Znaleziono 29 wyników
- 06 lip 2023, 23:25
- Forum: Problemy / Usterki
- Temat: Check engine, błąd ciśnienia doładowania 2.0 tdi.
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 2733
Re: Check engine, błąd ciśnienia doładowania 2.0 tdi.
Rozwiazales problem ??? Mam podobne objawy .
- 18 sie 2021, 23:51
- Forum: Retrofitting
- Temat: Golf 7 wymiana tarcz 288mm na 312mm
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 20541
Re: Golf 7 wymiana tarcz 288mm na 312mm
Milo ze zauwazyles zapytanie i napisales ze to Twoj temat z forum Turana i ze jestes teraz na forum Golfa.
Temat tamten zaczal sie jako temat o swapie 288 na 312 w zestawach hamulcowych systemu ATE ale zakonczyl sie jako opis swapu przy systemach TRW, a takie mamy w nowych autach na platformie MQB ...
Temat tamten zaczal sie jako temat o swapie 288 na 312 w zestawach hamulcowych systemu ATE ale zakonczyl sie jako opis swapu przy systemach TRW, a takie mamy w nowych autach na platformie MQB ...
- 18 sie 2021, 09:09
- Forum: Retrofitting
- Temat: Golf 7 wymiana tarcz 288mm na 312mm
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 20541
Golf 7 wymiana tarcz 288mm na 312mm
Chce wymienic tarcze w Golfie 7 2.0TDI 150KM 288mm na 312mm .
Na forum Turana znalazlem opis zaczerpniety z zagranicznych forow z ktorego wynika ze wymienic nalezy jedynie jarzmo. Potrzebne jarzma wedlug katalogu TRW maja oznaczenia TRW BDA1180 i BDA1181. Pytalem juz w dwoch sklepach stacjonarnych i ...
Na forum Turana znalazlem opis zaczerpniety z zagranicznych forow z ktorego wynika ze wymienic nalezy jedynie jarzmo. Potrzebne jarzma wedlug katalogu TRW maja oznaczenia TRW BDA1180 i BDA1181. Pytalem juz w dwoch sklepach stacjonarnych i ...
- 04 lis 2019, 23:34
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Kodowanie i kalibracja czujnika kata skretu G85 w Golf VII .
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 14168
- 02 lis 2019, 14:33
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Kodowanie i kalibracja czujnika kata skretu G85 w Golf VII .
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 14168
Kodowanie i kalibracja czujnika kata skretu G85 w Golf VII .
Witam. Mam problem z kalibracja czujnika kata skretu.
Postepuje zgodnie z procedurami podanymi dla Golfa 5 i 6 ale niestety ciagle mam blad BRAK KALIBRACJI .
Po wykasowaniu bledow w ABS swieci sie tez zolta lampka kierownicy ale po przejechaiu jakiegos odcinka i ponownym uruchomieniu silnika ...
Postepuje zgodnie z procedurami podanymi dla Golfa 5 i 6 ale niestety ciagle mam blad BRAK KALIBRACJI .
Po wykasowaniu bledow w ABS swieci sie tez zolta lampka kierownicy ale po przejechaiu jakiegos odcinka i ponownym uruchomieniu silnika ...
- 02 lis 2019, 14:06
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Sprawdzenie przebiegu GOLF VII
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 7558
Re: Sprawdzenie przebiegu GOLF VII
W sterowniku chyba przebieg niejest zapisywany w golfie 7 .
W golfie 4 i 5 przebieg był zapisywany w sterowniku silnika.
Ogolnie to chyba przebieg był zapisywany w sterownikach EDC 15 i EDC 16.
Golf 6 i 7 ma EDC 17 i tam chyba juz niema zpaisywania przebiegu. Nawet VCDS ma opcje odczytu przebiegu ze ...
W golfie 4 i 5 przebieg był zapisywany w sterowniku silnika.
Ogolnie to chyba przebieg był zapisywany w sterownikach EDC 15 i EDC 16.
Golf 6 i 7 ma EDC 17 i tam chyba juz niema zpaisywania przebiegu. Nawet VCDS ma opcje odczytu przebiegu ze ...
- 30 wrz 2019, 14:09
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: Wymiana zegarów Golf VII
- Odpowiedzi: 42
- Odsłony: 45528
Re: Wymiana zegarów Golf VII
Chyba temat na czasie. Chyba coraz wiecej osob bedzie chialo wymienic zegary nizszej serii na zegary premium .
Jest jeszcze troche kolorowych zegarow Golf 7 na Allegro a wiec kolorowe zegary Golf 7 sa tansze niz kolorowe zegary Golf 6 ( bo takich juz niewiele na Allegro a kto sptrzedzaje ten wie ...
Jest jeszcze troche kolorowych zegarow Golf 7 na Allegro a wiec kolorowe zegary Golf 7 sa tansze niz kolorowe zegary Golf 6 ( bo takich juz niewiele na Allegro a kto sptrzedzaje ten wie ...
- 24 wrz 2019, 21:33
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Czy sterownik(ECU) z nanuala podejdzie doDSG? OPROGRAMOWANIE
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 6459
Czy sterownik(ECU) z nanuala podejdzie doDSG? OPROGRAMOWANIE
Czy sterowniki silnika o takich samych oznaczeniach NP.
03L906022LK pochadzace od Golfow z takim samym silnikem NP CBDB, montowane do Golf-ow 6 w manualach i w DSG maja takie same oprogramowanie ?
Czy sa rozne wersje wsadow/oprogramowania software w zaleznosci od tego czy przeznaczony jest pod ...
03L906022LK pochadzace od Golfow z takim samym silnikem NP CBDB, montowane do Golf-ow 6 w manualach i w DSG maja takie same oprogramowanie ?
Czy sa rozne wersje wsadow/oprogramowania software w zaleznosci od tego czy przeznaczony jest pod ...
- 24 wrz 2019, 14:39
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: OLEJ VALVOLINE DCT DO DCT/DSG
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3890
Re: OLEJ VALVOLINE DCT DO DCT/DSG
Witam.
Czy ktos stosowal olej Valvoline DSC do DSG 6 ?
Olej spelnia normy dla DSG 6 biegowych ale czy ktos stosowal i wie jak to sie sprawuje ?
Dowiedziałes sie cos wiecej?
Zalelem ten olej do Golfa 6 DSG 6 Biegow , DQ250 i wszystko smiga jak na oryginale juz od kilku tys km.
A wiec chyba ...
Czy ktos stosowal olej Valvoline DSC do DSG 6 ?
Olej spelnia normy dla DSG 6 biegowych ale czy ktos stosowal i wie jak to sie sprawuje ?
Dowiedziałes sie cos wiecej?
Zalelem ten olej do Golfa 6 DSG 6 Biegow , DQ250 i wszystko smiga jak na oryginale juz od kilku tys km.
A wiec chyba ...
- 10 lis 2018, 00:24
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: OLEJ VALVOLINE DCT DO DCT/DSG
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 3890
OLEJ VALVOLINE DCT DO DCT/DSG
Witam.
Czy ktos stosowal olej Valvoline DSC do DSG 6 ?
Olej spelnia normy dla DSG 6 biegowych ale czy ktos stosowal i wie jak to sie sprawuje ?
Czy ktos stosowal olej Valvoline DSC do DSG 6 ?
Olej spelnia normy dla DSG 6 biegowych ale czy ktos stosowal i wie jak to sie sprawuje ?
- 16 lip 2018, 19:04
- Forum: Elektryka i Elektronika
- Temat: DSG wyświetlanie aktualnych biegów
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 4282
Re: DSG wyświetlanie aktualnych biegów
Ja mam zegary MFA i pokazuje standardowo D1 D2 D3 D4 itd .
Moze to zalezne od zegarow a niemasz MFA ?
Moze to zalezne od zegarow a niemasz MFA ?
- 03 lut 2018, 11:45
- Forum: Diagnostyka i kodowanie
- Temat: Test mode liczników Golf VI
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 86629
Re: Test mode liczników Golf VI
Czy edytować EEPROM można tez za pomocą VAGTACHO 5.0 ?
- 03 lut 2018, 09:46
- Forum: Retrofitting
- Temat: Dołożenie MFA
- Odpowiedzi: 100
- Odsłony: 82981
Re: Dołożenie MFA
Obecnie posiadam zwykly MFA sterowany prawa manetka bez multifunkci przy kierownicy w Golfie 2.0TDI model 2010 .
Czy przy wymianie zegarow na MFA+ będzie działać sterowanie manetka czy wymagana jest multifunkcja przy kierownicy ?
Czy przy wymianie zegarow na MFA+ będzie działać sterowanie manetka czy wymagana jest multifunkcja przy kierownicy ?
- 03 lut 2018, 00:27
- Forum: Diagnostyka i kodowanie
- Temat: Test mode liczników Golf VI
- Odpowiedzi: 85
- Odsłony: 86629
Re: Test mode liczników Golf VI
Jaki interfejs jest do tego potrzebny by edytowac EEPROM ?
- 22 gru 2017, 19:33
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6774
Re: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
Zaczalem sie zastanawic nad tym co pleciles czyli DETROIT Z GOLFA GTI 6 czyli z czarnymi srodkami musze nad tym pomyslec no i ogolnie zaczalem sie wahac nad 18" na zime, czy nie lepiej byloby 17".
Zima w Belgii odpuscila a wiec i ja nie szukam na szybko bo innymi sprawami zajety jestem.
Zima w Belgii odpuscila a wiec i ja nie szukam na szybko bo innymi sprawami zajety jestem.
- 16 gru 2017, 21:27
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6774
Re: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
Widzialem wczesniej takie ale niewiem czy pasowalyby do golfa w kolorze biale zloto WHITE GOLD.
Trzeba sie zastanowic moze niebyloby to glupie. Zonie ogolnie DETROIT sie nie podoba, (bedziemy sie wymieniac czasem swoimi golfikami bo zona ma Golfa 7) ale dla mnie sie podobaja .
Waham sie tez nad ...
Trzeba sie zastanowic moze niebyloby to glupie. Zonie ogolnie DETROIT sie nie podoba, (bedziemy sie wymieniac czasem swoimi golfikami bo zona ma Golfa 7) ale dla mnie sie podobaja .
Waham sie tez nad ...
- 16 gru 2017, 20:22
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6774
Re: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
No wiem jak to jest z tymi oznaczeniami wewnatrz. Jak bym byl u goscia na miejscu to bym zobaczyl czy sa te orygilalne oznaczenia na wewnetrznej stronie czy nie. Na zdjeciach niestety nie pokazane .
Myslalem ze moze ktos widzial lub ma takie, z tego co ja widzialem w tym wzorze to wlasnie w ...
Myslalem ze moze ktos widzial lub ma takie, z tego co ja widzialem w tym wzorze to wlasnie w ...
- 16 gru 2017, 09:37
- Forum: Opony i felgi
- Temat: Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6774
Czy to felgi ORYGINALNE VW DETROIT ???
Witam .
Przymierzam sie do zakupu felg 17" lub 18" znalazlem takie oto fegi DETROIT 18" od GTI .
link ponizej
https://www.2dehands.be/auto-onderdelen-accessoires/autoaccessoires/velgen/velgen-detroit-18-vw-gti-386661686.html?utm_content=link&utm_campaign=link_advertentie&utm_source=ad_reactie_kopie ...
Przymierzam sie do zakupu felg 17" lub 18" znalazlem takie oto fegi DETROIT 18" od GTI .
link ponizej
https://www.2dehands.be/auto-onderdelen-accessoires/autoaccessoires/velgen/velgen-detroit-18-vw-gti-386661686.html?utm_content=link&utm_campaign=link_advertentie&utm_source=ad_reactie_kopie ...
- 10 gru 2017, 21:34
- Forum: Organizacja forum
- Temat: marmi - nie wywiązywanie się z umów kupna-sprzedaży
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 19687
Re: marmi - nie wywiązywanie się z umów kupna-sprzedaży
Glupie tlumaczenie i wogole nieprawdziwe .
Gdy klient chce zamowic to twierdzisz " TAK OCZYWISCIE MAM CALY CZAS NA STANIE I JUTRO WYSYLAM
a gdy kupujacy po tygodniu od obiecanej daty wysylki zapytuje o numer przesylki to twierdzisz ze przesylka nadana ale numeru nadania podac nie mozesz.
Gdy klient ...
Gdy klient chce zamowic to twierdzisz " TAK OCZYWISCIE MAM CALY CZAS NA STANIE I JUTRO WYSYLAM
a gdy kupujacy po tygodniu od obiecanej daty wysylki zapytuje o numer przesylki to twierdzisz ze przesylka nadana ale numeru nadania podac nie mozesz.
Gdy klient ...
- 07 gru 2017, 22:02
- Forum: Serwis i eksploatacja
- Temat: Jaki olej polecacie
- Odpowiedzi: 723
- Odsłony: 765150
Re: Jaki olej polecacie
VALVOLINE SYN POWER 5W-30 FULL SYNTHETIC
Spelnia normy XL-III C3
Approved BMW LL-04
MB Approval 229.51
Porsche C30
Approved under VW Standard 50400 / 50700
Czy ktos uzywa i jakie macie opinie lub przypuszczenia .
Napisane jest na nim FULL SYNTHETIC a wiec chyba to ciagle jeden z niewielu ...
Spelnia normy XL-III C3
Approved BMW LL-04
MB Approval 229.51
Porsche C30
Approved under VW Standard 50400 / 50700
Czy ktos uzywa i jakie macie opinie lub przypuszczenia .
Napisane jest na nim FULL SYNTHETIC a wiec chyba to ciagle jeden z niewielu ...
- 03 gru 2017, 18:33
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Rodzaje skrzyń biegów DSG w Golfie 7
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 118716
Re: Rodzaje skrzyń biegów DSG w Golfie 7
Mecze temat bo szwagier chce GTD takie jak moje lub Octavie RS roczniki 2014-2016 i chce byc pewien ze bedzie mokra.
Lepsza ta mokra ? No i lepsza 6 czy 7 przełożeń
Ja tez mysle nad Skoda Karoq 190 TDI i jest tylko z DSG 7 biegów
Kolego tak jak pisalemi tak jak sie sam wpisales wyzej suche sa ...
Lepsza ta mokra ? No i lepsza 6 czy 7 przełożeń
Ja tez mysle nad Skoda Karoq 190 TDI i jest tylko z DSG 7 biegów
Kolego tak jak pisalemi tak jak sie sam wpisales wyzej suche sa ...
- 03 gru 2017, 16:05
- Forum: Sprzedam
- Temat: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
- Odpowiedzi: 86
- Odsłony: 169115
Re: Golf 6 - 2.0 TDI 110KM - 2010 Candy White by Marmi
Teraz wiadomo skad marmi bierze kase na te odpicowywanie swojego golfika.
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego ...
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego ...
- 03 gru 2017, 15:40
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Rodzaje skrzyń biegów DSG w Golfie 7
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 118716
Re: Rodzaje skrzyń biegów DSG w Golfie 7
No w sumie tak, jezeli GOLF 7 GTD ma wlasnie 184KM oraz 380Nm to jest laczony z DG381.
Pisalem ogolnie o rodzajach DSG.
Pisalem ogolnie o rodzajach DSG.
- 03 gru 2017, 15:24
- Forum: Układ napędowy i skrzynia biegów
- Temat: Rodzaje skrzyń biegów DSG w Golfie 7
- Odpowiedzi: 38
- Odsłony: 118716
Re: Rodzaje skrzyń biegów DSG w Golfie 7
Z tego co wiem to chyba jedynie DQ 200 jest skrzynia sucha i jest stosowana tylko ze slabszymi silnikami
1,2 TSI 1,4TSI 1,6TDI oraz 1,8TSI .
Jest 7 biegowa ale jak juz powszechnie wiadomo nie wytrzymuje takich przebiegow jak mokre DSG.
Z tego tez powodu chyba w Golfach DSG zawsze byly mokre 6 ...
1,2 TSI 1,4TSI 1,6TDI oraz 1,8TSI .
Jest 7 biegowa ale jak juz powszechnie wiadomo nie wytrzymuje takich przebiegow jak mokre DSG.
Z tego tez powodu chyba w Golfach DSG zawsze byly mokre 6 ...
- 03 gru 2017, 14:42
- Forum: Sprzedam
- Temat: Polecam użytkownika/odradzam uzytkownika
- Odpowiedzi: 86
- Odsłony: 169115
Re: Golf 6 - 2.0 TDI 110KM - 2010 Candy White by Marmi
Teraz wiadomo skad marmi bierze kase na te odpicowywanie swojego golfika.
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego ...
Jest OSZUSTEM w dziale sprzedam na forum.
Sprzedaje kable VCDS ale do kupujacych nie docieraja ani kable ani zwrot pieniedzy.
Co jest najsmieszniejsze to sam jest moderatorem na forum i jak ktos napisze niekorzystny na jego ...