Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:08


A2DP nie dziala

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

InfinityLXRD

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 sie 2022, 09:29
  • Online: 1h 16m 37s
  • Auto: Scirocco
  • Silnik: 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Świętochłowice

A2DP nie dziala

Post12 sie 2022, 13:40

Witam
Przychodzę do was z problemem, wymieniłem stary moduł bluetooth (5N0035730B) na nowszy (7P6035730F) myślałem ze wszystko będzie działać plug&play ale tak nie jest, telefon łączy się z autem da się dzwonnic odbierać i sterować głosem ale puszczać muzyki z telefonu się nie da, a gdy klikam przycisk "Phone" na radiu (rns310) dźwięk tylko się wycisza
dodam jeszcze ze w nowym module nie ma wejścia na jedna z wtyczek dodam zdjęcie z starego modułu żeby było wiadomo o jaka chodzi, wydaje mi się ze to antena bluetooth ale w nowym module już chyba jest wbudowana wiec nie wiem.
Nie mam żadnych adapterów, jeżeli takie są potrzebne to poprosił bym o informacje jakie i gdzie można to kupić, skanu nie dodam ponieważ nie posiadam kabla vcds ale jeżeli będzie potrzeba to go zakupie, liczę na szybkie rozwiązanie problemu, z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości