Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:09


[MK6] Domykanie szyb z pilota - czy tak ma być czy jest usterka

Analiza logów, opis błędów, kodowanie sterowników ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Analiza logów statycznych i dynamicznych, wyjaśnienie błędów, interfejsy diagnostyczne, kodowanie i adaptacja i inne tematy związane z diagnostyką komputerową oraz programowaniem sterowników.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kermitoos

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 13 lut 2018, 18:19
  • Online: 16h 36m 5s
  • Auto: VW Golf 6 - 2009
  • Silnik: 1.6 MPI BSE
  • Lokalizacja: Łącko

Domykanie szyb z pilota - czy tak ma być czy jest usterka

Post15 lut 2018, 17:50

Witam serdecznie. Jestem nowym, szcześliwym posiadaczem golfika MK6 i mam pytanie odnośnie domykania szyb pilota, a mianowice jak domykam to wszystkie szyby idą do góry poza szybą kierowcy. I tu moje pytanie czy tak ma być czy to jest jakaś usterka czy błąd w kodowaniu. Acha zapomniałem napisać że mam wyświetlacz full i tam mam opcje windows closing ALL. Dzięki za jakieś sugestie i porady
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Domykanie szyb z pilota - czy tak ma być czy jest usterk

Post15 lut 2018, 22:48

Powinny domykac się wszystkie. Zobacz czy masz zrobiona adaptacje szyby kierowcy
Offline

kermitoos

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 13 lut 2018, 18:19
  • Online: 16h 36m 5s
  • Auto: VW Golf 6 - 2009
  • Silnik: 1.6 MPI BSE
  • Lokalizacja: Łącko

Re: Domykanie szyb z pilota - czy tak ma być czy jest usterk

Post16 lut 2018, 12:23

YOX Dzięki za podpowiedź w sprawie adaptacji. Problem rozwiązany .... Działa jak należy. Pozdrawiam

Wróć do Diagnostyka i kodowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości