Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:07


Akcja serwisowa 23X4

Moderator: flo

Regulamin forum Inne pytania techniczne, których nie da się zaklasyfikować do jednego z istniejących działów.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga:
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Glivek76

Sympatyk

  • Posty: 64
  • Rejestracja: 09 lis 2015, 19:18
  • Online: 4d 9h 23m 42s
  • Auto: VW GOLF SPORTSVAN
  • Silnik: 2.0 TDI CRLB

Akcja serwisowa 23X4

Post09 lip 2022, 10:21

Witam wszystkich. Ostatnio dzwoniąc do ASO i pytając o wymianę oleju w skrzyni DSG DQ250 zostałem poinformowany ze mój model Golf Sportsvan 2.0TDI z 2016 roku podlega akcji serwisowej o kodzie 23X4. Nie byli w stanie nic więcej mi powiedzieć co dokładnie zostanie zmienione poza tym ze zaktualizowany zostanie soft w ECU i TCU. Czy ktos z Was miał to robione i mniej więcej jest w stanie powiedzieć co to zepsuło? No na pozytywy w tych czasach raczej bym nie liczył. Dzieki
Offline

Alltrack7

Nieśmiały

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 31 sty 2017, 11:19
  • Online: 10h 40m 46s
  • Auto: Golf Alltrack
  • Silnik: 1.8 TSI
  • Lokalizacja: BDG

Re: Akcja serwisowa 23X4

Offline
Awatar użytkownika

jarekgk

Forumowicz

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 17 paź 2015, 05:28
  • Online: 59d 9m 31s
  • Pochwały: 31
  • Auto: VW GOLF VII i VII FL
  • Silnik: 2.0TDI CRLB 1.4 CZDA
  • Lokalizacja: łódzkie

Re: Akcja serwisowa 23X4

Post11 lip 2022, 09:14

Moj golf tez 2016 i też chcieli mi zrobić ta akcje ale się nie zgodziłem. Jak jest dobrze to po co grzebać. Zmieniaja soft w ECU w związku z dieselgate. Ja bym na nic się nie godził na twoim miejscu.

Wróć do Pozostałe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości