Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 10:49


Myjnia w serwisie vw

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Krzysiek180

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 29 maja 2013, 12:53
  • Online: 19h 52m 49s
  • Auto: VW GOLF Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Myjnia w serwisie vw

Post27 sty 2014, 18:18

witam
czy nie zauważyliście jak jestesmy w serwisie ze doradca serwisu zawsze wpisze w zleceniu ze auto jest brudne nawet gdy przyjedziemy czystym samochodem?
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: w serwisie vw

Post27 sty 2014, 20:15

Serwis nie liczy za mycie auta wiec jak wpisza ze jest brudne choc jest czyste to chyba nic zlego sie nie dzieje, tym bardziej ze mozna zaznaczyc aby nie myli auta (zawsze jak zostawialem cabrio zaznaczalem aby nie myc auta) oraz nie dolewac plynu od spryskiwaczy.
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Myjnia w serwisie vw

Post27 sty 2014, 20:20

Nie, jak ja oddaje auto do ASO, to pada pytanie czy myjemy czy nie. Jeśli masz bzika na punkcie stanu lakieru (jak ja) to zwracasz uwagę na takie pierdoły, ale jeśli nie zwracasz uwagi na to, to nie widzę problemu w tym aby chociaż opłukali auto z kurzu (jeśli jest czyste).
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Myjnia w serwisie vw

Post27 sty 2014, 20:30

Nigdy nie zwracałem uwagi co doradca zaznacza na zleceniu, ale te kilka razy co byłem zawsze pytali czy czekam na mycie auta czy chce niemyte..
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 26m 3s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: Myjnia w serwisie vw

Post27 sty 2014, 21:52

Krzysiek180 pisze:witam
czy nie zauważyliście jak jestesmy w serwisie ze doradca serwisu zawsze wpisze w zleceniu ze auto jest brudne nawet gdy przyjedziemy czystym samochodem?

Jestem dumny z siebie, bo ja nigdy nie miałem wpisu "brudne auto" ... chodź muszę przyznać, że szczególnie w zimę przyjeżdżam z nieco jaśniejszym odcieniem czarnego koloru - widać w moim przypadku to nie jest brud :lol: .
Tak więc wniosek nasuwa się sam - czystość auto jest pojęciem ściśle relatywistycznym - nieprawdaż Tomku ;) :pub:
My TSI
Offline

Krzysiek180

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 29 maja 2013, 12:53
  • Online: 19h 52m 49s
  • Auto: VW GOLF Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Myjnia w serwisie vw

Post28 sty 2014, 08:07

nie do konca o to mi chodziło . dziwne te forum ktos dodal slowo myjnia w tytule mojego postu

-- 28 sty 2014, 09:10 --

kto prowadzi to fotunm kolesie z vw?????? chodzilo mi raczej ze gdy pisza ze auto jest brudne to przy przyjeciu do serwisu nie mogli ocenic stanu blachy / apropo gwarancji i korozji z ktora sie zmagam
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: Myjnia w serwisie vw

Post28 sty 2014, 08:53

Musisz poprostu przyjechac czystym autem.
Co do korozji to z doswiadczenia z innymi markami, dopoki rdza nie przeje blachy na wylot, marne szanse na wyegzekwowanie gwarancji na perforacje.
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 38m 2s
  • Pochwały: 2

Re: Myjnia w serwisie vw

Post28 sty 2014, 11:05

Krzysiek180 pisze:nie do konca o to mi chodziło . dziwne te forum ktos dodal slowo myjnia w tytule mojego postu

Zapewne właśnie dlatego temat doprecyzowano. W przyszłości proponuje takie tytułowanie aby po pierwsze do "końca o to Tobie chodziło" :tongue:, a po drugie zgodnie z regulaminem tu obowiązującym

Krzysiek180 pisze:kto prowadzi to fotunm kolesie z vw??????

Wolimy określenie forumowicze i nie "z" a "w" VW (bo "z" to dopiero jak z nich wysiądziemy :tongue: )

Krzysiek180 pisze:chodzilo mi raczej ze gdy pisza ze auto jest brudne to przy przyjeciu do serwisu nie mogli ocenic stanu blachy

Skąd my mamy wiedzieć o co Tobie chodziło, jak Ty sam tego nie jesteś pewny :tongue:

A teraz powróćmy do sedna tematu, a ewentualne dalsze pytania nie związane z tematem poprosimy w odpowiednim dziale. Niezastosowanie się do tej zasady będzie skutkowało usunięciem offtopa i nagrodą w postaci ostrzeżenia, o którym możesz poczytać ww. regulaminie.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości