Dzisiaj jest 18 paź 2024, 06:31


Dwa mignięcia kierunkami przy zamknięciu

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

bartosz666

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 03 paź 2023, 16:19
  • Online: 10h 55m 54s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Dwa mignięcia kierunkami przy zamknięciu

Post19 paź 2023, 08:19

Cześć,

Wczoraj byłem w ASO VW wykonać dawną akcję serwisową na moduł ABS.

Po powrocie, jak zamykałem samochód w garażu z pilota, zauważyłem, że kierunkowskazy migają dwa razy. Wcześniej, centralny się zamykał jakby na dwa razy, tzn było słychać dwa razy pracujące zamki (nie wiem czy wszystkie, czy np. z podziałem na dwie sekwencje), jednak kierunkowskazy migały raz na koniec. Teraz, po wizycie w ASO, centralny pracuje dalej na dwie tury (nie wiem czy to jest ok), ale miga też dwa razy, jakby po każdej turze po jednym razie. Sprawdziłem też wszystkie drzwi i bagażnik, całość jest zamknięta, dioda wewnątrz na drzwiach kierowcy też miga.

Czy tak ma być? Czy należy coś przestawić? Czy to może kwestia ryglowania zamków (w Mercedesie kiedyś miałem podobnie).

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości