Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:22


Uszczelka drzwi kierowcy wewnętrzna

Moderator: flo

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Przemek1

Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 04 lut 2023, 12:48
  • Online: 4h 5m 15s
  • Auto: VW GOLF MK7
  • Silnik: 1.6 TDI CLHA
  • Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

Uszczelka drzwi kierowcy wewnętrzna

Post17 mar 2023, 17:49

Cześć,

Czy ktoś się orientuje jak wymienić uszczelkę drzwi od strony kierowcy w MK7. Chodzi dokładnie o tą uszczelkę co jest we wnęce auta a nie tą na drzwiach. Czy ona jest klejona czy na wcisk? Dzisiaj próbowałem ją delikatnie odchylić/zdjąć i nie wróciła już na swoje miejsce.
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 720
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 19h 45m 42s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Uszczelka drzwi kierowcy wewnętrzna

Post18 mar 2023, 11:17

Tak orientuje. Demontujesz wszystkie plastiki dół góra słupki, próg, uszczelka jest wciskana na rant blachy.
Robota łatwa tylko czasochłonna.
Wypięta przez Ciebie uszczelka powinna wrócić na swoje miejsce, może musisz użyć ciut więcej siły żeby wpięła się na rant blachy.
Nic trudnego.
Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline

Przemek1

Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 04 lut 2023, 12:48
  • Online: 4h 5m 15s
  • Auto: VW GOLF MK7
  • Silnik: 1.6 TDI CLHA
  • Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

Re: Uszczelka drzwi kierowcy wewnętrzna

Post19 mar 2023, 11:35

Dzięki za precyzyjną odpowiedź. Chyba będę musiał ja wymienić bo zauważyłem że jest inna od pozostałych trzech. Ktoś ja wcześniej musiał wymieniać i chyba zamontował jakiś zamiennik.
Offline

grzesio764

Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 19 kwie 2023, 15:39
  • Online: 6h 41m 17s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 2.0 TDI 184KM CUNA
  • Lokalizacja: Gostynin

Re: Uszczelka drzwi kierowcy wewnętrzna

Post29 cze 2023, 18:49

Witam, kolego czy wymieniłeś tą uszczelkę? Mam ten sam problem i dodatkowo pod czas jazdy po wyżej 50km/h słychać szum.

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość