Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 14:11


Co tankujemy na stacjach?

Pytania, porady, pogaduchy, ploty nietechniczne, które warto poruszyć publicznie.
Regulamin forum Pogaduchy, ploty, ciekawe informacje ...

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 26m
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Co tankujemy na stacjach?

Post30 maja 2012, 14:04

Co tankujemy na stacjach? Jakość paliw od stycznia do maja 2012

Obrazek

Cieszę się że głównie tankuje na śląsku :) , ale martwi mnie to że wakacje głównie spędzam w podlaskim i warmińsko mazurskim :(

Przy okazji dla wywołania uśmiechu to zwróćcie uwagę na komentarz kolesia imieniem ~fakir - wydaje się być strasznie sfrustrowany ten jak sam się zwie 'prawdziwy mężczyzna' bo jak dobrze zrozumiałem to właśnie ten szlachetny rycerz ;) dojeżdża tego niepokonanego pastucha któremu widać tylko plecy :lol:
My TSI
Offline
Awatar użytkownika

lynx07

Stały Bywalec

  • Posty: 309
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 23:00
  • Online: 3d 12h 33m 45s
  • Auto: Golf VI GTI
  • Silnik: 2.0 TSI 210KM

Re: Co tankujemy na stacjach?

Post06 cze 2012, 19:04

Myślę, że dotyczy to tylko takich małych prywatnych stacji, bo na stacjach należących do dużych koncernów chyba wszędzie jest w miarę takie samo paliwo... Choć oczywiście mogę się mylić. W sumie w Polsce to nigdy tak do końca nie wiadomo co się leje do baku..
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 26m
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: Co tankujemy na stacjach?

Post06 cze 2012, 21:58

Ja mam nadzieje że lejąc z korporacji leje dobre paliwo, chodź wiem że to tylko znaczek, a co dany ajent oferuje to już loteria
My TSI

Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość