Dziękuję za dobre słowo i polecam się na przyszłośćkocur pisze:Kami85 polecam bardzo. Poza samą transakcją trzymał kontakt do końca żeby wszystko uruchomić jak należy, sam bez żadnych pytań starał się bardzo pomóc
Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Moderator: Moderatorzy
Regulamin forum
Prywatne oferty sprzedaży części, audio, samochodów, opon, felg lub innych elementów samochodowych
Uwaga
Temat: [prefix] Krótki opis np. [Opony] Goodyear UG8 - zimówki z 2011 - 1 sezon
Ostatnia modyfikacja: 2018-06-24
Prywatne oferty sprzedaży części, audio, samochodów, opon, felg lub innych elementów samochodowych
Uwaga
- Prywatne oferty sprzedaży mogą dotyczyć jedynie pojedynczych elementów (Jedno ogłoszenie = jeden element). Jeżeli masz zamiar handlować większą ilością towaru zapoznaj się z zasadami działu Oferty komercyjne.
- Oferty sprzedaży muszą zawierać cenę sprzedaży. Oferty bez ceny sprzedaży będą natychmiast usuwane.
- Ogłoszenia będą automatycznie usuwane po ok. 3 miesiącach od daty ostatniego postu, dlatego proszę nie prosić o ich usunięcie.
- Maksymalnie 5 ogłoszeń per użytkownik.
- Zakaz komentowania, uszczegóławiania oferty oraz prowadzenia dyskusji w ogłoszeniach tego działu (za wyjątkiem pkt. 7 i 8). Wszelkie szczegóły oferty należy precyzować bezpośrednio ze sprzedającym poprzez wiadomości prywatne.
- Temat ma identyfikować treść oferty. W przypadku zbyt ogólnego tematu lub opisu oferty - ogłoszenie zostanie usunięte.
- Zakaz podbijania oferty np. poprzez Up, aktualne, itp. Jedyna dopuszczalna forma podbicia oferty to obniżenie jej ceny. Nie stosowanie się do tej zasady będzie skutkowało usunięciem oferty.
- Jeżeli Twoja oferta nie jest już aktualna, to poinformuj o tym fakcie bezpośrednio w wątku np. sprzedane, nieaktualne, itp..
- Administracja nie jest stroną ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej zarówno z treścią oferty, jak i jej finalizacją.
- Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
Temat: [prefix] Krótki opis np. [Opony] Goodyear UG8 - zimówki z 2011 - 1 sezon
Ostatnia modyfikacja: 2018-06-24
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
- kamjan92
- Nowicjusz
- Posty: 15
- Rejestracja: 07 sty 2017, 11:37
- Auto: VW GOLF VI STYLE
- Silnik: 1.6 TDI CAYC
- Lokalizacja: KOL
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Polecam forumowicza Andrzej4286 
Szybko miło bezproblemowo
Szybko miło bezproblemowo
- Andrzej4286
- Aktywny
- Posty: 152
- Rejestracja: 03 lis 2016, 11:09
- Auto: Vw golf VII
- Silnik: 2.0 GTD CUNA
- Lokalizacja: DLW
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
kamjan92 pisze:Polecam forumowicza Andrzej4286
Szybko miło bezproblemowo
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Polecam użytkownika: karol57
Bardzo szybka przesyłka, towar świetnie zabezpieczony i zgodny z opisem.
Bardzo szybka przesyłka, towar świetnie zabezpieczony i zgodny z opisem.
- kamjan92
- Nowicjusz
- Posty: 15
- Rejestracja: 07 sty 2017, 11:37
- Auto: VW GOLF VI STYLE
- Silnik: 1.6 TDI CAYC
- Lokalizacja: KOL
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Polecam wlado78 , Wszystko w jak najlepszym porządku 
-
piotr83
- Nieśmiały
- Posty: 31
- Rejestracja: 09 lis 2017, 20:48
- Auto: Golf 6 + Golf 7
- Silnik: 2.0TDI CBDC
- Lokalizacja: BELGIA
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
ODRADZAM zakupy u urzytkownika marmi.
Sprzedaje kable których domyślam się ze wcale niema. Po otrzymaniu pieniędzy wciska kit ze kabel wysłany ale niemoze podać numeru nadania. Po dziesiątkach prób kontaktu przyznaje się ze kabel wogole nie wysłany .
Wiedział ze zależy mi na szybkim kupnie kabla a gra na zwłokę.
Najśmieszniejsze jest to ze sam jest moderatorem w dziale SPRZEDAM.
Sprzedaje kable których domyślam się ze wcale niema. Po otrzymaniu pieniędzy wciska kit ze kabel wysłany ale niemoze podać numeru nadania. Po dziesiątkach prób kontaktu przyznaje się ze kabel wogole nie wysłany .
Wiedział ze zależy mi na szybkim kupnie kabla a gra na zwłokę.
Najśmieszniejsze jest to ze sam jest moderatorem w dziale SPRZEDAM.
- zbych_u
- Aktywny
- Posty: 195
- Rejestracja: 22 maja 2012, 21:18
- Auto: Passat B7
- Silnik: CFFB 2.0 TDI 140KM
- Lokalizacja: opolszczyzna
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Potwierdzam opinię o użytkownika marmi !
Mi również zależało na szybkim zakupie, kolega potwierdził że ma i odrazu wysyła.
Przelew 13 listopada w południe, a przesyłka wychodzi 21 listopada i jest u mnie 24 listopada. Oczywiście w między czasie byłem zapewniany że przesyłka wyszła już do mnie.
Gdybym wiedział że to tyle będzie trwać to bym zamówił na Ali za połowę ceny!
Mi również zależało na szybkim zakupie, kolega potwierdził że ma i odrazu wysyła.
Przelew 13 listopada w południe, a przesyłka wychodzi 21 listopada i jest u mnie 24 listopada. Oczywiście w między czasie byłem zapewniany że przesyłka wyszła już do mnie.
Gdybym wiedział że to tyle będzie trwać to bym zamówił na Ali za połowę ceny!
Ostatnio zmieniony 01 gru 2017, 07:59 przez zbych_u, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Maciek
- Forumowicz
- Posty: 881
- Rejestracja: 02 paź 2016, 09:35
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: CAYC 1.6TDI
- Lokalizacja: Mikolajki
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Niestety spotkało mnie to samo, straszna zwłoka czasowa i zapewnianie ze zostało wyslane 
-
MBrzozowski
- Niemowa
- Posty: 1
- Rejestracja: 13 lis 2017, 01:13
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: CBDC
- Lokalizacja: Łódź
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Również odradzam. Ani pieniędzy ani produktu. Robi ludzi w wała. Wiadomo skąd ma na swojego Golfika...piotr83 pisze:ODRADZAM zakupy u urzytkownika marmi.
No to miałeś szczęście że w ogóle dostałeś. Ja 14 listopada wysłałem pieniądze. Do dnia dzisiejszego ani kabla ani zwrotu gotówki który podobno nastąpił już 3 dni temu.zbych_u pisze:Przelew 13 października w południe, a przesyłka wychodzi 21 października i jest u mnie 24 października.
- KUBA46
- Aktywny
- Posty: 166
- Rejestracja: 28 sty 2015, 16:07
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: TDI
- Lokalizacja: Plock
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Polecam użytkownika karol57.
Kupiłem od niego lampy tylne, towar w 100% zgodny z opisem. Na dodatek mieliśmy przyjemność spotkać się osobiście i oczywiście zamienić pare zdań nt. GVI.
Kupiłem od niego lampy tylne, towar w 100% zgodny z opisem. Na dodatek mieliśmy przyjemność spotkać się osobiście i oczywiście zamienić pare zdań nt. GVI.
-
piotr83
- Nieśmiały
- Posty: 31
- Rejestracja: 09 lis 2017, 20:48
- Auto: Golf 6 + Golf 7
- Silnik: 2.0TDI CBDC
- Lokalizacja: BELGIA
Re: Golf 6 - 2.0 TDI 110KM - 2010 Candy White by Marmi
Teraz wiadomo skad marmi bierze kase na te odpicowywanie swojego golfika.
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego temat wpis to jak wiadomo zaraz wpis zostanie usuniety.
Wtaki sposob ciagle moze dzialac na tym forum i byc bezkarny.
CIEKAWE JA SZYBKO USUNIE TEN WPIS.
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego temat wpis to jak wiadomo zaraz wpis zostanie usuniety.
Wtaki sposob ciagle moze dzialac na tym forum i byc bezkarny.
CIEKAWE JA SZYBKO USUNIE TEN WPIS.
- lukasik69
- Stały Bywalec
- Posty: 367
- Rejestracja: 15 mar 2014, 10:14
- Auto: VW Golf 6 i Golf 7.5
- Silnik: 2.0 tdi i 1.4 tsi
- Lokalizacja: Slask
Re: Golf 6 - 2.0 TDI 110KM - 2010 Candy White by Marmi
Jak dodajesz takie słabe posty i jeszcze kogoś pomawiasz to nie ma się co dziwić, ze twoje posty są usuwane!piotr83 pisze:Teraz wiadomo skad marmi bierze kase na te odpicowywanie swojego golfika.
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego temat wpis to jak wiadomo zaraz wpis zostanie usuniety.
Wtaki sposob ciagle moze dzialac na tym forum i byc bezkarny.
CIEKAWE JA SZYBKO USUNIE TEN WPIS.
-
michael_1
- Aktywny
- Posty: 110
- Rejestracja: 18 lip 2015, 19:07
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: 2.0TDI
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Golf 6 - 2.0 TDI 110KM - 2010 Candy White by Marmi
A administracja nie ma wpływu na wałki moderatora?
-
piotr83
- Nieśmiały
- Posty: 31
- Rejestracja: 09 lis 2017, 20:48
- Auto: Golf 6 + Golf 7
- Silnik: 2.0TDI CBDC
- Lokalizacja: BELGIA
Re: Golf 6 - 2.0 TDI 110KM - 2010 Candy White by Marmi
lukasik69 pisze:Jak dodajesz takie słabe posty i jeszcze kogoś pomawiasz to nie ma się co dziwić, ze twoje posty są usuwane!piotr83 pisze:Teraz wiadomo skad marmi bierze kase na te odpicowywanie swojego golfika.
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego temat wpis to jak wiadomo zaraz wpis zostanie usuniety.
Wtaki sposob ciagle moze dzialac na tym forum i byc bezkarny.
CIEKAWE JA SZYBKO USUNIE TEN WPIS.
Szkoda tylko ze te posty usuwane sa wlasnie przez tego oszusta.
Bedac Moderatorem na tym forum czuje sie bezkarny.
Pisali do mnie inni uzytkownicy ktorzy od 3 tygodni nie dostali kabla ani zwrotu pieniedzy.
Czy uwazasz ciagle ze to sa SLABE POSTY ???
I jezeli sa inni uzytkownicy ktorzy od 3 tygodni niedostali ania kabla ani zwroyu pieniedzy to chyba juz to niejest pomawianie.
Po co oszukiwac ze wyslal przesylki i zaginely na poczcie albo cos jezeli niema dowodu wyslania na potwierdzenie.
Ciekawe ilu zglosiloby sie oszukanych w temacie jezeli by go tak szybko nie usunal.
-- 03 gru 2017, 16:15 --
Z braku czasu dopiero dzis napisalem do wszystkich dwoch administratorow.michael_1 pisze:A administracja nie ma wpływu na wałki moderatora?
Zobaczymy co z tym zrobia .
z tego co wiem to przynajmniej jeden inny poszkodowany juz pisal do Administracji . Szkoda ze marmi szybko zdazyl usaunac niewygodny dla siebie temat i niewiadomo ilu innych poszkodowanych by sie zglosilo.
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Informuje, iż wspólnie z moderatorami wyjaśniamy sprawę.
Każdy ma swój rozum i powinien stosownie zabezpieczyć warunki umowy przy pomocy ogólnie dostępnych możliwości (portal aukcyjny, przesyłka za pobraniem, itp.)
Dodatkowo, do wyrażania opinii o użytkowniku służy właśnie ten temat, w związku z tym proszę nie mnożyć postów w innych nie związanych z tymże problemem tematach.
Wszelkie posty nie związane z danym tematem, zgodnie z panującymi tu zasadami będą usuwane.
Oraz wyjaśniam, że zgodnie z regulaminem tego działu (pkt. 8), każdy przeprowadza transakcje na własne ryzyko.michael_1 pisze:A administracja nie ma wpływu na wałki moderatora?
Każdy ma swój rozum i powinien stosownie zabezpieczyć warunki umowy przy pomocy ogólnie dostępnych możliwości (portal aukcyjny, przesyłka za pobraniem, itp.)
Dodatkowo, do wyrażania opinii o użytkowniku służy właśnie ten temat, w związku z tym proszę nie mnożyć postów w innych nie związanych z tymże problemem tematach.
Wszelkie posty nie związane z danym tematem, zgodnie z panującymi tu zasadami będą usuwane.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
- hoses
- Gadatliwy
- Posty: 240
- Rejestracja: 29 sie 2017, 18:56
- Auto: VW Golf 7 Variant
- Silnik: 1.6 TDI 110KM CXXB
- Lokalizacja: mazowieckie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
A ja polecam użytkownika GolfSix_Mac. Transakcja przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Czyli tak jak to powinno być na naszym forum.
-
Adamm
- Aktywny
- Posty: 129
- Rejestracja: 11 sty 2014, 19:02
- Auto: VW Golf 5 GTI DSG
- Silnik: BWA 250 KM
- Lokalizacja: PDP
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Nie polecam użytkownika
. Niestety nie otrzymałem kwoty za części.piechu95
- v6tdi
- Aktywny
- Posty: 128
- Rejestracja: 14 lip 2013, 18:45
- Auto: GOLF V GOLF VI
- Silnik: 1.9 TDI 1.6 TDI
- Lokalizacja: Pomorskie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Nie polecam użytkownika Arek_VI
Leżą u niego 3 moje silniki szyb prawie dwa lata i nie mogę się doprosić odesłania towaru.
Pomimo tego ze ma odesłać to na mój koszt.
Leżą u niego 3 moje silniki szyb prawie dwa lata i nie mogę się doprosić odesłania towaru.
Pomimo tego ze ma odesłać to na mój koszt.
- tberent
- Banned
- Posty: 1867
- Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: CBCD
- Lokalizacja: Lodzkie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Znając arka a także jego brak czasu myślę że to nieporozumienie. Na tyle co go znam to wyżej ceni dane słowo od pieniądza i proponuje przypomnieć się a napewno się wyjaśni . Wiele transakcji przeprowadziliśmy i czasem zapłata po czasie i nie było problemy .v6tdi pisze:Nie polecam użytkownika Arek_VI![]()
Leżą u niego 3 moje silniki szyb prawie dwa lata i nie mogę się doprosić odesłania towaru.
Pomimo tego ze ma odesłać to na mój koszt.
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
- v6tdi
- Aktywny
- Posty: 128
- Rejestracja: 14 lip 2013, 18:45
- Auto: GOLF V GOLF VI
- Silnik: 1.9 TDI 1.6 TDI
- Lokalizacja: Pomorskie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Naprawdętberent pisze:Znając arka a także jego brak czasu myślę że to nieporozumienie. Na tyle co go znam to wyżej ceni dane słowo od pieniądza i proponuje przypomnieć się a napewno się wyjaśni . Wiele transakcji przeprowadziliśmy i czasem zapłata po czasie i nie było problemy .v6tdi pisze:Nie polecam użytkownika Arek_VI![]()
Leżą u niego 3 moje silniki szyb prawie dwa lata i nie mogę się doprosić odesłania towaru.
Pomimo tego ze ma odesłać to na mój koszt.
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Proszę ponad rok czasu
- tberent
- Banned
- Posty: 1867
- Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
- Auto: VW Golf 6
- Silnik: CBCD
- Lokalizacja: Lodzkie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
No chyba mam prawo wypowiedzieć się w tym temacie odnośnie tej osoby skoro z nią przeprowadziłem wiele transakcji. Sam się obroni jak się doszuka tematu Romus
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
-
Arek_VI
- VIP
- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 cze 2012, 19:54
- Auto: Golf VI
- Silnik: TSI 122
- Lokalizacja: Wroclaw
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Pierwsze słyszę, że mam ci odesłać silniczki na twój koszt. Przysłałeś mi jakieś stare barachło bez jakiegokolwiek uzgodnienia. Od razu zwróciłem tobie uwagę, że nie mam najmniejszego zamiaru ponosić kosztów wysyłki ciężkiej paczki ze złomem. Abyś mi nie szargał opinii, że dorobiłem się na tobie to w poniedziałek kupię najbardziej ch.... gazetę z aktualna data i położę ja na śmietniku wraz z twoimi p..... mi silniczkami. Adres śnietnika umieszczę w poście. EOT z mojej strony.v6tdi pisze:Nie polecam użytkownika Arek_VI![]()
Leżą u niego 3 moje silniki szyb prawie dwa lata i nie mogę się doprosić odesłania towaru.
Pomimo tego ze ma odesłać to na mój koszt.
- v6tdi
- Aktywny
- Posty: 128
- Rejestracja: 14 lip 2013, 18:45
- Auto: GOLF V GOLF VI
- Silnik: 1.9 TDI 1.6 TDI
- Lokalizacja: Pomorskie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Wkleiłem cześć korespondencji z kolegą,ze zrozumieniem czytamy od dołu
Re: licznik
Wysłano: 13 kwie 2016, 00:41
autor Arek_VI
Zmienię mu soft na 5K0 albo 1K0. Mam nadzieję, że ma wszystkie piny bo nie mam jak sprawdzić.
Re: licznik
Wysłano: 13 kwie 2016, 00:06
autor v6tdi
A TEN LEWY Z KONCÓWKĄ H BEDZIE SKŁADAŁ ,BO NIE SKŁADAŁ WCALE NAWET NA TESCIE
Re: licznik
Wysłano: 13 kwie 2016, 00:05
autor Arek_VI
Prawy złoży po sygnale z lewego. Nie programuje się ich.
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 22:40
autor v6tdi
BO PRAWY TEZ NIE SKŁADA A MA PINY WIEC SŁAŁEM TEZ PRAWY
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 22:24
autor Arek_VI
Po co wysłałeś silniki drzwi pasażera ? Ich się nie programuje. Mogę zaprogramować tylko sterownik drzwi kierowcy. Chłopie paczka wazy 4 kg. Zostaniesz obciążony kosztami
Wystarczyło wysłać sam sterownik.
Wyśłę za pobraniem.
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 21:53
autor v6tdi
no tak te co rozmawialiśmy
moje
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 14:54
autor Arek_VI
Cześć. Przesyłałeś mi silniczki do drzwi ?
Re: licznik
Wysłano: 13 kwie 2016, 00:41
autor Arek_VI
Zmienię mu soft na 5K0 albo 1K0. Mam nadzieję, że ma wszystkie piny bo nie mam jak sprawdzić.
Re: licznik
Wysłano: 13 kwie 2016, 00:06
autor v6tdi
A TEN LEWY Z KONCÓWKĄ H BEDZIE SKŁADAŁ ,BO NIE SKŁADAŁ WCALE NAWET NA TESCIE
Re: licznik
Wysłano: 13 kwie 2016, 00:05
autor Arek_VI
Prawy złoży po sygnale z lewego. Nie programuje się ich.
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 22:40
autor v6tdi
BO PRAWY TEZ NIE SKŁADA A MA PINY WIEC SŁAŁEM TEZ PRAWY
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 22:24
autor Arek_VI
Po co wysłałeś silniki drzwi pasażera ? Ich się nie programuje. Mogę zaprogramować tylko sterownik drzwi kierowcy. Chłopie paczka wazy 4 kg. Zostaniesz obciążony kosztami
Wystarczyło wysłać sam sterownik.
Wyśłę za pobraniem.
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 21:53
autor v6tdi
no tak te co rozmawialiśmy
Re: licznik
Wysłano: 12 kwie 2016, 14:54
autor Arek_VI
Cześć. Przesyłałeś mi silniczki do drzwi ?
- v6tdi
- Aktywny
- Posty: 128
- Rejestracja: 14 lip 2013, 18:45
- Auto: GOLF V GOLF VI
- Silnik: 1.9 TDI 1.6 TDI
- Lokalizacja: Pomorskie
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Tutaj kolejne prośby o odesłanie
proszę tez patrzeć na datę kiedy pisałem
Re: silniki szyb
Wysłano: 29 sty 2018, 12:16
autor v6tdi
WITAM PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ O ODESŁANIE SILNICZKÓW SZYB
NA MÓJ KOSZT PRZESYŁKA
moderacja...wyciety adres
Re: silniki szyb
Wysłano: 06 cze 2017, 00:36
autor v6tdi
CZY MAM WYSŁAĆ PO TO KURIERA????
Re: silniki szyb
Wysłano: 05 cze 2017, 21:39
autor v6tdi
jak to bez uzgodnienia pisałem i kazałeś wysłać
Re: silniki szyb
Wysłano: 05 cze 2017, 21:36
autor v6tdi
ODSYŁAJ NA MÓJ KOSZT pocztą OK????
moderacja ... wyciety adres
Re: silniki szyb
Wysłano: 05 cze 2017, 18:51
autor Arek_VI
Aaaaaaaa......................
Przysłałeś do mnie silniki bez uzgodnienia. Paczka ciężka jak cholera. Leży sobie i zawadza.
Dlaczego mam ponosić koszty jej odesłania ? Najchętniej wywalił bym ten złom.
Re: silniki szyb
Wysłano: 04 cze 2017, 23:41
autor v6tdi
już rok czasu silniki u ciebie sa i nie mogę sie doprosić odesłania
Re: silniki szyb
Wysłano: 04 cze 2017, 23:35
autor Arek_VI
????????
W czym problem ?
silniki szyb
Wysłano: 04 cze 2017, 23:12
autor v6tdi
kilka razy już pisałem i cisza???co się dzieje??
czekam na odzew,w przeciwnym razie temat będzie musiał znaleźć się tutaj;
vw-oferty-sprzedam/polecam-uzytkownika-odradzam-uzytkownika-t2621.html
proszę tez patrzeć na datę kiedy pisałem
Re: silniki szyb
Wysłano: 29 sty 2018, 12:16
autor v6tdi
WITAM PO RAZ KOLEJNY PROSZĘ O ODESŁANIE SILNICZKÓW SZYB
NA MÓJ KOSZT PRZESYŁKA
moderacja...wyciety adres
Re: silniki szyb
Wysłano: 06 cze 2017, 00:36
autor v6tdi
CZY MAM WYSŁAĆ PO TO KURIERA????
Re: silniki szyb
Wysłano: 05 cze 2017, 21:39
autor v6tdi
jak to bez uzgodnienia pisałem i kazałeś wysłać
Re: silniki szyb
Wysłano: 05 cze 2017, 21:36
autor v6tdi
ODSYŁAJ NA MÓJ KOSZT pocztą OK????
moderacja ... wyciety adres
Re: silniki szyb
Wysłano: 05 cze 2017, 18:51
autor Arek_VI
Aaaaaaaa......................
Przysłałeś do mnie silniki bez uzgodnienia. Paczka ciężka jak cholera. Leży sobie i zawadza.
Dlaczego mam ponosić koszty jej odesłania ? Najchętniej wywalił bym ten złom.
Re: silniki szyb
Wysłano: 04 cze 2017, 23:41
autor v6tdi
już rok czasu silniki u ciebie sa i nie mogę sie doprosić odesłania
Re: silniki szyb
Wysłano: 04 cze 2017, 23:35
autor Arek_VI
????????
W czym problem ?
silniki szyb
Wysłano: 04 cze 2017, 23:12
autor v6tdi
kilka razy już pisałem i cisza???co się dzieje??
czekam na odzew,w przeciwnym razie temat będzie musiał znaleźć się tutaj;
vw-oferty-sprzedam/polecam-uzytkownika-odradzam-uzytkownika-t2621.html
-
azssms
- Forumowicz
- Posty: 503
- Rejestracja: 16 sie 2014, 15:37
- Auto: VW Golf 6 GTI
- Silnik: 2.0 TSI
- Lokalizacja: Bad Hersfeld
Re: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
Polecam uzytkownika paww18 pelna profeska 