


Moderatorzy: BRUNO55, rafaello





Heh,bez urazy4fi pisze:zrób zdjęcie wycieku a dowiesz się, że prawdopodobnie masz walone auto
a tak poważniej, dzięki za sugestie, przyjrzę się temu bliżej. No i podpytam jacy, co to za modelarstwo uskuteczniał pod maską
wracając do tematu - myślicie, że u tego gościa też wina leży po stronie uszczelki?
___
Pzdr,
4fi

[EDIT]przemok15 pisze:Dzięki za odpowiedź koledzyBędę próbował to zrobić wkrótce
Od razu wyjaśniam kwestie wtyczki - autko miało kiedyś stłuczkę we Francji. Poprzedni właściciel o wszystkim mnie poinformował, pokazał mi zdjęcia oraz filmik auta po tej stłuczce więc o wszystkim wiemAle widzę, że czujne oko fachowców bacznie działa

Wtyczka była uszkodzona przy przepustnicy w sensie to gniazdo. Docisnąć zbytnio nie ma jak bo z tego co zauważyłem to klej puścił i musiałbym nie wiem np. ją jakoś skleić i może faktycznie popsikać jakimś preparatem do styków.Maciek pisze:teraz pytanie czy wtyczka uszkodzona na przepustnicy czy wtyczka na kablu uszkodzona? proponowałbym na początek prysnąć jakimś preparatem do styków docisnąć ja i zobaczyć czy będzie dobrze bo jeżeli to nie pomoże to wtyczka nie jest winna ;P