Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 00:35


Oprawka żarówki postojowej

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

Oprawka żarówki postojowej

Post13 paź 2022, 13:34

Witam pękła mi oprawka żarówki postojowej,chciałem zamówić nową w ASO ale usłyszałem 150 zł za sztukę,ma ktoś może jakiś zamiennik lub nr tych oprawek żeby szukać na necie ?
Offline

piekara

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 sty 2022, 08:33
  • Online: 22h 41m 29s
  • Auto: Skoda Fabia 1
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Oprawka żarówki postojowej

Post23 paź 2022, 20:37

Nie napisałeś, który rocznik ani jaka to lampa. Jeśli to ta z rysunku to nr. 8 - oprawka żarówki obrysowej - ma numer 5W0 953 053 A. Koszt w ASO około 43 zł.
Rysunek z Golfa VI 2010 - reflektor halogenowy.
Obrazek
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

Re: Oprawka żarówki postojowej

Post17 lis 2022, 17:25

A właśnie golf 2012 zwykła lampa na żarówki h7,mi w aso powiedzieli 140 zł wygląda inaczej niż ten nr co wysłałeś jest dłuższa,pracownik mówił że wraz z oprawką jest wiązką kabla(oprawka nie ma kostki coś takiego tylko że ta jest do passata b6 i do eosa)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości