Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:14


Hotspot , car-net, galaxy s21

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

robert11115

Aktywny

  • Posty: 127
  • Rejestracja: 27 sie 2017, 10:50
  • Online: 3d 1h 36m 11s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Tychy

Hotspot , car-net, galaxy s21

Post13 paź 2022, 12:18

Witam , mam problem z udostępnieniem internetu do usługi car-net , nawet karty sim zamieniłem bo myślałem że jakaś blokada od operatora ale nic z tych rzeczy , nadal nie świeci się "WLAN" sieć widzi jednak tak jakby połączył się ale bez internetu , czy coś trzeba włączyć prócz zwykłego udostępnienia netu , bo już kończą mi się pomysły. Mam drugi tel w aucie na stałe wpięty jest to stary xperia z5 i tam po prostu udostępniam internet i się łączy tutaj próbowałem już "chyba" wszystkiego i nic , ,może ma ktoś pomysł? Chętnie wysłucham. Telefon galaxy s21. Discover media2 , golf 2019, pisałem z vw dostałem taką odp:

"Przełączenie na 2.4g nie gwarantuje, że nie jest używana konfiguracja IPv6. Aby przełączyć typ sieci na IPv4, należy wykonać poniższe czynności.

Prosimy przejść do ustawień systemu android i stuknąć w Sieć i Internet. Ta opcja może być także nazwana „Karty SIM i Sieci Komórkowe”

Następnie prosimy:
Wybrać w Sieć Komórkową
Przejść w Zaawansowane opcje
Stuknąć w nazwy punktów dostępu
Wybrać APN (nazwa punktu dostępu), który jest aktualnie używany
Nacisnąć na Protokół APN
Wybrać opcje IPv4
Zapisać zmiany
Po zakończeniu tych kroków należy ponownie uruchomić telefon i spróbować utworzyć hotspot jeszcze raz."

Niestety nadal nie działa .
Offline

tatian

Aktywny

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 03 paź 2017, 20:30
  • Online: 8d 1h 9m 20s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: CRBC
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Hotspot , car-net, galaxy s21

Post13 paź 2022, 21:54

A nie skończyła Ci się przypadkiem aktywacja car net? Bo ona była tylko na 3 lata.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Offline

robert11115

Aktywny

  • Posty: 127
  • Rejestracja: 27 sie 2017, 10:50
  • Online: 3d 1h 36m 11s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Tychy

Re: Hotspot , car-net, galaxy s21

Post14 paź 2022, 09:47

tatian pisze:A nie skończyła Ci się przypadkiem aktywacja car net? Bo ona była tylko na 3 lata.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka



Nie , mam wykupioną .
Offline

tatian

Aktywny

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 03 paź 2017, 20:30
  • Online: 8d 1h 9m 20s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: CRBC
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Hotspot , car-net, galaxy s21

Post14 paź 2022, 16:15

A Robert to Ty, to Tobie nie umiem pomóc 😀

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości