Dzisiaj jest 02 maja 2024, 12:30


Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

s@p

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 13 mar 2013, 13:02
  • Online: 2h 20m 3s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: 1.6 102KM BSE
  • Lokalizacja: Mazowsze

Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post14 mar 2013, 10:06

W związku z posiadaniem MK6 w jasnej tapicerce (beż) oraz małego dziecka, poszukuję sprawdzonych pokrowców na fotele. Zależy mi na dobrej jakości oraz odpowiednim dopasowaniu. Może polecicie jakiegoś producenta/dostawcę?
P.s. Ogólnie nie używam pokrowcy, ale przy mały dziecku mam obawy o utrzymanie czystości.
Offline

Mario79

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 28 lut 2013, 07:18
  • Online: 4h 37m 28s
  • Auto: Vw golf 6 trend
  • Silnik: CGGA 1.4 80km
  • Lokalizacja: Lubliniec

Re: Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post14 mar 2013, 13:55

Witaj
Ja zalozylem pokrowce do 6 ARES KOGEL-BŁAZUSIAK i musze powiedziec ze sa ok i pasuja do golfa 6,mialem problem troche z montazem pokrowca na siedzenie tylniej kanapy gdyz posiadam mocowania isofix a chcialem zeby byly widoczne,ale ogolnie to pasuja.Niepolecam pokrowcow uniwersalnych gdyz w moim przypadku nienadawaly sie.Ponizej zalaczam link.

http://moto.allegro.pl/pokrowce-samocho ... 84280.html
Offline
Awatar użytkownika

tomekb29

Stały Bywalec

  • Posty: 439
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 11:39
  • Online: 23h 21m 45s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI

Re: Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post19 mar 2013, 19:12

Mario79 pisze:Witaj
Ja zalozylem pokrowce do 6 ARES KOGEL-BŁAZUSIAK i musze powiedziec ze sa ok i pasuja do golfa 6,mialem problem troche z montazem pokrowca na siedzenie tylniej kanapy gdyz posiadam mocowania isofix a chcialem zeby byly widoczne,ale ogolnie to pasuja.Niepolecam pokrowcow uniwersalnych gdyz w moim przypadku nienadawaly sie.Ponizej zalaczam link.

http://moto.allegro.pl/pokrowce-samocho ... 84280.html



:shock: Pokrowce ? Panowie ! Myślałem że już nikt nie zakłąda takich rzeczy. Moim zdaniem profanacja wnętrza :D Ale wasze auta i wasz wybór .

Mario79 ładną wizytówkę wystawiasz naszemu województwu :tongue:
Offline

Mario79

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 28 lut 2013, 07:18
  • Online: 4h 37m 28s
  • Auto: Vw golf 6 trend
  • Silnik: CGGA 1.4 80km
  • Lokalizacja: Lubliniec

Re: Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post20 mar 2013, 18:41

Udzielilem tylko podpowiedzi koledze z forum odnosnie pokrowcow ja uwazam ze ma sens zakladania pokrowcow ale jesli ktos uwaz ze niema sensu to jest jego sprawa ja mam na ten temat inne zdanie i cale szczescie ze je mam, co do mojego wojewodztwa jesli ci niepasuje to mozesz je zmienic i mam nadzieje ze nigdy cie niespotkam bo bylo by mi wstyd ze tak odp na posty.
Offline
Awatar użytkownika

tomekb29

Stały Bywalec

  • Posty: 439
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 11:39
  • Online: 23h 21m 45s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI

Re: Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post20 mar 2013, 19:04

Mario79 pisze:Udzielilem tylko podpowiedzi koledze z forum odnosnie pokrowcow ja uwazam ze ma sens zakladania pokrowcow ale jesli ktos uwaz ze niema sensu to jest jego sprawa ja mam na ten temat inne zdanie i cale szczescie ze je mam, co do mojego wojewodztwa jesli ci niepasuje to mozesz je zmienic i mam nadzieje ze nigdy cie niespotkam bo bylo by mi wstyd ze tak odp na posty.



Mario79 chyba Cię troszeczkę poniosło :lol: Po to jest forum aby wypowiadać swoje opinie,Dlam mnie profanacja wnętrza i czy to akceptujesz czy nie to jest moja opinia :bigok: druga sprawa jak nie rozumiesz żartu odnośnie województwa Twój problem :lol:

PS teraz mi jest wstyd że nie rozumiesz :tongue:
Offline

Dr.Paulus

Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 11 sty 2013, 22:18
  • Lokalizacja: Pomorskie
  • Online: 3h 28m 42s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 MPI
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post12 maja 2013, 21:55

a czy te pokrowce nie sa aby problematyczne przy nie daj boze wypadku? ze blokuja te poduszki w fotelach? no chyba ze chodzi tylko o pokrowce na tylna kanape.

pomijam juz fakt, ze choc o gustach sie nie dyskutuje... to mi sie pokrowce kojarza z polonezem... i wyglada to nieco dziwacznie w dzisiejszych czasach. 8-)
"Mówisz, że możesz, to możesz. Mówisz, że nie możesz, to nie możesz. Więc sobie wybierz" - Mistrz Zen Seung Sahn
Offline
Awatar użytkownika

tomekb29

Stały Bywalec

  • Posty: 439
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 11:39
  • Online: 23h 21m 45s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf
  • Silnik: 1.4 TSI

Re: Pokrowce na siedzenia MK6 1.6

Post12 maja 2013, 21:59

Dr.Paulus pisze:a czy te pokrowce nie sa aby problematyczne przy nie daj boze wypadku? ze blokuja te poduszki w fotelach? no chyba ze chodzi tylko o pokrowce na tylna kanape.

pomijam juz fakt, ze choc o gustach sie nie dyskutuje... to mi sie pokrowce kojarza z polonezem... i wyglada to nieco dziwacznie w dzisiejszych czasach. 8-)


:pub: Lepiej uważaj co piszesz :D Mi się dostało :lol:

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości