na to? Potrzeba minium 10 nabitych w butelkę klientów, zbywanych w ten sposób przez Volkswagen Group Polska posiadających dokumentację serwisową poświadczającą zgłaszanie problemu w ramach gwarancji.
Offline

Lupus

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:20
  • Online: 26m 20s
  • Auto: VW Golf 4
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Wielkoplska

Re: pozew zbiorowy przeciw Volkswagen Group Polska

Post16 lut 2015, 15:27

I co, znalazł się ktoś chętny do pozwu?
Offline

lech

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 07 lut 2015, 09:27
  • Online: 1h 50m 37s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: pozew zbiorowy przeciw Volkswagen Group Polska

Post04 mar 2015, 20:10

Niestety nikt się póki co nie zjawił. Obserując fora internetowe i widząc ciągłe pytania typu: co się dzieje, słyszę jakieś dziwne stukanie z okolic sprzegła, to brak chętnych jest dla mnie co najmniej dziwny. Widać posiadacze vw albo nie są świadomi swoich praw albo wstyd im się przyznać, że wymarzony golf nie jest idealny, albo są tak szczęśliwi, że go kupili, że wybaczą producentowi wszystko, aby tylko mit nie upadł... No ale cóż, w moim przypadku golf6 nie jest moim pierwszym golfem, ani też pierwszym samochodem. Sposób traktowania klienta przez Volkswagen Group Polska jest skandaliczny. Żaden inny serwis nie traktował mnie w ten sposob. Pomijając już fakt, że mój poprzedni samochód Focus, przez cały czas użytkowania wymagał jedynie "oleju i paliwa". Pracownicy VGP ewidentnie uciekają od problemu. Ich odpowiedzi na pisma są pokrętne. A jaki jest stan faktyczny, każdy wie. Tak więc zbieram dokumentację i czekam na odważnych, choć nabitych w butelkę.
Offline
Awatar użytkownika

maartinj

Forumowicz

  • Posty: 562
  • Rejestracja: 06 kwie 2013, 10:42
  • Online: 9d 11h 18m 28s
  • Pochwały: 20
  • Auto: VW
  • Silnik: 2.0 TDI CFGC
  • Lokalizacja: PL

Re: pozew zbiorowy przeciw Volkswagen Group Polska

Post05 mar 2015, 14:44

Ile "wódy" musialo uplynąc zanim VW się zabrał za wymianę wadliwych pompowtrysków w Passatach B6 tego nikt nie wie. A ile osób wymieniło na własny koszt zanim wprowadzili Akcje Serwisowa....
Offline

lech

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 07 lut 2015, 09:27
  • Online: 1h 50m 37s
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: pozew zbiorowy przeciw Volkswagen Group Polska

Post07 mar 2015, 10:00

no i doigrałem się :lol: Volkswagen Group Polska zablokował mnie na FB :lol: :lol:
za co? a no za to, że w komentarzach pod reklamami szmelcu, jaki próbują wyprzedać z magazynów, opisałem mój przypadek ...

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość