Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:41


Dokładka do zderzaka przód R-line

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

kuba_666

Nieśmiały

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 29 gru 2021, 22:31
  • Online: 1d 1h 29m 54s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CHGA 1.6 Bifuel
  • Lokalizacja: INOWROCŁAW

Dokładka do zderzaka przód R-line

Post30 gru 2021, 20:55

Witam.
Mam zderzak od wersji R-line. Posiada on wcięcie na środku. Zderzaki GTI mają w tym miejscu cienką listwę wypełniającą tę szczelinę. Czy do R-line-a też można dołożyć takie coś ?
Offline
Awatar użytkownika

kuba_666

Nieśmiały

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 29 gru 2021, 22:31
  • Online: 1d 1h 29m 54s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CHGA 1.6 Bifuel
  • Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: Dokładka do zderzaka przód R-line

Post01 sty 2022, 12:44

Znalazłem na alliexpress takie cuda:
https://pl.aliexpress.com/wholesale?cat ... t+splitter
ale 3-częściowy tani kawałek plastiku za 200/350zł + który chrupnie przy pierwszym kontakcie z krawężnikiem to kiepski pomysł...
Do tego jak dokleję gumową dokładkę, to będzie pług :P
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 9m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: Dokładka do zderzaka przód R-line

Post01 sty 2022, 13:09

Większość części z linka to dokładki do Golfa R, weź pod uwagę że dokładka do zderzaka R nie będzie pasowała do R-Line. SRS-Tec oferuje taki splitter do R-Line: https://srs-tec.de/produkt/frontschwert ... vw-golf-6/
Offline
Awatar użytkownika

kuba_666

Nieśmiały

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 29 gru 2021, 22:31
  • Online: 1d 1h 29m 54s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CHGA 1.6 Bifuel
  • Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: Dokładka do zderzaka przód R-line

Post01 sty 2022, 20:57

Tego się nie spodziewałem - liczyłem na to, że R-line to po prostu pakiet plastików z bogatszej wersji... Dzięki.
Widziałem tę dokładkę, ale cena przeraża za tak mały element.
Są jeszcze gotowce na całą szerokość zderzaka:
https://www.amazon.de/-/en/spoiler-2800 ... B07N6HMG1W
i z Maxton Design.
To niestety są nadal drogie części, a mi zależało na czymś, co tylko wypełni lukę, między tymi "balonami" po bokach zderzaka, żeby móc przyczepić gumową listewkę.
Offline
Awatar użytkownika

Bansuj

Aktywny

  • Posty: 190
  • Rejestracja: 11 gru 2018, 15:34
  • Online: 15d 7h 9m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: Golf VI + Golf VII
  • Silnik: CAXA + CXSA 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Brunszwik

Re: Dokładka do zderzaka przód R-line

Post02 sty 2022, 12:03

Dokładki mają to do siebie że są drogie i łatwo się łamią 😁😅 Gumę w stylu EZ-Lip myślę że nałożyłbyś mimo to, bo dobrze dopasowuje się do kształtu zderzaka
Offline
Awatar użytkownika

kuba_666

Nieśmiały

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 29 gru 2021, 22:31
  • Online: 1d 1h 29m 54s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CHGA 1.6 Bifuel
  • Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: Dokładka do zderzaka przód R-line

Post02 sty 2022, 12:12

Myślałem, żeby założyć dokładkę z Leona Cupry - jest zrobiona z dość elastycznego plastiku no i nie ma lakieru, więc potencjalne zderzenia przyjmuje gładko i bez pękania, ale wszystko skończyło się na tej wpomnianej szparze z R-line. Tamta dokładka ma 2 zęby po środku, które wisiałyby w powietrzu :/
Gumę już mam, ale nie układa się jak powinna... na bokach jest ok, ale po środku zderzak nie jest równolegle do ziemi, tylko się podwija do góry.
Przymierzałem gumę i o ile po bokach jest ładny skos w dół, to na środku guma idzie równolegle do ziemi :(
Golf dostanie jeszcze Eibach-y Pro-Kit -30, to może wtedy się przełamię i ta guma będzie lepiej wyglądać. Na tą chwilę jest koza i guma mi się nie podoba :P

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości