Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 10:04


Golf VII - usterki wieku dziecięcego

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Rollo Tomassi

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 lis 2013, 23:58
  • Online: 51m 26s
  • Auto: Golf VII
  • Silnik: 140KM

Golf VII - usterki wieku dziecięcego

Post25 lis 2013, 00:49

Zakładam ten wątek abyśmy mogli wymienić się swoimi spostrzeżeniami na temat niedoskonałości nowej 7.
Proponuję wpisywać informacje o:
-usterkach
-ewentualnych akcjach serwisowych

Ja posiadam autko z oponami w rozmiarze 205 x 55x16 i moc przenoszona na koła powoduje zrywanie przyczepności, jeżdżąc demo obutą w oponki 225 x 45 x 17 ten problem nie występował.
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Golf VII - usterki wieku dziecięcego

Post25 lis 2013, 03:06

Pierwszy post i już zakładasz nowy temat? A nie myślałeś o przywitaniu się w odpowiednim dziale?
Co do Twojego problemu, to 140 koni to nie jest jakoś wybitnie dużo. A to czy koła boksują czy nie, to w dużej mierze zależy od opon, stanu bieżnika, rozgrzania opon, warunków pogodowych i tego jak operujesz sprzegłem/gazem.
To co mają powiedzieć właściciele aut typu GTI jeżdżący zimą na 16"? :D
Offline
Awatar użytkownika

Delikatesy

Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 lis 2013, 07:56
  • Lokalizacja: Łódź
  • Online: 1d 4h 44m 30s
  • Auto: Golf VII
  • Silnik: 1.4 140

Re: Golf VII - usterki wieku dziecięcego

Post25 lis 2013, 08:51

Witam
Potrzebuję waszej pomocy!
Posiadam Golfa VII 1.4 140KM ze zwykłym zawieszeniem ( nie sportowym) przebieg 20 000km i jadąc po niewielkich nierównościach drogi (nie dziurach ) dobiegają do kabiny odgłosy pracy zawieszenia jak ze starego rozklekotanego wraka, abyście mnie źle nie zrozumieli,
wcześniej miałem Golfa V TDI 105KM i do samego końca (150 000km) zawieszenie było sztywne ale komfortowe i żadnych dźwięków luźnie pracującego zawieszenia nie słyszałem.
Drugi problem który zauważyłem to parujące lampy ksenonowe ( w wilgotne lub chłodne dni lub po użyciu spryskiwacza).

Dajcie znać jak to u was wygląda, a może ja jestem lekko przewrażliwiony i pechowy :-k
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Golf VII - usterki wieku dziecięcego

Post25 lis 2013, 09:34

Chłopaki, do rozwiązywania usterek w Golfach VII jest specjalnie wyodrębniony dział Problemy / Usterki » MK7, w związku z czym zamykam ten temat.

Jako że jesteście tutaj nowi, proszę zapoznać przynajmniej z regulaminem działu Problemy / Usterki (różowa ramka w górnej części strony) przed napisaniem postu, szczególnie takiego w którym zamierzacie opisać więcej niż jeden problem - co jest zabronione [-X
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość