Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 13:55


Moduł Bluetooth Golf 6 GTD

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Witek007

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 31 sie 2022, 20:30
  • Online: 9m 56s
  • Auto: GOLF 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Moduł Bluetooth Golf 6 GTD

Post31 sie 2022, 20:43

Cześć
Niedawno kupiłem Golfika 6 GTD nie wiem gdzie znaleźć moduł Bluetooth.
Mam radio RCD-510 jest funkcja Bluetooth lecz nie mogę jej kliknąć aby załączyć i puścić muzyki z telefonu.
Jeśli jest ktoś w temacie to proszę o info co z tym robić
Dzięki 🙂
Offline
Awatar użytkownika

bzykofm

Aktywny

  • Posty: 128
  • Rejestracja: 21 mar 2019, 15:28
  • Online: 8d 13h 17m 59s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Seat Leon 1P lift
  • Silnik: 1.9 TDI BLS 195.374
  • Lokalizacja: Wieniec/Wieliczka

Re: Moduł Bluetooth Golf 6 GTD

Post01 wrz 2022, 23:08

Pod fotelem pasażera w styropianie/plastiku. Jeśli go tam nie ma to znaczy, że nie masz modułu BT. Druga opcja, masz moduł, ale taki, który nie obsługuje przesyłu muzyki, a jedynie łączy się z telefonem. Sama funkcja na radiu niczego nie zmienia. RCD 510 nie ma wbudowanego modułu BT.
Offline

grzechu316

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 26 paź 2022, 07:28
  • Online: 8h 11m 2s

Re: Moduł Bluetooth Golf 6 GTD

Post26 paź 2022, 07:37

Witam mam pytanie ja posiadam radio RNS 510 pod fotelem niestety nie mam modułu chyba był bo jest wiązka kabli z wtyczką,pewnie poprzedni właściciel zabrał :) i teraz moje pytanie jaki moduł kupić na olxie jest tego trochę od 50 do 600 nawet 800 zł nie ukrywam że na cenie też mi zależy,tylko pytanie czy będzie on działał? Jak dobrać taki moduł? chodzi o to żeby dziłało odbieranie połączeń z kierownicy (mam na kierownicy słuchawkę) i system głośnomówiący czyli na głośnikach auta mikrofon też dokupię.
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 15h 47m 19s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Moduł Bluetooth Golf 6 GTD

Post26 paź 2022, 08:40

grzechu316 pisze:Witam mam pytanie ja posiadam radio RNS 510 pod fotelem niestety nie mam modułu chyba był bo jest wiązka kabli z wtyczką,pewnie poprzedni właściciel zabrał :) i teraz moje pytanie jaki moduł kupić na olxie jest tego trochę od 50 do 600 nawet 800 zł nie ukrywam że na cenie też mi zależy,tylko pytanie czy będzie on działał? Jak dobrać taki moduł? chodzi o to żeby dziłało odbieranie połączeń z kierownicy (mam na kierownicy słuchawkę) i system głośnomówiący czyli na głośnikach auta mikrofon też dokupię.

Jak poczytasz tematy i posty w dziale Multimedia to wszystko będziesz wiedział. To co robisz to kolejna ucieczka na łatwiznę. O tym wyrażnie mówi regulamin.
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości