Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:59


Gdzie powinien być ten kołeczek

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wred

Aktywny

  • Posty: 120
  • Rejestracja: 14 maja 2016, 12:01
  • Online: 5d 11h 51m 56s
  • Auto: VW Golf 6 i 7
  • Silnik: 200KM
  • Lokalizacja: WLKP

Gdzie powinien być ten kołeczek

Post01 sie 2022, 08:33

Witam
musiałem ściągnąć panel z prowadnicami szyb, przednich drzwi i przy wyjmowaniu wyleciał taki mały kołek chyba to jest jakiś dystans wie ktoś gdzie to przychodzi konkretnie gdzie go wcisnąć przymierzałem i pasuje w kilka miejsc?
kołe1k.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline
Awatar użytkownika

slawinci

Nieśmiały

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 23 maja 2021, 15:09
  • Online: 2d 1m 27s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CAXA 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Łódzkie

Re: Gdzie powinien być ten kołeczek

Post06 sie 2022, 11:51

Witam, wygląda na spinkę tapicerską. Zobacz tu: https://volkswagen.7zap.com/pl/rdw/golf+plus/gopl/2013-730/8/833-833000/ Lub znajdź z innej (ETKA online) pozdrawiam.
Offline

wred

Aktywny

  • Posty: 120
  • Rejestracja: 14 maja 2016, 12:01
  • Online: 5d 11h 51m 56s
  • Auto: VW Golf 6 i 7
  • Silnik: 200KM
  • Lokalizacja: WLKP

Re: Gdzie powinien być ten kołeczek

Post07 sie 2022, 06:30

Hej dzięki za zainteresowanie,byłem w serwisie vw dokładnie sami nie wiedzieli bo akurat zdjęcia tego typu kołka w swoim programie nie mieli ale po skomplikowanym kształcie przypisali go jako dystans w górnej części tego panelu i wzięli pod uwagę cenę 24zł żaden z innych kołków przychodzących w ten panel tyle nie kosztuje a ze zdjęcia ogólnego panelu pokazywał mi jakąś plamkę nie wyrażną 8-) i miejsce gdzie wcisnąć,teraz pozostaje tylko na nowo rozebrać tapicerkę i zamocować we właściwym miejscu dzięki za odpowiedż.

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości