Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:47


[MKVIII] Demontaż kierownicy

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

lapka666

Sympatyk

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 26 wrz 2014, 21:10
  • Online: 1d 16h 20m 46s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: CAYC 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Koszalin

[MKVIII] Demontaż kierownicy

Post28 maja 2023, 18:25

Siema. Oglądałem chyba z 20 filmów na YT i walczyłem chyba z godzinę w demontażem poduchy w mojej kierownicy. POLEGŁEM. Chcę zamontować tempomat i wszystko wiem ale nie wiem jak zdemontować poduchę. Połamałem dwa śrubokręty. Poddałem się...

Ma ktoś jakiś patent na to? Z góry dzięki.
Offline
Awatar użytkownika

lapka666

Sympatyk

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 26 wrz 2014, 21:10
  • Online: 1d 16h 20m 46s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: CAYC 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: [MKVIII] Demontaż kierownicy

Post28 maja 2023, 20:37

Ogarnięte do usunięcia
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 719
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 18h 50m 21s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: [MKVIII] Demontaż kierownicy

Post29 maja 2023, 12:15

No normalnie Brava dla Kolegi =D> =D> =D> =D> =D>

Sam prosił o pomoc. Ok nie dostał jej, może nikt nie rozpinał poduszki w MK8 z forumowiczów.
Sam doszedł co i jak i co..............
Już wiedzą się nie podzielił, chociaż sam o nią wcześniej prosił.
Panowie, wiecie jaki ma NIK kolega, jak by coś jeszcze chciał na forum to też olać.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline
Awatar użytkownika

lapka666

Sympatyk

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 26 wrz 2014, 21:10
  • Online: 1d 16h 20m 46s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: CAYC 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: [MKVIII] Demontaż kierownicy

Post29 maja 2023, 12:20

Już kolego wylałeś weekendowe żale? Nie Ty jesteś od mówienia innym co mają robić? Czy jesteś?

PS
Post źle opisałem. To 6 a nie 8... Post miał być usunięty bo temat demontażu jest na forum. Ja niestety nie ogarnąłem jak to zacząć. Pomógł mi dopiero ten temat jeżeli jesteś ciekawy mądralo:
https://polo.blue/pl/demontaz-kierownicy/
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 719
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 18h 50m 21s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: [MKVIII] Demontaż kierownicy

Post30 maja 2023, 13:17

Kolego po pierwsze to ja Cię nie obrażałem, a więc trochę kultury bo może mogę być Twoim ojcem i nie wiesz z kim piszesz.
Po drugie na spokojnie przeczytaj posty i pomyśl o co chodzi bez nerwów (bo chyba nie łapiesz w czym jest rzecz).
Po trzecie jak widać miałeś wiedzę (może w późniejszym czasie) ale zapewne jak by się mój post nie pokazał to zlałbyś forum bo przecież po co zamieszczać coś pożytecznego na forum dla innych forumowiczów.
Ale........... jak coś potrzeba albo wywali jakiś błędy i auto stanęło to pierwszy na forum "POMOCY" :lol:

Co do modelu to tu się nie czepiam (jak to kolego tu pisze) bo każdemu może się omyłko coś inne wpisać.
A co do Golf-a 6 to widzisz kolego mam wiedzę i mógłbym pomóc, bo miałem kiedyś Touran-a i coś w nim też dłubałem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tyle ode mnie
Dalej nie komentuje bo nie ma co tu więcej pisać.

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline
Awatar użytkownika

lapka666

Sympatyk

  • Posty: 93
  • Rejestracja: 26 wrz 2014, 21:10
  • Online: 1d 16h 20m 46s
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: CAYC 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Koszalin

Re: [MKVIII] Demontaż kierownicy

Post03 cze 2023, 22:43

To jest forum VW Golf MK6 a temat demontażu kierownicy jest przez wielu bardzo dobrze znany a jak widać został olany. Szkoda. Mimo wszystko ogarnąłem sam a uwierz, że bardzo dużo razy dzielę/dzieliłem się radami bo moją główna marka to BMW i na niej zjadłem zęby. Co do bycia moim ojcem to chyba jednak nie bo jestem rocznik 81 ;) Zatem finalnie szkoda, że wcześniej nie zajrzałeś tu i nie mogłeś mi pomóc. Temat można uznać za ogarnięty i wyjaśniony. Bez spiny.

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość