Dzisiaj jest 28 mar 2024, 09:29


Lampy Vland

Moderatorzy: BRUNO55, ryba113

Regulamin forum Xenony, halogeny, kierunkowskazy, lampki obrysowe, lampy przednie, tylne, światła stop, żarówki wew. i zew.. itp. świecące elementy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

Lampy Vland

Post28 paź 2022, 21:59

Witam dzisiaj założyłem lampy vland i zauważyłem że dosyć słabo świecą.
Wsteczny wydaje mi się mocniejszy w zwykłej lampie na żarówkę,oriętuje się ktoś jak to będzie z homologacją i z przeglądami może ktoś już ma te lampy i się wypowie.
Dziękuje za odpowiedź :D
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 9m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: Lampy Vland

Post02 lis 2022, 16:32

Homologację mają (oznaczenia E na kloszach, czasem na plastikach) i przechodzą przeglądy bez problemu. Moje świecą dokładnie z taką samą mocą jak ori LED, a że wsteczny mocno świeci to bym nie powiedział, czasem sobie pomagam pod krawężnikiem włączając awaryjne 😅 Którą masz wersję, wiśniową czy jakaś jeszcze ciemniejsza?
Offline

KornelMK6

Sympatyk

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:24
  • Online: 23h 53m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Vw Golf 6 GTI

Re: Lampy Vland

Post16 lis 2022, 19:13

Wiśniową nie te całkowicie czarne tylko te pośrodku

Wróć do Oświetlenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości