Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:32


Wymiana podświetlenia lusterek golf VI

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

demson88

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 27 wrz 2020, 21:16
  • Online: 14h 52m 58s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 tdi dsg
  • Lokalizacja: pomorskie

Wymiana podświetlenia lusterek golf VI

Post22 gru 2022, 13:25

Cześć,
szukałem na forum, youtube oraz gdzie się tylko dało.
Nie znalazłem podpowiedzi, dlatego piszę do Was, może ktoś z Was mierzył się z tym drobnym problemem :)

Mam do wymiany podświetlenie lusterek w moim golfie.
Wersja variant, wiec lustra występowały również w mkV

Wymianę podświetlenia chciałem zrobić przy okazji wymiany kierunkowskazów w lusterku.
Kierunki wymienione, natomiast mam problem z dostaniem się do wtyczki, aby rozłączyć obecną oprawkę.

Czy ktoś z was wymieniał podobne oświetlenie w lusterku występującym w wersji Variant?
Oprawkę samą w sobie łatwo wyjąć - wystarczy wygiąć lustro na maxa do przodu i wykręcić 1 śrubkę, natomiast jak dotrzeć do wtyczki, aby rozłączyć i podłączyć nowe wschodnie ledowe oprawki :) ?
Obecne stare oprawki, działają jak chcą, raz się palą, raz nie, stąd pomysł wymiany na nowe
Za wszelkie wskazówki dzięki :)

-- 22 gru 2022, 13:50 --

Panowie, panie, temat banalny. Chińskie wtyczki wystarczy wpisać w oprawke :jaja:

Można zamykać

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość