Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:11


[All] MkVII skladane lewe lusterko kaput

Moderator: flo

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK7.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 6 znajdują się w dziale MK6
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

cielus

Sympatyk

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 29 kwie 2016, 21:18
  • Online: 3d 23h 48m 28s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7 GTD
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: DW

MkVII skladane lewe lusterko kaput

Post21 sie 2022, 20:48

Pany potrzebna pomóc bo już nie mam pomysłu. Wygluszalem dzwi i zmieniałem glosniki, po całej akcji zauważyłem, że lewe lusterko przestalo się składać i nie działa podswietlenie lusterka. Cała reszta działa czyli ustawienie szkla lusterka i kierunek lusterka. Rozebrałem znowu boczek, przejrzałem kabelki czy może czegos nie nadcialem, ale wsio ok, wszystkie wtyczki powypinalem i sprawdziłem, kodowanie vcds też jest ok!

Co mogę jeszcze sprawdzić, gdzie zajrzeć? Zastanawia mnie to że nie składa się i nie świeci. Dlaczego akurat te dwie rzeczy przestały działać? Jakiś bezpiecznik mógł paść?

Z góry dziękuję za podpowiedzi 🤘
Offline

Tomasz_W-wa

Forumowicz

  • Posty: 719
  • Rejestracja: 04 cze 2019, 16:42
  • Online: 15d 18h 50m 21s
  • Pochwały: 102
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: MkVII skladane lewe lusterko kaput

Post22 sie 2022, 12:00

Masz jakieś błędy w sterowniku drzwi ???

Pozdrawiam
Tomasz_W-wa
Offline
Awatar użytkownika

cielus

Sympatyk

  • Posty: 89
  • Rejestracja: 29 kwie 2016, 21:18
  • Online: 3d 23h 48m 28s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7 GTD
  • Silnik: 2.0 tdi
  • Lokalizacja: DW

Re: MkVII skladane lewe lusterko kaput

Post22 sie 2022, 20:05

Właśnie nic, czysto

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości