Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:01


Wymiana kierownicy na skórzaną - kompatybilność poduszki

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

emce

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 12 lip 2022, 15:07
  • Online: 30m 1s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 MPI LPG
  • Lokalizacja: pomorskie

Wymiana kierownicy na skórzaną - kompatybilność poduszki

Post12 lip 2022, 15:41

Cześć, mam w swoim golfie zwykłą fabryczną kierownicę plastikową/z gąbki, patrzyłem na zdjęcia w internecie i chyba jest to 5K0419091H. Chciałbym zamienić ją na wariant skórzany 5K0419091J. Pytanie czy poduszka powietrzna z mojej kierownicy będzie pasować bez problemu do tej skórzanej?
Dodatkowe pytanie - kiedyś przeglądałem podobne tematy i nadziałem się na informację, że śruba trzymająca kierownicę jest obliczona na 5 użyć - to mit czy faktycznie trzeba ją oszczędzać?
Pozdrawiam, Maciej
Offline

piekara

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 16 sty 2022, 08:33
  • Online: 22h 41m 29s
  • Auto: Skoda Fabia 1
  • Silnik: 1.9 TDI
  • Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Wymiana kierownicy na skórzaną - kompatybilność poduszki

Post23 lip 2022, 23:54

Poduszka będzie pasować.
Ze śrubą to mit.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości